Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(saimona @ 2012 11 09, 09:49)
o aš žaliai teal'inę striukę vakar gavau (iki tol tik juodas nešiojau) blush2.gif  bigsmile.gif  negaliu atsidžiaugt, retai būna, kad internetu perkant taip puikiai tinka  bigsmile.gif  bigsmile.gif

user posted image

už kiek? mačiau čia skelbimuose pardavinėja, įdomu už kiek tu pati siunteis?

merginos, šian ir oze išpardavimai lyg tais.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 10, 14:37)
Taigi, atlikta pirma Jamam eksperimento dalis  biggrin.gif
...

Sakykit, kitą savaitę Jamam bus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 11 10, 17:11)
Sakykit, kitą savaitę Jamam bus? blush2.gif

jei neklystu, tai 17d
aš tai į tokius "renginius" net nosį bijau kišt, apie mašinos pastatymą išvis patyliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 09, 19:09)
Paro tą merginą! Sisley man visai patinka, tik kainos ten - nu kaip ir Benetone biggrin.gif O jei ji turi geresnėm kainom... Tai blogai, subankruotuosiu lotuliukas.gif


QUOTE(Teka @ 2012 11 10, 15:11)
už kiek? mačiau čia skelbimuose pardavinėja, įdomu už kiek  tu pati siunteis?
merginos, šian ir oze išpardavimai lyg tais.


145 Lt, supermamoj ir pirkau 4u.gif Benetone šiandien žiūrėjau, nu ir kainos Sisley blink.gif blink.gif

Beje, visą dieną Oze praleidau, tos nuolaidos doh.gif doh.gif doh.gif

bet vertėjo bigsmile.gif ieškojau ilgo šilto rūbo, tai pirmiausiai Monton nusipirkau ilgą pūkinę striukę, bet brangokai - su nuolaida 439 Lt unsure.gif
o paskui netyčia į Leliją užėjau, niekad neidavau, nes ten man per dideli dydžiai rolleyes.gif bet už tai nusipirkau ilgą pašiltintą paltą, nerealios mėlynos spalvos ir už 176 Lt blink.gif blink.gif blink.gif , nes ten buvo paltas mergaitei su 30 proc. nuolaida lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai dabar Monton striukę nešiu gražint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2012 11 10, 18:42)
145 Lt, supermamoj ir pirkau  4u.gif Benetone šiandien žiūrėjau, nu ir kainos Sisley  blink.gif  blink.gif

Beje, visą dieną Oze praleidau, tos nuolaidos  doh.gif  doh.gif  doh.gif

bet vertėjo  bigsmile.gif  ieškojau ilgo šilto rūbo, tai pirmiausiai Monton nusipirkau ilgą pūkinę striukę, bet brangokai - su nuolaida 439 Lt  unsure.gif
o paskui netyčia į Leliją užėjau, niekad neidavau, nes ten man per dideli dydžiai  rolleyes.gif  bet už tai nusipirkau ilgą pašiltintą paltą, nerealios mėlynos spalvos ir už  176 Lt  blink.gif  blink.gif  blink.gif , nes ten buvo paltas mergaitei su 30 proc. nuolaida  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tai dabar Monton striukę nešiu gražint  blush2.gif

Striukės kaina superinė, o Lelijos paltai labai kokybiški! thumbup.gif

Aš atsiėmiau iš valyklos pūkinę striukę. Koks grožis - švari, išpurenta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 10, 14:37)
Taigi, atlikta pirma Jamam eksperimento dalis  biggrin.gif

Apėjau Akropolį, surašiau sąrašą viso to, ką nusižiūrėjau, su kainomis, fotkint tai nefotkinau. Lygiai po savaitės žiūrėsim, ar kelia jie kainas, ar ne  ax.gif  Ar slepia rūbus, batus ir kosmetiką, ar ne  laugh.gif

Mano sąrašiukas toks:

Deichman -
sportbačiai ant platformos 119
bateliai ant storo kulno 79 - 50 % nulaida, tai turbūt jų nenukainuos g.gif

Takko -
bordo spalvos plonas megztukas "be nieko" (po liemene pasivilkt) 36
vaikiška kepurė su kailiu 30
vyriškos šiltos treninginės kelnės 50
vyriški džinsai 99
vyriški bliuzonai 33 ir 36
vyriški marškiniai 46

