Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(saimona @ 2012 11 09, 19:05)
taip, Sisley, internetu pagal skelbimus pirkau iš vienos merginos, ji turi ir daugiau jei ką  mirksiukas.gif  šiaip retai būna, kad internetu pirktas daiktas taip patiktų ir tiktų kaip ši  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Paro tą merginą! Sisley man visai patinka, tik kainos ten - nu kaip ir Benetone biggrin.gif O jei ji turi geresnėm kainom... Tai blogai, subankruotuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 09, 20:09)
Paro tą merginą! Sisley man visai patinka, tik kainos ten - nu kaip ir Benetone biggrin.gif O jei ji turi geresnėm kainom... Tai blogai, subankruotuosiu lotuliukas.gif

Noa, paerzinsiu, Sisley striukę pūkinę (bet ploną, labiau rudeniui) humanoj kažkada įsigijau už 9 lt tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 09 lapkričio 2012 - 21:29
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 09, 22:28)
Noa, paerzinsiu, Sisley striukę pūkinę (bet ploną, labiau rudeniui) humanoj kažkada įsigijau už 9 lt tongue.gif biggrin.gif

Oi, tada aš papasakosiu, kaip šiandien buvau skudurynuose, ir net dviejuose! Atsiprašau už tą žodį, zjbs, labai patiko wacko.gif Drožtas HM bliuzonas - 29 Lt, megztiniai - irgi panašiai, sudėtis - akrilas. Nuo Maximos skiriasi tuo, kad jei pirksi maximoj, nutįs per 2 nešiojimus, o čia - jau iškart nutįsę lotuliukas.gif
Vieną mačiau megztinį, vilnonį, storą, bet su kažkuo išterliotą - gal ir išsiskalbtų, o gal ne, kas žino. 69 Lt bigsmile.gif Man tik akys ant kaktos, klausiu, sakau, o čia ta kaina galutinė? Jo jo, galutinė galutiniausia lotuliukas.gif

Dar ple 30 litų pridėjus aš galiu į tą Sislėjų tiesiai eit ir kažko tikėtis doh.gif Jie ten tuose kavianskuose skudurynuose voobščė kvanktelėjo?! doh.gif

Apie striukes po 9 Lt ten aplamai kalba neina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 09, 22:35)
Oi, tada aš papasakosiu, kaip šiandien buvau skudurynuose, ir net dviejuose! Atsiprašau už tą žodį, zjbs, labai patiko wacko.gif Drožtas HM bliuzonas - 29 Lt, megztiniai - irgi panašiai, sudėtis - akrilas. Nuo Maximos skiriasi tuo, kad jei pirksi maximoj, nutįs per 2 nešiojimus, o čia - jau iškart nutįsę lotuliukas.gif
Vieną mačiau megztinį, vilnonį, storą, bet su kažkuo išterliotą - gal ir išsiskalbtų, o gal ne, kas žino. 69 Lt bigsmile.gif Man tik akys ant kaktos, klausiu, sakau, o čia ta kaina galutinė? Jo jo, galutinė galutiniausia lotuliukas.gif

Dar ple 30 litų pridėjus aš galiu į tą Sislėjų tiesiai eit ir kažko tikėtis doh.gif Jie ten tuose kavianskuose skudurynuose voobščė kvanktelėjo?! doh.gif

Apie striukes po 9 Lt ten aplamai kalba neina schmoll.gif

Kuriam čia taip? Šiaip vaizdelis pažįstamas, užtat labai retai ką nors ir randu, kad daugiausiai kabo perkainoti savo jau atgyvenę daiktai.

