Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Shana @ 2012 10 26, 14:14)
Bytte, labai idomu.
Tai gautusi pvz oranzine spalva pabrezia tamsius poakius g.gif  o rubuose ji pavojinga irgi kazkiek? g.gif

Ir priešinga išvada - oranžiniu konsileriu geriausia maskuoti tamsius poakius bigsmile.gif (Su sąlyga, kad ta oranžinė visiems individuali, kažkam labiau lašišinė, kažkam gelsva, kažkam į ružavumą...priklausomai nuo odos atspalvio)
Atsakyti
aš yuotubėj susirandu, bet vat... tarkim nesuprantu ką daryt kai akys nevienodos... kai linija, nežinau kaip vadint kur akis įlenda raukšlė, arčiau gaunasi ir šešėliai nebetelpa tongue.gif

Na taip oranžinė spalva rūbuose išryškina mėlynus paakius, jai jie mėlyni aišku blush2.gif . Ir jai pasižiūrėt toj foto su oranžine striuke matosi paakiai kažkiek, bet be šaliko ... tai išvis laabai nuostabiai mėlyni biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2012 10 26, 14:17)
Ir priešinga išvada - oranžiniu konsileriu geriausia maskuoti tamsius poakius  bigsmile.gif  (Su sąlyga, kad ta oranžinė visiems individuali, kažkam labiau lašišinė, kažkam gelsva, kažkam į ružavumą...priklausomai nuo odos atspalvio)

drinks_cheers.gif ...tokiu ir tepam thumbup.gif
Atsakyti
A jau baiget jus apie tas spalvas? biggrin.gif Geriau papasakokit ka nors apie kapsules, kaip sekasi formuoti, kokius daiktus turit, ka ruosiates isigyt...
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 10 26, 16:12)
A jau baiget jus apie tas spalvas?  biggrin.gif Geriau papasakokit ka nors apie kapsules, kaip sekasi formuoti, kokius daiktus turit, ka ruosiates isigyt...


blogai su pirkiniais labai blush2.gif ... pėdkelnes ir kojines nusipirkau kapsulines biggrin.gif Na ir švarkelį/paltuką odinį su kailiukais... bet dar nežinau ar džiaugtis, gal aš su juo baisiai stora atrodau...
planuoju džinsus pirkt, bet neapsisprendžiu kokios spalvos: juodus ar mėlynus. Logiškiausiai būt pilkus, bet nenoriu šviesių dėl užpakalio didelio, o tamsiai pilkų nematau. O jai mėlynus, tai kokio mėlynumo, kad tiktų prie rudų batų bei mėlyno švarkelio... o paskui juodo palto. Dar gi pasirodo mano kojos ilgos ir man regular netinka verysad.gif
Dar įsigijau sijoną kurio nenešiosiu... per MB. Pripūtė kad labai gražiai su juo atrodau, o jo raštas pabrėžia kriaušės išplatėjimą... tai tokia super kriaušė lieku doh.gif . Nu vat jam gražu... o aš save jau kai padoriam veidrodyje pamačiau, supratau kad į žmones neisiu.
Iš fuksijos nieko neradau dar pirkt. Atrodo lyg ir nemažai tokios spalvos rūbų, bet visi kažkokių bobiškų nenormalių fasonų arba sportiniai.
Planuoju šeštadienį į turgų siūlų, gal nusišypsos laimė gauti ko noriu...
Tuo pačiu pabaiksiu sūnui megztinį, jai nereiks permegzti iš naujo lotuliukas.gif Beja levais džinsai pasitvirtino... nešiojo į mokyklą kas dien nuo naujų metų, dar nesuplyšo... kai Takko po 1,5 mėn. keliai prakiurdavo.
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 10 26, 15:12)
A jau baiget jus apie tas spalvas?  biggrin.gif Geriau papasakokit ka nors apie kapsules, kaip sekasi formuoti, kokius daiktus turit, ka ruosiates isigyt...

