Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Teka @ 2012 11 12, 11:12)
o aš jau kelis metus vis svajojau apie ryžus odinius batus, man taip gražu ant kitų, ir vat pasimatavau pavasarį, nu netinka. atrodo gi ne prie veido derint ir pan, bet nu ne mano nors tu ką, šviesiai taupiniai iškart lipo.

Šiaip aš irgi ryžų niekad neturėjau ir neplanuoju. Man praktiškiausia pilki. Bet vat šokoladinių irgi norėč rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 12, 10:13)
Šiaip aš irgi ryžų niekad neturėjau ir neplanuoju. Man praktiškiausia pilki. Bet vat šokoladinių irgi norėč  rolleyes.gif

šokoladinius turėjau, pilkų neradau gražių biggrin.gif turiu juodus ir šviesiai taupinius
Atsakyti
Amacord, apžiūrėjau tavo sukneles. nu pasaka thumbup.gif Gražiai ant tavęs wink.gif
dar plius pažiūrinėjau tavo fotkes. o tu prie kokio tipo apsistojai galiausiai? matau, kad soft summer pasirašius. bent jau aš tavy jokio summer nematau g.gif vat ruduo galėtum būt, bet ne deep, nes mačiau kad bandeisi paletę dėt prie savęs
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 12, 11:22)
Amacord, apžiūrėjau tavo sukneles. nu pasaka thumbup.gif  Gražiai ant tavęs wink.gif
dar plius pažiūrinėjau tavo fotkes. o tu prie kokio tipo apsistojai galiausiai? matau, kad soft summer pasirašius. bent jau aš tavy jokio summer nematau  g.gif vat ruduo galėtum būt, bet ne deep, nes mačiau kad bandeisi paletę dėt prie savęs

Ačiū 4u.gif Tai vat ir nežinau. Bytte buvo suabejojus dėl vasaros, sakė, kad galiu būti ir ruduo, ir pavasaris, bet reikia informatyvesnių nuotraukų. Bet kad nepavyksta man taip nusifotografuoti, kad aiškiai spalvos matytųsi, tai kol kas dėviu tai, kas patinka, ir per daug nesuku galvos dėl tipo. Tavo įdėti spalviniai deriniai man paprastai būna prie širdies, o jie juk rudeniniai.
Papildyta:
QUOTE(Teka @ 2012 11 12, 11:14)
šokoladinius turėjau, pilkų  neradau gražių biggrin.gif turiu juodus ir šviesiai taupinius

Aš irgi turėjau, ilgai ir gerai jie man tarnavo. Galiausiai matuojantis parduotuvėje kitus batus suplyšo rudųjų užtrauktukas ir teko pirkti naują apavą, nes nebūčiau namo parėjus lotuliukas.gif Bet vat šokoladinių ilgaaulių jau metai kaip nerandu tinkamų.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 12, 10:25)
Ačiū  4u.gif Tai vat ir nežinau. Bytte buvo suabejojus dėl vasaros, sakė, kad galiu būti ir ruduo, ir pavasaris, bet reikia informatyvesnių nuotraukų. Bet kad nepavyksta man taip nusifotografuoti, kad aiškiai spalvos matytųsi, tai kol kas dėviu tai, kas patinka, ir per daug nesuku galvos dėl tipo. Tavo įdėti spalviniai deriniai man paprastai būna prie širdies, o jie juk rudeniniai.

mhm, rudeniniai. tik aš sau renkuos iš deep paletės labiau nors kai kurios spalvos ir iš normalaus rudenio tinka man. tu kiek matau, tai vos šviesesniais plaukais esi, tai deep'o spalvos tau per sunkios būtų. pasistudijuok tuos šviesesnius rudenio tipus. kažkuris tikrai tau turėtų tikt wink.gif
Papildyta:
šitą siūlyčiau
user posted image
Papildyta:
šita gal kiek per šviesi būtų, a?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 12 lapkričio 2012 - 10:33
QUOTE(inc @ 2012 11 12, 11:37)
mhm, rudeniniai. tik aš sau renkuos iš deep paletės labiau nors kai kurios spalvos ir iš normalaus rudenio tinka man. tu kiek matau, tai vos šviesesniais plaukais esi, tai deep'o spalvos tau per sunkios būtų.  pasistudijuok tuos šviesesnius rudenio tipus. kažkuris tikrai tau turėtų tikt wink.gif

Mano rudeniniai drabužiai, sakyčiau, atitinka tą pirmąją paletę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 12, 10:41)
Mano rudeniniai drabužiai, sakyčiau, atitinka tą pirmąją paletę smile.gif


aš tau ką ir sakau mirksiukas.gif ta mėlyna suknelė mane ant tos minties užvedė, o ir fotkė Kernavėj dar pakišo tokių minčių. bent jau aš ne tiek į rūbūs, o dar ir į foną aplink žmogų žiūriu biggrin.gif
Atsakyti
apie kontrastą

http://www.youtube.c...player_embedded
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 12, 10:12)
o aš jau kelis metus vis svajojau apie ryžus odinius batus, man taip gražu ant kitų, ir vat pasimatavau pavasarį, nu netinka. atrodo gi ne prie veido derint ir pan, bet nu ne mano nors tu ką, šviesiai taupiniai iškart lipo.

biggrin.gif Prajuokino mintis, kad galima batus prie veido derinti.

As turiu ryzus, man prie daug ko tinka g.gif bet va prie juodo ne visad, priklauso kaip derinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 11 12, 13:37)
biggrin.gif Prajuokino mintis, kad galima batus prie veido derinti.

As turiu ryzus, man prie daug ko tinka g.gif bet va prie juodo ne visad, priklauso kaip derinti g.gif

ne, vakar buvo mintis, kad batų prie veido juk derint nereik, atrodo turėtų tikt bet kokie, bet vat būtent man ryži nei per kur netinka biggrin.gif

nu sako žmonės, kad ruda, o tada turbūt ir ryža, prie juodos netinka smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 11, 22:00)
Žiūriu ryžą ir teal. Nu gal ir nesipjauna, bet jau ryškokas toks derinukas.

user posted image


Atkreipkit dėmesį, čia šiltas teal ax.gif Su žiemos tipo teal ryža nesiderins cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 12, 15:10)
Atkreipkit dėmesį, čia šiltas teal  ax.gif  Su žiemos tipo teal ryža nesiderins  cool.gif

o varge, aš galvojau teal yra teal doh.gif o tai jei aš nusipirkau ne savo teal? kaip atrodo šalta teal?
Atsakyti