Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 11, 20:51)
Įdėjau į albumą. Bet jos nefotogeniškos (ypač žalia, apsirengus visai kitaip siluetas atrodo).

aš norėjau ant tavęs pamatyt, nes kabančių ne ant žmogaus ir pardėse pilna biggrin.gif gal reiks pradėt matuotis g.gif

QUOTE(Noa @ 2012 11 11, 21:00)
Žiūriu ryžą ir teal. Nu gal ir nesipjauna, bet jau ryškokas toks derinukas.

user posted image

man šis derinys schmoll.gif nedera man ta bliuska su tuo sijonu, o batai su sijonu, IMHO, gražu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 11 lapkričio 2012 - 21:03
QUOTE(Teka @ 2012 11 11, 22:03)
man šis derinys  schmoll.gif nedera man ta bliuska su tuo sijonu, o batai su sijonu, IMHO, gražu smile.gif


Man tai kelmas žino mastau.gif Visai nieko, bet pati taip nesirengčiau biggrin.gif Per ryšku man. Kažkaip... Ne drabužiams, mano akimis žiūrint smile.gif Čia tas pats, kas būtų derinys ryškiai mėlyna - ryškiai geltona. Pjautis lyg nesipjauna, bet taip rengtis ir eit į gatvę reikia drąsos biggrin.gif
Va jei būtų kokia skarelė iš visų trijų tokių spalvų, tai gal būtų ir nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 11, 22:03)
aš norėjau ant tavęs pamatyt,  nes kabančių ne ant žmogaus ir pardėse pilna biggrin.gif gal reiks pradėt matuotis  g.gif

Turiu tik su mėlyna (ją rečiausiai dėviu, nes kimba kačių pūkai žiauriai). Bet ten toks vintažinis stiliukas išlaužtas, tai labai nesijuok biggrin.gif Su kitom prie progos galėsiu nusifotkint, dabar skalbime jos.

O man tas derinys gražus, kitas dalykas, kad tikrai ryšku ir ne kiekvienai priimtina, bet teal su ryža, mano manymu, dera. O va tas juodas derinys visai negražus, nors šiaip subtilus derinimas man irgi patinka, bet ne pateiktam pvz. blush2.gif

Ir norėčiau priminti, kad klausimas buvo apie ryžos odos batus, o ne ryžas palaidines. Oda vis dėlto visai kitaip derinasi negu audinys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 11 lapkričio 2012 - 21:24
QUOTE(Elija* @ 2012 11 11, 15:11)
Mano drabuziai dazniausia juodi, o aksesuarai, batai ar rankines buna kitos spalvos ...kaip sakiau batai ryzi, tada rankine panasi , salikelis koks nors tigro imitacijos rudas... Aba kiti deiniai juoda su raudona , juoda su yskia melyna ... juoda -bodo... bet kaip sakiau spalvoti tik akcentai... bet jau taip noiu ir kitos spalvos ivest i drabuzius... nu pvz ... pradeda patikt alyvuoges zalia... ir galvoju koki derini sui ja galima butu sugalvot...
kaip uzvadinat google ,kai dedat tas paruostas kapsulytes... labai graziu idejot su bordo...si spalva man pradejo patikti...turiu pedkelnes uzsidedu prie juodo sijonuko...

Na jei dauguma drabužių juodi, vistik rinkčiaus visas tas kitas Jūsų paminėtas spalvas. Taip pat taupe, tamsiai rudą. Tik todėl, kad pačiai taip būtų paprasčiau ir greičiau suregzti derinį smile.gif

Paveikslėliai iš čia smile.gif
Paieškos laukelyje, kur nurodyta Products, pasirinkite Set. Įrašykite norimas spalvas smile.gif
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 11, 20:51)
Ta dešinė tai man visai nedera  blush2.gif O ryži batai man panašiai kaip džinsai - dera beveik prie visko  ax.gif

Įdėjau į albumą. Bet jos nefotogeniškos (ypač žalia, apsirengus visai kitaip siluetas atrodo).

Įdomios kokios bigsmile.gif Eisiu ir aš pasidairyt.. Pabeždžioniausiu biggrin.gif
Atsakyti
Aplamai man ryži batai (užsimaniau biggrin.gif) geriausiai atrodo prie džinsų:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 11, 21:22)
Turiu tik su mėlyna (ją rečiausiai dėviu, nes kimba kačių pūkai žiauriai). Bet ten toks vintažinis stiliukas išlaužtas, tai labai nesijuok biggrin.gif Su kitom prie progos galėsiu nusifotkint, dabar skalbime jos.