Apsireiske ir aiskina biggrin.gif
As nieko neperku, nes perku dabar dazus, plyteles, indaploves, baldus ir kitoki velnia tongue.gif
Nusipirkau plosciuka nes labai reikejo, tamsu su svelniais biski violetavais ir biski zaliais langeliais g.gif O dar reikia dzinsu, nes pasirodo laikas parode, kad mano darbinis stilius bus bent ziema gan casual, stilium dzinsai ir svarkelis (patogiausia gaunasi), bet dabar esu likus keistoje situacijoje tarp dydziu, vieni per dideli, kiti aptemptoki gaunasi (i darba kazkaip nzn) unsure.gif . Tai augti link to didesnio dydzio nenoriu, o vyras sake su manim negyvens jei mazesiu iki to mazesnio dydzio g.gif dilema g.gif
O siaip kadangi svarkeliu turiu is atsargu, tai bandysiu be dideliu islaidu prasisukti, nebent pora "savo" spalvu marskinuku dapirkdama. Dar nusipirkau taupe batukus ant platformos, bet grynai aplinkybiu priversta, nes buna dienu kai daug lakstau ir ant kablu neatlaikau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 26 spalio 2012 - 16:22
QUOTE(bytte @ 2012 10 26, 15:37)
Dar įsigijau sijoną kurio nenešiosiu... per MB. Pripūtė kad labai gražiai su juo atrodau, o jo raštas pabrėžia kriaušės išplatėjimą... tai tokia super kriaušė lieku  doh.gif . Nu vat jam gražu... o aš save jau kai padoriam veidrodyje pamačiau, supratau kad į žmones neisiu.

Tai reikia kuo greičiau nešti atgal. O vyrui tai gal bele tik sijonas, gal kitu galima pakeisti? g.gif
Atsakyti
Didziosios kapsulystes, pametekit ideju kaip nesioti dzinsini svarkeli, kuris labiau svarko ne striukytes pasiuvimo g.gif

Mano plosciukas laabai panasaus spalvinimo kaip sitie marskiniai, manot per tamsus pavasariui g.gif ?
user posted image

Vilmuke
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
ir siaip...

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Laba, eisiu į spalvinio tipo temą, bet ši aktyvesnė, tai dar ir čia paklausiu. Labai noriu sužinoti savo tipą, o svarbiausia - tinkančias spalvas. Skaitau temą aktyviai, nieko nepasisakau, nes nieko gudraus nežinau smile.gif Kažkada jau buvau užklydusi, ir paveikliukų įdėjusi, merginos pasiūlė variantą, kas galėčiau būti. Tai turbūt taip ir bus. Bet gal dar kas nori "pasipraktikuoti| ir paspelioti, dėkinga būčiau 4u.gif

http://public.fotki....alviniam-tipui/

foro yra visokių ir iš toliau - dėl spalvų. Rėžkit, kokių geriau nenešioti? ir atv.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 10 26, 17:30)
Laba, eisiu į spalvinio tipo temą, bet ši aktyvesnė, tai dar ir čia paklausiu. Labai noriu sužinoti savo tipą, o svarbiausia - tinkančias spalvas. Skaitau temą aktyviai, nieko nepasisakau, nes nieko gudraus nežinau smile.gif

O ka jum sakem?
user posted image
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 26, 15:40)
O ka jum sakem?


Paskui pasakysiu ax.gif
O šita - fantastiškai graži. Iš spalvų man irgi atrodo artima smile.gif Ar bent jau norėčiau. O vyras sakė "... nu gaal , biški...", kai paklausiau, ar nepanaši lotuliukas.gif aišku pridėjau, kad iš spalvų, ar nepanaši...
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 10 26, 17:43)
Paskui pasakysiu  ax.gif
O šita - fantastiškai graži. Iš spalvų man irgi atrodo artima smile.gif Ar bent jau norėčiau. O vyras sakė "...  nu gaal , biški...", kai paklausiau, ar nepanaši  lotuliukas.gif aišku pridėjau, kad iš spalvų, ar nepanaši...

Cia mano pirmoji spalvine asociacija su jumis, todel ikeliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 26, 15:46)
Cia mano pirmoji spalvine asociacija su jumis, todel ikeliau 4u.gif

Ačiū ačiū, sėdžiu išsišiepus, nes man ana patinka smile.gif Spalviškai patinka.
Atsakyti