Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(bytte @ 2012 11 13, 12:06)
beja juoda/ruda dažniausias gyvūnų kailių spalvinis derinys, čia tai nieks nepasakys kad nedera ax.gif

Tikrai juoda, o ne tamsiai tamsiai ruda? Nes mano siamo katės tai lapcios rudos, nors iš tolo juodos atrodo. Ir snukelis taip pat smile.gif

Pas šitą irgi dėmės rudos, ne juodos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 13 lapkričio 2012 - 11:18
Man kažkaip juoda/ruda ypatingai gražu neatrodo, bet, kad netinka irgi nemanau smile.gif Turbūt dažniausiai priklauso nuo pačių drabužėlių medžiagų/kirpimų derinimo smile.gif
Atsakyti
čia matyt žieminis derinys, tik kažin kaip ten clear winter... gal nelabai

ten paskutinės dvi man nesižiūri, bet čia ne dėl spalvos... paskutinė tai išvis viršus iš vienos paletės, apačia iš kitos... tie rudi batai labiau nedera prie megztuko nei prie suknutės. Numovus jį, ir uždėjus vyno spalvos tuėtų vaizdelis geresnis būt... tada batai būtų panašiai kaip to megztuko ir juodos mišinys. Bet problema kaip sakiau - dėl tamsumo. Tas pats būtų ir su bet kuria kita spalva tokio tamsumo.
Bet šiaip man juoda tokia kaprizna spalva, jai vien juoda suknelė be jokių pribumbasų, tai prie jos kažkaip sudėtinga kitos spalvos batus pririnkt. Jai tik batukai tai dar nėr problemų, bet jai ilgaauliai... gaunas labai banalūs deriniai ir kažkaip dalim žmogus: batai sau, suknia sau... feisas sau.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 13, 11:21)

čia irgi negražu...

bytte, nemanyčiau, kad dėl tamsumo čia, nes pvz tamsi teal su tamsia raudono vyno man nerealiai gražu, ojos gi tamsios, nebent tu kalbi apie dar tamsesnes. bet kuriuo atveju man labai negražu juoda su ruda, bet viskas, tyliu smile.gif

o ryži batai, ryžas dirželis, rankinė ar dar kas iš ryžos serijos prie juodų kelnių gal ir visai nieko, tik aš lieku prie nuomonės, kad ryža ne ruda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 13, 11:12)
Tikrai juoda, o ne tamsiai tamsiai ruda? Nes mano siamo katės tai lapcios rudos, nors iš tolo juodos atrodo. Ir snukelis taip pat smile.gif

Pas šitą irgi dėmės rudos, ne juodos.

Sako kad gamtoje juodos nėra blush2.gif . Be to kaip Noa sakė, juoda išvis ne spalva, juoda kai visą šviesą sugeria, reiškia juodi tik vyzdžiai gali būt. Bet kai aš arkliuką glosčiau tokį dailų, tai nu juodi lyg ir plaukai jo g.gif , o pats toks bėras...
ir šitie man juodi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 13, 11:25)
bytte, nemanyčiau, kad dėl tamsumo čia, nes pvz tamsi teal su tamsia raudono vyno  man nerealiai gražu, ojos gi tamsios, nebent tu kalbi apie dar tamsesnes. bet kuriuo atveju man labai negražu juoda su ruda, bet viskas, tyliu smile.gif



teal su raudono vyno yra priešingose pusėse spalvų rate, tai kaip ir idealus derinys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 13, 11:25)
bytte, nemanyčiau, kad dėl tamsumo čia, nes pvz tamsi teal su tamsia raudono vyno  man nerealiai gražu, ojos gi tamsios, nebent tu kalbi apie dar tamsesnes. bet kuriuo atveju man labai negražu juoda su ruda, bet viskas, tyliu smile.gif

Kažin kokia ta teal visai tamsi... nelabai įsivaizduoju... na kad tokio tamsumo kaip tie batai g.gif
Bet toks derinys skambėtų jau geriau nei su ruda nes gi priešingos rato spalvos biggrin.gif
Aš kalbėjau apie derinius juoda su kuria nors viena spalva. Jai kontrastas yra spalvinis tada situacija puse velnio, aišku jai eina tas spalvas įžiūrėt.

Šiaip niekam nesiūlau derint nei rudos su juoda, nei su pilka, labai slidus reikalas, gali gautis, o gali vaizdelis būt žiauriai ne koks, ypač jai į vidurį kokią spalvą dar ne į temą doh.gif ... kaip tos poniačkos kur kažkada dėjau su rudais batais, juodu paltu ir ryškiai violetinėm pėtkelnėm... ir kažin kokio rusvumo šalikėliu...
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2012 11 13, 11:34)
teal su raudono vyno yra priešingose pusėse spalvų rate, tai kaip ir idealus derinys  smile.gif

drinks_cheers.gif komplimentų sulaukiantis biggrin.gif
Atsakyti
gerai, bytte, supratau, neįdėmiai skaitau matot, ponička biggrin.gif tai kažkaip neužfiksavau, kad tu vien apie juodos derinimą su kitom tamsiom kalbi smile.gif
nusipirkau pilkas kelnes, labai bijojau juodų ilgaaulių prie jų, nešioju, nepasakyčiau, kad negražu, bet gražiau būtų su pikais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2012 11 13, 11:43)
drinks_cheers.gif komplimentų sulaukiantis  biggrin.gif

kadangi turiu tealinį megztinį, pirksiuos, jei tik rasiu, vyno spalvos kelnes. ot! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 13, 11:45)
kadangi turiu tealinį megztinį, pirksiuos, jei tik rasiu, vyno spalvos kelnes. ot! biggrin.gif

turėtų būt gražu drinks_cheers.gif

o man tik ką atnešė paštininkė knygą David Zyla tongue.gif
kaip žinia, esu didi anglų kalbos žinovė, bet tai dzin lotuliukas.gif kai tekstas įdomus bus proga norėt skaityt lotuliukas.gif
Papildyta:
ryte prieš išlėkdama iš namų įmečiau tik teal spalvų paveiksliuką, bet tam psl. buvo dar gražių derinių. iš čia nukopinau http://theultrabrigh...ends-blue-green


SHADES OF BLUE
user posted image

Klein blue
user posted image

MIDNIGHT BLUE
user posted image

Papildyta:

green

user posted image


o dar ir su juodais variantus kitų metų tendencijose radau
user posted image
čia http://theultrabrigh...-color-messages
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 13 lapkričio 2012 - 12:08
inc, kas do knyga?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 13, 12:07)
inc, kas do knyga?

čia jo psl. http://www.davidzyla...color-of-style/
user posted image
Atsakyti
Apžiūrėjau antrą katiną, anas tai juodas (sakalinis toks) su ryžu. Gražus biggrin.gif
Atsakyti