Labai fainai ant Tavęs atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 11, 21:25)
Aplamai man ryži batai (užsimaniau biggrin.gif) geriausiai atrodo prie džinsų:

man irgi wub.gif

QUOTE(_asamaM @ 2012 11 11, 21:25)
Labai fainai ant Tavęs atrodo  thumbup.gif

drinks_cheers.gif ale vat matai, o aš nedrįstu matuotis, a vdrug ir ant manęs gerai atrodytų biggrin.gif šiaip aš išvis įsikalus kažkokius modelius rūbų ir kitokių net nežiūriu, o jei išdrystu kada, būnu gerokai nustebinta, o tie, kurie įsvaizduoju, kad man turėtų tikt, atrodo baisiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 11 lapkričio 2012 - 21:28
Asama, ačiū smile.gif
QUOTE(Teka @ 2012 11 11, 22:27)
drinks_cheers.gif ale vat matai, o aš nedrįstu matuotis, a vdrug ir ant manęs gerai atrodytų biggrin.gif šiaip aš išvis įsikalus kažkokius modelius rūbų ir kitokių net nežiūriu, o jei išdrystu kada, būnu gerokai nustebinta, o tie, kurie įsvaizduoju, kad man turėtų tikt, atrodo baisiai

Būtinai reikia matuotis. Ypač kai kirpimas ne visai pažįstamas, gali visai kitaip ant kūno atrodyti rūbas. Man pasimatavus žiauriai patiko šita suknelė. Deja, jos apačia per ilga ir durnai kažkaip ten padrapiruota. Bet iki klubų taip gražiai krenta wub.gif O iš pažiūros - liemuo per žemai, lyg ir netinka man tokios g.gif
Papildyta:
O čia tokia pati, kaip mano pilka. Nu panašiai ir atrodo apsirengus, gal nesifotkinsiu biggrin.gif Per nugarą nuo viršaus iki apačios eina ta juoda juosta. Labai mėgstu sukneles su kišenėm.
Atsakyti
Amacord, o jie ne tik Šiauliuose? Kur dar parduotuvių yra? Pažiūrėjau FB, kad pas juos gana padori medžiagų sudėtis smile.gif
....radau jau, VCUP smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _asamaM: 11 lapkričio 2012 - 21:56
Aha, VCUP yra firminė parduotuvė (ten perkant nuo kažkokios sumos duoda nuolaidų kortelę). Bet jų produkcijos būna ir spartoj, ir elvoj, ir gedimino 9 (elvada ar kažkaip g.gif ), ir kitur, kur prekiaujama lietuviškais rūbais. Sudėtys puikios, dėvisi rūbai gerai, modeliai na liubitelia biggrin.gif Tik jie daugiausiai siuva eksportui, kartais būna, kad į parduotuvę prekes atveža, o kitą dieną atsiima ir išsiunčia kažkur į užsienį. Tai parduotuvėse ne visada yra pilnas asortimentas.

Kainos truputį kandžiojasi, bet sezono vidury, pabaigoj daug ką nukainoja.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 11, 22:34)
tokia pati, kaip mano pilka. Nu panašiai ir atrodo apsirengus, gal nesifotkinsiu biggrin.gif Per nugarą nuo viršaus iki apačios eina ta juoda juosta. Labai mėgstu sukneles su kišenėm.

Pala, nesuprantu, nematau, kur parašyta, iš kur čia, o visos žino unsure.gif Aš irgi noriu, nerealaus grožio suknelė rolleyes.gif

QUOTE(_asamaM @ 2012 11 11, 22:54)
Amacord, o jie ne tik Šiauliuose? Kur dar parduotuvių yra? Pažiūrėjau FB, kad pas juos gana padori medžiagų sudėtis smile.gif
....radau jau, VCUP smile.gif

O Kaune? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 11, 23:09)
Pala, nesuprantu, nematau, kur parašyta, iš kur čia, o visos žino unsure.gif  Aš irgi noriu, nerealaus grožio suknelė rolleyes.gif
O Kaune? g.gif  bigsmile.gif


Savitas stilius

Kaune lyg tai nėra firminės, bet gal būna kur lietuviški rūbai g.gif

Parduotuvės:

Vilniuje:
Konstitucijos pr. 16 (VCUP) Darbo laikas: I-VII 10 - 22 h
Viršuliškių g.40 (PC Mada) Darbo laikas : I-VI 10-21 h VII 10-18 h

Šiauliuose:
Tilžės g. 109 (PC Saulės Miestas) Darbo laikas: I-VII 10 - 22h

Kažkodėl išėmė iš FB pavasario vasaros kolekciją, ji yra čia, tik nuotraukos mažos. Parduotuvėse gerom kainom išparduodami likučiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 11 lapkričio 2012 - 22:17