Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(dontstop @ 2012 11 11, 18:00)
Man šitoje foto kaip ir tik ir pjaunais visi 5 variantai, su juoda kaip tik gal mažiausiai  biggrin.gif

Man gražiausia su balta, antroj vietoj - juoda, trečioj raudona.
Bet!
Dabar gi madoj, kai spalvos "nesuglostytos" biggrin.gif
Taigi sakyčiau, likę du variantai - madingi biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau, kaip ryža su mėlyna gali pjautis biggrin.gif Skonio reikalas, aišku.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 11, 18:06)
Nežinau, kaip ryža su mėlyna gali pjautis biggrin.gif Skonio reikalas, aišku.

Žiūrint kokia mėlyna smile.gif
Su šilta mėlyna be abejo negali pjautis.
Su žydra, karališka mėlyna, turkio, teal - man pjaunasi ax.gif

Papildyta:
Va geras pavyzdys iš kkm.lv, iliustruojantis kaip nešioti šiuo metu madingą derinį raudona + ruda biggrin.gif

user posted image

čia analogiškas principas, kaip ir su ryža, t y:

prie šaltos raudonos tinka šalta ruda (kairė)
prie šiltos raudonos tinka šilta ruda (dešinė)

Analogiškai ir su ryža + mėlyna, ryža + pilka ir tt. Prie ryžos, kuri neabejotinai yra šilta ( as kar nori paprieštarauti? biggrin.gif ) tinka šilti atspalviai mirksiukas.gif Šilti žali, mėlyni, violetiniai ir tt ir pan.


Užtat keblu žiemom pritakyti ryžus batus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 11, 16:31)
Atradau savo rudens/žiemos uniformą: vilnonė suknelė ilgom rankovėm. Norėčiau jų turėti septynias skirtingas kasdienai. Koks patogumas! bigsmile.gif

paro ką. aš vis žiūrinėju tokias, ale nu nesiperku kažkaip.
Atsakyti
o tealinė su ružava dera?
Atsakyti
Sveikos merginos
jau kuris laikas paskaitau jūsų temą ir bandau nebepirkti bile ko, derinti tarpusavy drabužius bei rinktis tinkamas spalvas. Tačiau vis abejoju dėl savo spalvinio tipo doh.gif Pagal internetinius testus visada gaunuos vienokia ar kitokia žiema, bet ar tikrai?
Būčiau dėkinga jei pasakytumėt savo nuomones smile.gif nesinori nugrybaut į lankas su tom spalvom
kelios nuotraukos, nežinau ar labai tinkamos, bandžiau atrinkt kur esu daug maž dienos šviesoj:
https://picasaweb.go...gCKnHnYiZ2fmKCw
4u.gif

plaukų nedažau, veido irgi, tik kartais tušą naudoju.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2012 11 11, 19:28)
Sveikos merginos
jau kuris laikas paskaitau jūsų temą ir bandau nebepirkti bile ko, derinti tarpusavy drabužius bei rinktis tinkamas spalvas. Tačiau vis abejoju dėl savo spalvinio tipo doh.gif Pagal internetinius testus visada gaunuos vienokia ar kitokia žiema, bet ar tikrai? 
Būčiau dėkinga jei pasakytumėt savo nuomones smile.gif nesinori nugrybaut į lankas su tom spalvom
kelios nuotraukos, nežinau ar labai tinkamos, bandžiau atrinkt kur esu daug maž dienos šviesoj:
https://picasaweb.go...gCKnHnYiZ2fmKCw
4u.gif 

plaukų nedažau, veido irgi, tik kartais tušą naudoju.

vasara. cool
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 11, 18:07)
vasara. cool

pritariu
Atsakyti
Aš apie žiemas nieko neišmanau, bet man žiemai kažkaip kontrasto mažai. Ar nea? Tai irgi maniau, kad vasara. Tik bijojau rašyt, nes paskutiniu metu man visi vasaros lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 11, 19:06)
prie šaltos raudonos tinka šalta ruda (kairė)
prie šiltos raudonos tinka šilta ruda (dešinė)

Ta dešinė tai man visai nedera blush2.gif O ryži batai man panašiai kaip džinsai - dera beveik prie visko ax.gif
QUOTE(Teka @ 2012 11 11, 19:44)
paro ką. aš vis žiūrinėju tokias, ale nu nesiperku kažkaip.

Įdėjau į albumą. Bet jos nefotogeniškos (ypač žalia, apsirengus visai kitaip siluetas atrodo).
QUOTE(Teka @ 2012 11 11, 21:07)
vasara. cool

Vasara tai tikrai.
Atsakyti
nu va, gerai, kad paklausiau. Vasara jau patapau doh.gif O pagal tuos internetinius testus visur žiema buvau, net įtikėjau, kad man juoda spalva tinka biggrin.gif
Atsakyti
Žiūriu ryžą ir teal. Nu gal ir nesipjauna, bet jau ryškokas toks derinukas.

user posted image

Bet man su neutraliom spalvom ryža gražiau. Akių nebraižo:
user posted image
Atsakyti