New Yorker

šalikėlis plonas raudonas su žydrais raštais  biggrin.gif  30
treninginės kelnės 45
didžiulis žiedas per pusę delno iš žydrų karoliukų (neišsigąskit, teminiam vakarėliui) 25
rankinukas tote bag 79

Kadangi tema apie garderobą, tai tiek (o šiaip tai per Jamam mane labiausiai domina Maximos asortimentas - knygos, vaikiški rūbai, žaislai, indai, auto prekės, gyvūnų prekės, plovikliai ir tt)

Po savaitės laukit antros dalies  ax.gif

Taigi, vakar Megoj iš Takko vyriški nužiūrėti daiktai buvo nupirkti, pradinės kainos buvo lygiai tokios pat, kaip Akropoly be nuolaidos, 30 % buvo tvarkingai suteikta kiekvienam nupirktam rūbeliui, nei vienas rūbas nebuvo paslėptas bei gi buvo visi dydžiai (čia galėsiu nuraminti koleges, kurios mano, kad per tokias akcijas S ir M dydžius išneša ir paslepia lotuliukas.gif ). Sau vietoje megztuko paėmiau palaidinukę paprastą medvilninę "be nieko", bus pasivilkti po anksčiau rodytu languotu sarafanu ir 2 liemenėm, spalva vyno/bordo man pasirodė tinkamiausia ( nors vien pilkų buvo pvz 4 atspalviai thumbup.gif ). Vaikui be kepurės dar nupirkau kelnes. Su Takko viskas, per Jamam turbūt nesuksiu.

New Yorkery deja nei vieno nužiūrėto daikto nebuvo, tad per Jamam planuoju ten užeiti.

Deichmane buvo tik 20 % nuolaida, mažoka, per Jamam tikriausiai bus irgi 20 %. Tad neverta bus sukt, paieškosiu reikiamų batų MD.
Atsakyti
Išvada - Megoj per nuolaidas pirkti verta. Kažin, kaip Akropoly biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2012 11 09, 17:09)
Labadiena   4u.gif Kokia gera tema  bigsmile.gif Seniai tuo domiuosi ir bandau savo garderoba perkrest... visada rinkausi sodrias spalvas, pasirodo ne be reikalo... Esu Ziema... Akys rudos tamsios, plaukai juodi, oda balta ... kartais gaunu komplimentu kad i Monica Beluci panasi blush2.gif
Jei leisit , uzsuksiu dazniau, dabar skaitineju senas temas... Tai va ka norejau paklausti  ryza spalva ziemai kaip suprantu netinka ?  g.gif Turiu kelias poras batu, bet.... man grazu kol jie ne ant manes ... kai apsiaunu jais ..kazkaip ne savim jauciuosi ....tai gal ne bereikalo, gal tikrai mano tipui netiktu... visad norejau bordo spalvos batu  wub.gif bet... arba modelis arba dydis ne mano...


Labadiena kartoju klausima... negi nieks nematet ? g.gif Ar cia ignoruojat...tik susibenrave bendraujat ? g.gif Bet tema tai ne bendraminciuose... Aciu jei atsakysit... padesit... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 11 lapkričio 2012 - 14:30
QUOTE(Elija* @ 2012 11 11, 14:29)
Labadiena kartoju klausima... negi nieks nematet ?  g.gif Ar cia ignoruojat...tik susibenrave bendraujat ?  g.gif Bet tema tai ne bendraminciuose... Aciu jei atsakysit... padesit...  blush2.gif

jei būtumėt deep winter, tai pas jas yra persimonų spalva ir kraujo... bet neaišku, ar jūs tikrai deep winter 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 11 lapkričio 2012 - 14:45
Elija, batų spalva gali būti kokios tik nori ar nenori spalvos. Vargu ar jie pabrėš Jūsų akis ar odą labiau nei palaidinė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 11, 14:44)
Elija, batų spalva gali būti kokios tik nori ar nenori spalvos. Vargu ar jie pabrėš Jūsų akis ar odą labiau nei palaidinė smile.gif

na nesutikčiau visiškai, kadangi kokios nori spalvos nebūtinai derės su turimais rūbais parinktais pagal tipo paletes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 11, 14:46)
na nesutikčiau visiškai, kadangi kokios nori spalvos nebūtinai derės su turimais rūbais parinktais pagal tipo paletes mirksiukas.gif

Atsakiau į klausimą ar žiemai netinka ryža batų spalva smile.gif Nežinau kokios spalvos rūbus dažniausiai nešioja ax.gif
Atsakyti