Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(_asamaM @ 2012 11 11, 14:51)
Atsakiau į klausimą ar žiemai netinka ryža batų spalva smile.gif Nežinau kokios spalvos rūbus dažniausiai nešioja  ax.gif

nepyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 11, 14:51)

Nepykstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 11, 14:43)
jei būtumėt deep winter, tai pas jas yra persimonų spalva ir kraujo... bet neaišku, ar jūs tikrai deep winter 4u.gif



Greiciausiai deep winter ...Aciu 4u.gif Mano plaukai juodi, akys beveik juodos, o odos spalva blyski ..aristokratiska...
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 11, 14:44)
Elija, batų spalva gali būti kokios tik nori ar nenori spalvos. Vargu ar jie pabrėš Jūsų akis ar odą labiau nei palaidinė smile.gif


Aciu 4u.gif
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 11, 14:51)
Atsakiau į klausimą ar žiemai netinka ryža batų spalva smile.gif Nežinau kokios spalvos rūbus dažniausiai nešioja  ax.gif

Mano drabuziai dazniausia juodi, o aksesuarai, batai ar rankines buna kitos spalvos ...kaip sakiau batai ryzi, tada rankine panasi , salikelis koks nors tigro imitacijos rudas... Aba kiti deiniai juoda su raudona , juoda su yskia melyna ... juoda -bodo... bet kaip sakiau spalvoti tik akcentai... bet jau taip noiu ir kitos spalvos ivest i drabuzius... nu pvz ... pradeda patikt alyvuoges zalia... ir galvoju koki derini sui ja galima butu sugalvot...
kaip uzvadinat google ,kai dedat tas paruostas kapsulytes... labai graziu idejot su bordo...si spalva man pradejo patikti...turiu pedkelnes uzsidedu prie juodo sijonuko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 11 lapkričio 2012 - 15:12
o aš pamišau dėl tealinės spalvos, tai dabar vietoj mėlynos, įvedžiau tealinę smile.gif) nusipirkau nerealų šalį kuistuke, tealinį, taupinį, tokiais ale senoviniais raštais. mmm, man jis superinis. kaupiuos susidėliot visus rūbus ir nufotkint. bet kai pradedu galvot, tai biškį nugrybavau aš su ta kapsule, nes galvoju, ar bus ten visgi,kas realiai tarpusavy dera doh.gif nes vis dar nemoku taip sąžiningai pagal sąrašą, kaip dontstop pirktis rūbų. bet aš mokaus ir labai stengiuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2012 11 11, 15:11)
Mano drabuziai dazniausia juodi, o aksesuarai, batai ar rankines buna kitos spalvos .


Man rudi batai prie jodos nelabai ziurisi, tai gal cia ir problema. Bet Kad netiktu batai del tipo, tai abejoju g.gif
Atsakyti

QUOTE(Teka @ 2012 11 11, 15:46)
na nesutikčiau visiškai, kadangi kokios nori spalvos nebūtinai derės su turimais rūbais parinktais pagal tipo paletes mirksiukas.gif

Visiškai pritariu šitai nuomonei drinks_cheers.gif

Kaip įkomponuot ryžus batus į "žiemos" garderobą, neįsivaizduoju g.gif Manau, kad pagrindinės žiemų spalvos - juoda, pilka, karališka mėlyna, turkio, raudona, balta - prie šitų ryža netinka. Galima bandyti formuoti kapsulę iš retesnių, mažiau populiarių spalvų - gal ką ir išeitų su ryža suderinti, bet tai būtų nelengvas uždavinys g.gif Visų pirmą nelengva dėl to, kad šiltus ir šaltus atspalvius aplamai nerekomenduotina derinti tarpusavy, ryža neabejotinai šilta, žiemos turėtų rinktis šaltus atspalvius... Jei jums tinka šilti atspalviai, gal kartais jūs deep autumn, Elija? g.gif
Atsakyti
O man atrodo ryža (tan atspalvio) oda yra klasikinis reikalas, tinkantis ir prie juodos, ir prie turkio, ir tuo labiau prie mėlynos. Nežinau, gal žiemų spalvos yra kitokios, bet čia tai man nieks nesipjauna (na gal su juoda negroja, bet nėra ir labai blogai).

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 11, 17:19)
O man atrodo ryža (tan atspalvio) oda yra klasikinis reikalas, tinkantis ir prie juodos, ir prie turkio, ir tuo labiau prie mėlynos. Nežinau, gal žiemų spalvos yra kitokios, bet čia tai man nieks nesipjauna (na gal su juoda negroja, bet nėra ir labai blogai).

Man labai groja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 11, 17:25)
Man labai groja biggrin.gif

Šiaip tai jo mastau.gif biggrin.gif
Papildyta:
Atradau savo rudens/žiemos uniformą: vilnonė suknelė ilgom rankovėm. Norėčiau jų turėti septynias skirtingas kasdienai. Koks patogumas! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 11, 17:31)
Šiaip tai jo  mastau.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Atradau savo rudens/žiemos uniformą: vilnonė suknelė ilgom rankovėm. Norėčiau jų turėti septynias skirtingas kasdienai. Koks patogumas! bigsmile.gif

O kur tu ją atradai?

Šiaip kažkada seniai seniai seniai, kai dar figūra nesiskundžiau - ne, tiksliau, kai mano figūra buvo tokia, kad dabar tokią gavus, nebesiskųsčiau, nes tada vis viena atrodė, kad blogai biggrin.gif - turėjau tokią kojinės stiliaus suknelę, ilgą. Tikrai kad buvo labai patogu!
Bet kur dabar vilnonę rasti? Akrilinių tai masė...
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 11, 17:19)
O man atrodo

Man šitoje foto kaip ir tik ir pjaunais visi 5 variantai, su juoda kaip tik gal mažiausiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 11, 17:47)
O kur tu ją atradai?

Šiaip kažkada seniai seniai seniai, kai dar figūra nesiskundžiau - ne, tiksliau, kai mano figūra buvo tokia, kad dabar tokią gavus, nebesiskųsčiau, nes tada vis viena atrodė, kad blogai biggrin.gif - turėjau tokią kojinės stiliaus suknelę, ilgą. Tikrai kad buvo labai patogu!
Bet kur dabar vilnonę rasti? Akrilinių tai masė...

Savitam stiliuj. Ten keistoki modeliai, tai dauguma jų man netinka. Bet turiu įsigijus keletą suknių, kurias šį rudenį dėviu beveik pastoviai (man jos iki tokio lygio prilipo, kad vakare išskalbiu, iki ryto išdžiūna ir vėl velkuosi). Ir turiu kelis sarafanus, bet anų nemėgstu, nes rankos šąla dry.gif tai nutariau, kad sarafanai ne man.
Atsakyti