Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

user posted image

user posted image
Atsakyti
shana, nerodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 12, 15:34)
shana, nerodo  unsure.gif

Aha, nesupratau kodel unsure.gif
norejau pvz su ryzu imesti.
Atsakyti
Nusigrausiu nagus doh.gif labi norejau vieno megztinio, ir buvo juk megoj akcija viskam, buciau bent biski pigiau nurovus, ir nepritaikiau laisvos minutes nubegti verysad.gif o taip jo noriu, taip noriu, ir dabar taip gaila pilna kaina moketi, kad norisi tos bent 15Lt nuolaidos lotuliukas.gif
kada jamam bus? noriu megztinio lotuliukas.gif

Ir kur rasti megztu sukneliu/tuniku siltu? Geros sudeties, tikrai SILTU?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 12, 14:54)
nu sako žmonės, kad ruda, o tada turbūt ir ryža, prie juodos netinka smile.gif

Nu bliamba, kaip netinka mastau.gif Prie snukio gali netikt. O prie juodos? Man atrodo - prie juodos bet kas turi tikt. Gi juoda yra iš viso ne spalva! Juoda yra tonas, pats tamsiausias visų spalvų. Tik pats derinys gali netikti žmogui, pvz. puikiai žinau, kad raudona - juoda man - nė per kur, nors juodą mėgstu, o raudona tinka biggrin.gif

O ruda prie juodos, man regis, ne tai, kad netinka. Tiesiog toks derinys nemadoj. nebent labai smulkus, gyvatės odos rašte arba kokiam leopardo... Ir kontrasto, jei rda yra visai ruda, gal biskutuką nėr - kaip juoda + tamsiai mėlyna, juoda +tamsiai tamsiai žalia...

O dar, kaip jau rašiau, anot Mieliauskienės, sako, kad toks derinys reiškia, kad jį pasirinkęs žmogus turi seksualinių problemų biggrin.gif Jeigu tu tokių problemų neturi, tai tau bjaurus atrodo, va ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 12 lapkričio 2012 - 21:53
teal
user posted image
Atsakyti
Man atrodo, kai mes kalbam apie teal, tai kalbam apie visas žaliai mėlynas spalvas, katros dabar madoj, ania? Na ir policininko uniforma, ūkiškai tariant, teal, ir visokios kitos žaliai mėlynos, išskyrus labai šviesias, kurios jau kaip ir į aqua neša? biggrin.gif
Kas gali būti ant anties kaklo, tas ir teal. Mums, nes tikroji teal turbūt viena yra. Ar taip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 12, 21:52)
Nu bliamba, kaip netinka mastau.gif Prie snukio gali netikt. O prie juodos? Man atrodo - prie juodos bet kas turi tikt. Gi juoda yra iš viso ne spalva! Juoda yra tonas, pats tamsiausias visų spalvų. Tik pats derinys gali netikti žmogui, pvz. puikiai žinau, kad raudona - juoda man - nė per kur, nors juodą mėgstu, o raudona tinka biggrin.gif

O ruda prie juodos, man regis, ne tai, kad netinka. Tiesiog toks derinys nemadoj. nebent labai smulkus, gyvatės odos rašte arba kokiam leopardo... Ir kontrasto, jei rda yra visai ruda, gal biskutuką nėr - kaip juoda + tamsiai mėlyna, juoda +tamsiai tamsiai žalia...

O dar, kaip jau rašiau, anot Mieliauskienės, sako, kad toks derinys reiškia, kad jį pasirinkęs žmogus turi seksualinių problemų biggrin.gif Jeigu tu tokių problemų neturi, tai tau bjaurus atrodo, va ir viskas biggrin.gif

stiliaus temoj merginos kalbėjo, kad ruda su juoda netinka, buvo įmetę straipsnį berods, jau nepamenu, pati irgi kažkur buvau aptikus, bet tikrai, kadangi dabar to niekuo pagrįst negaliu, tai tik sakau, gali to neskaityt, kaip tinkamu parašymu. bet man asmeniškai irgi negražu juoda su rudu mirksiukas.gif na o jei tai reiškia, kad neturiu seksualinių problemų, tai tuo labiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 12, 21:52)
Nu bliamba, kaip netinka mastau.gif Prie snukio gali netikt. O prie juodos? Man atrodo - prie juodos bet kas turi tikt. Gi juoda yra iš viso ne spalva! Juoda yra tonas, pats tamsiausias visų spalvų. Tik pats derinys gali netikti žmogui, pvz. puikiai žinau, kad raudona - juoda man - nė per kur, nors juodą mėgstu, o raudona tinka biggrin.gif

O ruda prie juodos, man regis, ne tai, kad netinka. Tiesiog toks derinys nemadoj. nebent labai smulkus, gyvatės odos rašte arba kokiam leopardo... Ir kontrasto, jei rda yra visai ruda, gal biskutuką nėr - kaip juoda + tamsiai mėlyna, juoda +tamsiai tamsiai žalia...

