Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Teka @ 2012 11 11, 20:08)
o tealinė su ružava dera?

Manyčiau, kad ne. Bet Bytte buvo kažkada tokių fainų derinukų pridėjus... Ten gal ne tealinė, bet tokia mint buvo mastau.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Sakyčiau, gal ir nieko, bet tik ne vienodom proporcijom mastau.gif Vienos kurios turi būti mažiau mastau.gif Arba abi kaip akcentai.
Atsakyti
Noa, ilgų džinsų būna Naugarduko 66, Vilnius
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 11, 23:20)
Noa, ilgų džinsų būna Naugarduko 66, Vilnius

Čia? O koks darbo laikas? Dirba šeštadieniais?
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 11, 23:20)
Noa, ilgų džinsų būna Naugarduko 66, Vilnius

dry.gif O aš iš Kauno, o mano mašinos variklis numirė dry.gif
Papildyta:
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 11, 23:21)
Čia? O koks darbo laikas? Dirba šeštadieniais?

Namas tai archyvinis, bet man to pirmo aukšto spalva graži biggrin.gif
Tu pažiūrėk, lange grafikas - ten tik sekmadienis raudonas. Reiškiasi, kažkada šeštadieniais dirba biggrin.gif
Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 lapkričio 2012 - 22:25
QUOTE(Noa @ 2012 11 11, 23:17)
Manyčiau, kad ne. Bet Bytte buvo kažkada tokių fainų derinukų pridėjus... Ten gal ne tealinė, bet tokia mint buvo mastau.gif

Sakyčiau, gal ir nieko, bet tik ne vienodom proporcijom mastau.gif Vienos kurios turi būti mažiau mastau.gif Arba abi kaip akcentai.

Va Obamienė derina biggrin.gif
user posted image
Man tai nesižiūri toks derinys, nors šį sezoną jis ant bangos. Šis jcrew megztukas tai įrodo. Bet peržiūrėjus biškį derinių pastebėjau, kad švelnesni atspalviai jau taip nesipjauna, kaip ryškūs.

user posted image

user posted image

user posted image

Bet vis tiek nepatinka man g.gif

QUOTE(Noa @ 2012 11 11, 23:24)
dry.gif O aš iš Kauno, o mano mašinos variklis numirė dry.gif
Papildyta:

Kaune irgi yra daug gerų dalykų. Pvz., Jiesia, kur aš visai norėčiau į ekskursiją dry.gif
QUOTE
Namas tai archyvinis, bet man to pirmo aukšto spalva graži biggrin.gif
Tu pažiūrėk, lange grafikas - ten tik sekmadienis raudonas. Reiškiasi, kažkada šeštadieniais dirba biggrin.gif
Geras biggrin.gif Žinok, ieškojau grafiko ant durų, bet neradau. O lange nepagalvojau pažiūrėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 11, 22:21)
Čia? O koks darbo laikas? Dirba šeštadieniais?

Turbūt biggrin.gif Aš apie šią vietą tik superdaug girdėjus, dažnai turi 36 ar ilgesnį ilgius ax.gif
Atsakyti
Amacord, labai LABAI graziai su ta suknele atrodot wub.gif Uzsimaniau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2012 11 11, 19:28)
Sveikos merginos
jau kuris laikas paskaitau jūsų temą ir bandau nebepirkti bile ko, derinti tarpusavy drabužius bei rinktis tinkamas spalvas. Tačiau vis abejoju dėl savo spalvinio tipo doh.gif Pagal internetinius testus visada gaunuos vienokia ar kitokia žiema, bet ar tikrai? 
Būčiau dėkinga jei pasakytumėt savo nuomones smile.gif nesinori nugrybaut į lankas su tom spalvom
kelios nuotraukos, nežinau ar labai tinkamos, bandžiau atrinkt kur esu daug maž dienos šviesoj:
https://picasaweb.go...gCKnHnYiZ2fmKCw
4u.gif 

plaukų nedažau, veido irgi, tik kartais tušą naudoju.


