Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

oo, inc, tai jau mokysi čia mus biggrin.gif
Atsakyti
Nauja tema
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 13, 12:27)
oo, inc, tai jau mokysi čia mus biggrin.gif


nea lotuliukas.gif dabar nebent galiu ekonometrikos, kokybės vadybos, darbų procesų vadybos arba tarptautinio verslo pamokyt, ką norėtum? lotuliukas.gif
šią ir kitą savaitę daug atsiskaitymų turiu, tai kol kas nepradėsiu skaityt. jaučiu, pradėčiau skaityt, tai šakės mokslams lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 13, 12:12)
Tikrai juoda, o ne tamsiai tamsiai ruda? Nes mano siamo katės tai lapcios rudos, nors iš tolo juodos atrodo. Ir snukelis taip pat smile.gif

Taigi siamo kačių visokių būna. Siamo spalva - angl. siamese point. Taigi yra blue point, black point, chocolate point, netgi lilac point... Mano katiniūtis, kur čia visuomenę pabaisino, yra red point smile.gif Siaminės spalvos, bet snukis ryžas biggrin.gif
Tai black point katės būtų snukelis juodas!
Be to dar, juodi katinai kartais parudėja dėl maisto ir pan. Gal tavo visada juoda buvo, tik dabar parudėjo? biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2012 11 13, 12:21)

O man visai nieko. Plaukams artimos spalvos sudėtos, ta juoda kaip šešėlis atrodo!

QUOTE(bytte @ 2012 11 13, 12:31)
Sako kad gamtoje juodos nėra  blush2.gif . Be to kaip Noa sakė, juoda išvis ne spalva, juoda kai visą šviesą sugeria, reiškia juodi tik vyzdžiai gali būt. Bet kai aš arkliuką glosčiau tokį dailų, tai nu juodi lyg ir plaukai jo  g.gif , o pats toks bėras...

Aš tai manau, kad jei gamtoje grynai juodos nėra, tai ir mūsų skuduruose jos nėra biggrin.gif Nes iš kur tie mūsų skudurai, ar jie iš kosmoso? Ne! Iš kokios vilnos ar medvilnės ar nors ir naftos. O nafta taigi iš gamtos! biggrin.gif

QUOTE(inc @ 2012 11 13, 12:34)
teal su raudono vyno yra priešingose pusėse spalvų rate, tai kaip ir idealus derinys  smile.gif

Man tai atrodo, kad šitas derinys yra madingas. Pernai tokio niekas nežinojo bigsmile.gif
Aplamai tai ir gerai, o ką, ko, mes turim nemadingos būt!

Bet šiaip jau tie idealūs deriniai man kelia abejonių, bent jau aprangoj. Teal su bordava - gal ir nieko, o kaip raudona su žalia umn.gif Visiškai kreizinis derinys. Praktiškai, man atrodo, tik gerai patamsinus jį ir galima nešioti, kitaip akis išbraižys biggrin.gif
Arba pripilkinus, bet tokių spalvų man vaizduotė neneša biggrin.gif

Kaip geltona ir žydra. Gražu tik drugeliui, slidininkui arba ant kūdikio. Suaugęs kad ant tokių ryžtųsi, turi būti labai drąsus biggrin.gif O va patamsinkim jas iki tamsiai mėlynos ir ryžos - prašom, gražiausiai tinka nešioti!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 13 lapkričio 2012 - 20:22
žiū, koks žydrai ryžas garžuolis biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 13, 21:32)
žiū, koks  žydrai ryžas  garžuolis biggrin.gif
user posted image

Aha, koks nieko biggrin.gif Bet aš nenorėčiau taip atrodyt. Nors akys didelės ir šypsena maloni, bet pageidaučiau lygesnės veido odos biggrin.gif
Atsakyti
ir dantų daugiau norėtųsi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vis kelinta karta nedrasiai uzbegu cia.. 4u.gif man siuo metu labai aktualu taupymas, tik nustebau radusi tokia tema prie taupymo biggrin.gif gal mazu pabandyti ta kapsule blush2.gif
Kaip supratau reikia pradeti nuo spalvinio tipo. Manau esu vasara, salta. Bet tik manau. Akys mano melynos, su pilkumu, labiau sviesios, nei tamsios, akies baltymas tikrai nera labai baltas. Nors keistos jos, kartais atrodo zalsvos, kartais isvis pilkos, priklauso ka apsirengiu biggrin.gif Oda sviesi, bet idegu greitai, rudai, o lengvas rusvumas issilaiko ilgai, beveik per visa ziema. Plaukai naturalus yra rudi, pilki, jeigu gerai pamenu. Dazau tamsiai rudai, sviesus netinka schmoll.gif nors siuo metu esu nusidaziusiu dark blonde, tokiu vidutiniskai rudu, is paziuros jokia blonde nepavadinciau spalva, bet norisi tamsumo, nelabai ziurisi.. o ir saltos vasaros spalvytes man patinka rolleyes.gif

tik va nezinau nuo ko pradeti ta kapsule.. nuo palto? striuke nei violetine, nei pilka, nei ruda.. tokia idomi, tikrai tinka prie daug, ir prie rudo, ir prie juodo, ir prie pilko, ir prie ryzo, prie kitu spalvu nebandziau biggrin.gif . batai? batus nusipirkau, raso chaki spalva, nu bet nemaciau as niekur tokios chaki schmoll.gif man cia greiciau rusvi. Va batu tai nekeisiu, nusipirkau brangius, o ir ciut radau schmoll.gif ar ne nuo to galo pradedu? isvis galvoju apie tuos savo batus, ar nereikes keisti garderobo spalvu.. jus ziuriu diskutuojate ta tema apie rudos ir juodos devejima kartu lotuliukas.gif netinka jos tarpusavyje, nors ruda (sviesi, tokia labiau smeline) + juoda dabar visdar vienas madingiausiu deriniu, turbut pripratau, kad dabar jau ir man visai ziurisi, ir va maniskiai prie juodo ziurisi.. bet prie pilko ne schmoll.gif o as juk vasara, pilka mano spalva, turbut turesiu problema su batais. teks dabar viska prie batu derinti g.gif ar gerai cia taip, normalu? lotuliukas.gif
Atsakyti
Buvo draugė šiandien pas mane, tai apsipirkau čiut. Skaistalus ir šešėlius dabar jau turiu thumbup.gif

Aną dieną kalbėjom apie teal, tai parodysiu koks gražuolis pravedimas ir lakas pas mary kay yra naujienose bigsmile.gif Ta mano darugė kaip tik buvo pasidažius, tai pasaka, o dar ir tepasi kaip gerai

user posted image
Atsakyti
Niekad nieko neturėjau Mary Kay, nes nepažįstu, kas platina. Kažin, kokio jinai gerumo..
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 14, 20:58)
Niekad nieko neturėjau Mary Kay, nes nepažįstu, kas platina. Kažin, kokio jinai gerumo..


Visai nebloga. Turi jei ten tokių gerulių pavergiančių produktų. Tik ir kaina kiek aukštesnio lygio
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 14, 23:03)
Visai nebloga. Turi jei ten tokių gerulių pavergiančių produktų. Tik ir  kaina kiek  aukštesnio lygio

Tai va, aš viena ause girdėjau ir apie juos, ir apie jų kainas biggrin.gif Kad didelės. KOkio didumo - nežinau, nes ten ėjo kalba apiekažkokius kremų kompleksus... O tai kiek pas juos kainuoja, tarkim, tušas, lūpdažis? Kaip kokia kita firma?
Atsakyti