O dar, kaip jau rašiau, anot Mieliauskienės, sako, kad toks derinys reiškia, kad jį pasirinkęs žmogus turi seksualinių problemų biggrin.gif Jeigu tu tokių problemų neturi, tai tau bjaurus atrodo, va ir viskas biggrin.gif

drinks_cheers.gif dažniausiai ruda/juoda nesižiūri dėl mažo kontrasto manau. Juoda - nei šilta, nei šalta, ji neutrali. Ir todėl visai nesvarbu šilta ar šalta ta ruda. Man nesižiūri ryži batai prie juodos nes... tik ryži batai. Va dirželį tokios pat odos uždedi ir jau man gražu. O be dirželio kažkaip batai sau, suknelė sau... arba švarkiuką jai irgi odinį tokios pat spalvos thumbup.gif . Man išties daug negražesnis derinnys tos tamsiai rudos šokoladinės ir juodos, visai toks neskambantis. Užtai ir neinu su savo tamsiai rudais batais ir juodu paltu, nerandu su kuo "pagerint" situacija po kol kas. O raštuose ryža/juoda tai išvis man grožis.
user posted image
Bet vat šokoladinė/juoda... reik papildomos jungiančios gelsvos ar šviesiai pilkos... ar baltos...
Šiaip jai juoda nedera su ruda, tai galim sakyt kad nei viena moteris negali devėt juodos suknelės, bo dažniausiai plaukai būna kažkokie tai rudi lotuliukas.gif
Vadinasi jai batai plaukų spalvos... normalus špaklius ant akių... galim dėtis juodą suknelę bigsmile.gif
Atsakyti
bytte, matai ryža, ne visai ruda, ji nepriklauso rudai biggrin.gif o vat rudi, tikrai rudi ir pati sakai, kad negražu wink.gif
aš kai turėjau tokius ale šokoladinius ilgaaulius ir tokios pat spalvos suknelę, tai dėdavaus violetines pėdkelnes, tada ir juoda ilga striukė neatrodė baisiai mirksiukas.gif nu bent jau aš taip galvojau tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 13, 09:41)
bytte,  matai ryža, ne visai ruda, ji nepriklauso rudai biggrin.gif o vat rudi, tikrai rudi ir pati sakai, kad negražu wink.gif
aš kai turėjau tokius ale šokoladinius ilgaaulius ir tokios pat spalvos suknelę, tai dėdavaus violetines pėdkelnes, tada ir juoda ilga striukė neatrodė baisiai  mirksiukas.gif nu bent jau aš taip galvojau tada biggrin.gif

Aš nežinau kokia yra tikrai ruda blush2.gif bet jūs čia diskutavot kaip ten tie ryžavoti batai prie deep winter spalvų... tai aš apie tokius ryžus ir kalbėjau...
bet kaip minėjau jokio skirtumo kokia ruda: ryžai ruda, pilkai ruda, kakaviniai ruda, kavos atspalvio ruda, gelsvai ruda ir t.t. ji su juoda gali neskambėti jai bus labai artima pagal tamsumą. Ta prasme mūsų akiai iš principo nemieli spalvinai deriniai tamsu/tamsu, kadangi nelabai skiriam spalvą (spalvas skiriam nors ir neblogai, bet tie receptoriai "įsijungia" esant didesniam šviesos srautui, todėl tamsesnėje patalpoje visi daiktai bespalviai... užtai ir tamsūs spalviniai deriniai atrodo nelabai mieli). Lygiai taipačiai nesižiūri ir tamsi mėlyna, raudona (juodai bordinė, tokia vyšninė tamsi), žalia ir panašiai. Jai ruda bus pakankamai šviesi derinys jau geras, ir vėl visai nesvarbu kokia ta ruda. Svarbu kad derinant viską kitką neprimakaliot, kaip būna tarkim šiltai ruda terba ir šaltai rudi batai+ koks šaltas bežinis golfas ir raudoni plakai 4u.gif
Toks labai seksualna azabočeny derinukas biggrin.gif (vietoj normalios juodos paimta soft variantas kad skambėtų)
user posted image
...ir seksuliai nepatenkintų žvaigždučių pulkelis lotuliukas.gif :
user posted image
beja juoda/ruda dažniausias gyvūnų kailių spalvinis derinys, čia tai nieks nepasakys kad nedera ax.gif
Papildyta:
Dar radau labai vasarišką ruda/juoda derinuką: juoda - charcoal, ruda - dark taupe biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 13 lapkričio 2012 - 11:07
QUOTE(bytte @ 2012 11 13, 11:06)
Aš nežinau kokia yra tikrai ruda  blush2.gif bet jūs čia diskutavot kaip ten tie ryžavoti batai prie deep winter spalvų... tai aš apie tokius ryžus ir kalbėjau...
bet kaip minėjau jokio skirtumo kokia ruda: ryžai ruda, pilkai ruda, kakaviniai ruda, kavos atspalvio ruda, gelsvai ruda ir t.t. ji su juoda gali neskambėti jai bus labai artima pagal tamsumą. Ta prasme mūsų akiai iš principo nemieli spalvinai deriniai tamsu/tamsu, kadangi nelabai skiriam spalvą (spalvas skiriam nors ir neblogai, bet tie receptoriai "įsijungia" esant didesniam šviesos srautui, todėl tamsesnėje patalpoje visi daiktai bespalviai... užtai ir tamsūs spalviniai deriniai atrodo nelabai mieli). Lygiai taipačiai nesižiūri ir tamsi mėlyna, raudona (juodai bordinė, tokia vyšninė tamsi), žalia ir panašiai. Jai ruda bus pakankamai šviesi derinys jau geras, ir vėl visai nesvarbu kokia ta ruda. Svarbu kad derinant viską kitką neprimakaliot, kaip būna tarkim šiltai ruda terba ir šaltai rudi batai+ koks šaltas bežinis golfas ir raudoni plakai 4u.gif
Toks labai seksualna azabočeny derinukas  biggrin.gif  (vietoj normalios juodos paimta soft variantas kad skambėtų)
...ir seksuliai nepatenkintų žvaigždučių pulkelis  lotuliukas.gif :
user posted image

šioj foto paskutinėj iš dešinės man ši ruda su šia juoda nesižiūri. bet čia jau kaip matau pereina į skonio reikalą, taigi nėra prasmės apie tai diskutuot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 13 lapkričio 2012 - 11:12