O Benettono pūkine esu šiek tiek nusivylus. Nešiosiu trečią žiemą. Šilta, graži, bet po skalbimo ėmė lįsti pūkai. Tai kur atėjus ir nusirengus reikia apsižiūrėti, ar kur ant užpakalio neužsiliko kokio žąsies pūko lotuliukas.gif
Atsakyti
Noa, į neteisingus skudurynus eini smile.gif Nors šiaip tai pritariu - išp.. dėję skudurynai ir jų kainos. Anskčiau dažnai lankydavau, dabar rečiau. Bet užsuku į Humanas, kai prasideda viskas po 7, 5 Lt, kartais randu lobių...
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 09, 22:40)
Kuriam čia taip? Šiaip vaizdelis pažįstamas, užtat labai retai ką nors ir randu, kad daugiausiai kabo perkainoti savo jau atgyvenę daiktai.

O Benettono pūkine esu šiek tiek nusivylus. Nešiosiu trečią žiemą. Šilta, graži, bet po skalbimo ėmė lįsti pūkai. Tai kur atėjus ir nusirengus reikia apsižiūrėti, ar kur ant užpakalio neužsiliko kokio žąsies pūko  lotuliukas.gif

Kaune Dainavos turguj, greta Rėdos. Du yra, vienas už kitą baisesnis. Pardavėjų laikysena tokia, kaip kad jos ten baisų otkutiūrą stumtų lotuliukas.gif

O man benetono pūkinė nieko. Tik aš jos neskalbiau, valiau. Pabijojau skalbt - galvojau, išskalbt tai išskalbsiu, o jei paskui tie pūkai sudribs į apačią ir aš jos neišdžiovinsiu žmoniškai?
Tai nelenda mastau.gif
Ir dar turiu North Face pūkinę, jau nežinau kelinti metai, ketvirti gal. Irgi nelenda!
Abi juodos lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tynka @ 2012 11 09, 22:42)
Noa, į neteisingus skudurynus eini smile.gif Nors šiaip tai pritariu - išp.. dėję skudurynai ir jų kainos. Anskčiau dažnai lankydavau, dabar rečiau. Bet užsuku į Humanas, kai prasideda viskas po 7, 5 Lt, kartais randu lobių...

Net ne į neteisingus, o stačiai į chrienovus lotuliukas.gif Bet kad kažkaip pakeliui buvo, galvoju - ot užsuksiu! Ot ir užsukau. Daugiau ten nesuksiu biggrin.gif

Humanose tikrai kažkaip geriau. Jie ten dar laimingus pusvalandžius daro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 09, 22:46)
Kaune Dainavos turguj, greta Rėdos. Du yra, vienas už kitą baisesnis. Pardavėjų laikysena tokia, kaip kad jos ten baisų otkutiūrą stumtų lotuliukas.gif

O man benetono pūkinė nieko. Tik aš jos neskalbiau, valiau. Pabijojau skalbt - galvojau, išskalbt tai išskalbsiu, o jei paskui tie pūkai sudribs į apačią ir aš jos neišdžiovinsiu žmoniškai?
Tai nelenda mastau.gif
Ir dar turiu North Face pūkinę, jau nežinau kelinti metai, ketvirti gal. Irgi nelenda!
Abi juodos lotuliukas.gif
Papildyta:

Net ne į neteisingus, o stačiai į chrienovus lotuliukas.gif Bet kad kažkaip pakeliui buvo, galvoju - ot užsuksiu! Ot ir užsukau. Daugiau ten nesuksiu biggrin.gif

Humanose tikrai kažkaip geriau. Jie ten dar laimingus pusvalandžius daro biggrin.gif

O north face ilga? Kaip paltas ar kaip striukė? LT pirkta? Aš net neabejoju, kad čia dėl skalbimo lenda, bet etiketė gi leidžia skalbti. Dabar va nunešiau valyti, nebeskalbsiu jos daugiau NIEKADA biggrin.gif

Kiek esu pirkus iš SH, tai arba humana, arba 50cent.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 09, 22:50)
O north face ilga? Kaip paltas ar kaip striukė? LT pirkta? Aš net neabejoju, kad čia dėl skalbimo lenda, bet etiketė gi leidžia skalbti. Dabar va nunešiau valyti, nebeskalbsiu jos daugiau NIEKADA biggrin.gif

Kiek esu pirkus iš SH, tai arba humana, arba 50cent.