man panašu į vasarą. tik aš jų neskiriu

QUOTE(Noa @ 2012 11 11, 21:00)
Žiūriu ryžą ir teal. Nu gal ir nesipjauna, bet jau ryškokas toks derinukas.
http://fashionchoice...-12-319x483.jpg

Bet man su neutraliom spalvom ryža gražiau. Akių nebraižo:
http://thebrunetteon...grey-tights.jpg

tai su neutraliom labai tinka be jokių papildomų ryžų, nes jos plaukai beveik tokie. pamenat tos tetulės Riter teoriją. pasak, jos geriausiai rinktis batus pagal savo plaukų spalvą ir jie visad gerai derinsis bigsmile.gif matyt, akurat taip ir yra?

QUOTE(Teka @ 2012 11 11, 21:03)
man šis derinys  schmoll.gif nedera man ta bliuska su tuo sijonu, o batai su sijonu, IMHO, gražu smile.gif

o man ta bliuska kaip tik čia didysis grožis biggrin.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 11, 21:34)
Asama, ačiū  smile.gif

Būtinai reikia matuotis. Ypač kai kirpimas ne visai pažįstamas, gali visai kitaip ant kūno atrodyti rūbas. Man pasimatavus žiauriai patiko šita suknelė. Deja, jos apačia per ilga ir durnai kažkaip ten padrapiruota. Bet iki klubų taip gražiai krenta  wub.gif  O iš pažiūros - liemuo per žemai, lyg ir netinka man tokios  g.gif
Papildyta:
O čia tokia pati, kaip mano pilka. Nu panašiai ir atrodo apsirengus, gal nesifotkinsiu biggrin.gif Per nugarą nuo viršaus iki apačios eina ta juoda juosta. Labai mėgstu sukneles su kišenėm.


ta su juostele ir man gerulė tik gal kiek mažokai įliemenuota man būtų , galvoju g.gif labai jau pratsai jaučiuos kai per pilvo zoną platu būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 11, 22:17)
Manyčiau, kad ne. Bet Bytte buvo kažkada tokių fainų derinukų pridėjus... Ten gal ne tealinė, bet tokia mint buvo mastau.gif

user posted image

na mane domino būtent tokių pačių atspalvių kaip čia (nusipirkau tokios tealinės megztuką ir tokios ružavos kardiganą smile.gif ), matau, kad nedera. tokia tealinė man gražu turbūt su vyno ar violetine tamsia tokia... reiks vėliau pasižaist polyvore

QUOTE(inc @ 2012 11 12, 08:06)
o man ta bliuska kaip tik čia didysis grožis  biggrin.gif

nu viena gal ir grožis būtų, bet ne derinys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 12 lapkričio 2012 - 08:51
tiesa, šeštadienį nusipirkau juodus batus tongue.gif parsinešiau ir vaizduojuos, tai mano šeimyna pareiškė, kad juodi batai ne man. tipo , geriau, su rudais atrodau ...o aš tiek ieškojau, tiek metų svajojau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 12, 00:02)
Amacord, labai LABAI graziai su ta suknele atrodot  wub.gif  Uzsimaniau   ax.gif

4u.gif
QUOTE(inc @ 2012 11 12, 10:15)
tiesa, šeštadienį nusipirkau juodus batus  tongue.gif parsinešiau ir vaizduojuos, tai mano šeimyna pareiškė, kad juodi batai ne man. tipo , geriau, su rudais atrodau  ...o aš tiek ieškojau,  tiek metų svajojau  lotuliukas.gif

Nu tu matai biggrin.gif O gal tiesiog apranga prie juodų netinka?
Atsakyti
o aš jau kelis metus vis svajojau apie ryžus odinius batus, man taip gražu ant kitų, ir vat pasimatavau pavasarį, nu netinka. atrodo gi ne prie veido derint ir pan, bet nu ne mano nors tu ką, šviesiai taupiniai iškart lipo.
Atsakyti