Ilga, taip. Ten jokios elegancijos, tik kad labai šilta. Toks miegmaišis beveik biggrin.gif Kai jau dzin, koks vaizdas, nes šalta biggrin.gif
Ne, LT nepirkau, net nžn, ar ant LT juos aplamai pardavinėja. Bet net nepamenu, kur pirkau, gal DrJays? Amerikėj. Ir vidury vasaros biggrin.gif

Aha, ir aš mačiau, kad leidžia skalbti. Dar galvojau, kiba įmest į skalbyklę? Bet pabijojau. Prisiminiau, kaip vyresnėlio striukę, irgi North Face, po valyklas tąsiojau, ir niekur nenorėjo jos imti, nors parašyta - valyt galima. Tipo, ji kažkaip gudriai impregnuota, pasižeis, bla bla bla, ir teko nešt, kur brangiausia sad.gif Tipo, ten valo kažkaip kitaip, geriau. O apie skalbimą nė kalba neina!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 lapkričio 2012 - 22:32
Aš pūkines visas skalbiu. Tik paskui džiovindama vis nuvarau papurtyt iš visų pusių. Mano tos mažiukės taip pavaro po visokias murzynes, kad galėčiau turbūt kas kaelias dienas nešt valyt lotuliukas.gif Mat vienos raudona, o kitos žalia šviesiai. Tai kiek įmanoma apvalau iš išorės su skuduriuku. Maniškės iš Landsend. Pūkai nelenda. Pas mane kažkokia nžn kokia, tai lenda, bet apsirankoju ir gerai. Pas dičkę irgi išlenda.

O kas dėl dėvėtų, tai pas mus humanoj kai naujas asortimentas, tai max kaina 12lt tongue.gif . Man ypač patinka eit kai po 2-3lt. Nusitempė kartą draugė kai pirma diena buvo, tai ojeee, brolyti...galvojau, kad be galvos liksiu lotuliukas.gif Nemėgstu aš tokių grūsčių. Dėl to net į kokį Jamam galėčiau net neit, nes beveik nieko nenusipirkčiau iš to strioko lotuliukas.gif
Atsakyti
Taigi, atlikta pirma Jamam eksperimento dalis biggrin.gif

Apėjau Akropolį, surašiau sąrašą viso to, ką nusižiūrėjau, su kainomis, fotkint tai nefotkinau. Lygiai po savaitės žiūrėsim, ar kelia jie kainas, ar ne ax.gif Ar slepia rūbus, batus ir kosmetiką, ar ne laugh.gif

Mano sąrašiukas toks:

Deichman -
sportbačiai ant platformos 119
bateliai ant storo kulno 79 - 50 % nulaida, tai turbūt jų nenukainuos g.gif

Takko -
bordo spalvos plonas megztukas "be nieko" (po liemene pasivilkt) 36
vaikiška kepurė su kailiu 30
vyriškos šiltos treninginės kelnės 50
vyriški džinsai 99
vyriški bliuzonai 33 ir 36
vyriški marškiniai 46

New Yorker

šalikėlis plonas raudonas su žydrais raštais biggrin.gif 30
treninginės kelnės 45
didžiulis žiedas per pusę delno iš žydrų karoliukų (neišsigąskit, teminiam vakarėliui) 25
rankinukas tote bag 79

Kadangi tema apie garderobą, tai tiek (o šiaip tai per Jamam mane labiausiai domina Maximos asortimentas - knygos, vaikiški rūbai, žaislai, indai, auto prekės, gyvūnų prekės, plovikliai ir tt)

Po savaitės laukit antros dalies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 10, 13:37)
Taigi, atlikta pirma Jamam eksperimento dalis  biggrin.gif



O megoj nebuvot per ta 66.6 akcija?
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 10, 15:18)
O megoj nebuvot per ta 66.6 akcija?

Negirdėjau apie tokią akciją g.gif

UPD: ogi šiandien ta akcija bigsmile.gif Važiuoju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 10 lapkričio 2012 - 14:56