Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Shana @ 2012 11 08, 23:46)
biggrin.gif Geras.
As matai del ko abejoju - as darbini ivaizdi bandu kurti solidesni (kartais abejoju ar esu pakankamai solidi biggrin.gif ) tai vat noriu sukomplektuoti tokius rimto darbinio ivazdzio priedus. Todel zvalgiausi pirkti kokia gera rimta bet gan neutralia tase g.gif

Solidumas nuo spalvos mažai priklauso, greičiau jau nuo modelio irnesakyk.gif Na aišku, jei labai solidus modelis, o spalva - kaip kramtūškės, gal nebe taip solidu... Nors ne, vis viena solidu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 lapkričio 2012 - 08:19
QUOTE(Shana @ 2012 11 07, 19:44)


Klausykit, o kokia cia melyna spalva tarp teel'ines ir tamsiai zydros? Ji turi koki nors pavadinima?

Na, grazu man tie tealiniu ir rudu spalvu deriniai wub.gif
Atsakyti
Mano supratimu tai azuro spalva (azure), lietuviškai dangiška žydra matyt, dar kitaip vadinama sky blue. Bet vis vien tai šiaip žydra spalva.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 11 07, 18:44)

šito derinuko spalvos man afigienos thumbup.gif viską imčiau. tik batai kiek aukštoki man biggrin.gif
o paltukas praktiškai identiškas maniškiui. nusipirkau vasarą pas tėvus poilsiaudama turguj naujutėlį maxmara vilnoniuką už 35lt biggrin.gif pamačiau, tai jau kaip stvėriau ir nešiojaus įsikabinus. viena babsė, tai tik ir laukė, kada padėsiu lotuliukas.gif gaila tik kad maniškis tamsiai mėlynas. ta bordo tokia gerulė

QUOTE(_asamaM @ 2012 11 07, 19:35)
Aš šiandien į panašius spoksau... o konkrečiau
user posted image

user posted image


tie bordo batai kokie faini. gal matėt kuri pardėse panašių?
dar palaidinė ir diržiukas man praverstų
o iš antros foto viską imčiau smile.gif
apie tokį bordinį šaliką jau kuris laikas galvą suku. turėjau pernai vieną kamuoliuką identiškos spalvos siūlų. mislijau mislijau ir numezgiau mažiukei liemenę lotuliukas.gif aną dieną tą liemenę pasiėmus pradėjau galvot, kad gal imt ir išardyt nelaukus kol išaugs lotuliukas.gif va ta manoji liemenė http://inciute.blogs...e-liucytei.html nu bet kol kas neužsiimsiu ardymu- gaila man.
Atsakyti
o aš žaliai teal'inę striukę vakar gavau (iki tol tik juodas nešiojau) blush2.gif bigsmile.gif negaliu atsidžiaugt, retai būna, kad internetu perkant taip puikiai tinka bigsmile.gif bigsmile.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saimona: 09 lapkričio 2012 - 09:52
QUOTE(bytte @ 2012 11 09, 09:59)
Mano supratimu tai azuro spalva (azure), lietuviškai dangiška žydra matyt, dar kitaip vadinama sky blue. Bet vis vien tai šiaip žydra spalva.

Aciu.
Kaupiu visa galerija patinkanciu deriniu (Dekui Shanai ... biggrin.gif ) Kartais pagalvoju, kad butu smagu sukaupus tokia kolekcija susirusiuoti pgl. spalvas ir atsispausdinti, kur nors profesionaliai, toki "mini-guide" pasidaryti, su realiom spalvom, nes kompe vartant atskiras nuotraukas, nesimato atspalviu skirtumo.
Sitos temos deka atrandu spalvu derinius, apie kuriuos niekad nebuciau pagalvojus.
O kartais buna kaip Noa - pamatau daikta, kuris prie nieko netinka ir nedera, bet mirtinai istringa ir nenurimstu kol nenusiperku. Ir tas daiktas tampa numyletu tysalu, arba ... naujos mini kapsules pradzia smile.gif Vat tokiems atvejams ir praverstu tas mini guide'as - kad pamatytum, su kuriom spalvom graziausiai dera naujos spalvos "isibrovelis".

Atsakyti
Oi kokia liemenės savininkė bigsmile.gif wub.gif Negali atimt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2012 11 09, 09:31)
Klausykit, o kokia cia melyna spalva tarp teel'ines ir tamsiai zydros? Ji turi koki nors pavadinima?

Turi. Noaterbinė lotuliukas.gif Nu bent jau panaši biggrin.gif

QUOTE(saimona @ 2012 11 09, 10:49)
o aš žaliai teal'inę striukę vakar gavau (iki tol tik juodas nešiojau) blush2.gif  bigsmile.gif  negaliu atsidžiaugt, retai būna, kad internetu perkant taip puikiai tinka  bigsmile.gif 

Vajei, kokia graži. Kur pirkai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2012 11 09, 10:49)
o aš žaliai teal'inę striukę vakar gavau (iki tol tik juodas nešiojau) blush2.gif  bigsmile.gif  negaliu atsidžiaugt, retai būna, kad internetu perkant taip puikiai tinka  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Faina! Sisley?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 09, 08:18)
Solidumas nuo spalvos mažai priklauso, greičiau jau nuo modelio irnesakyk.gif Na aišku, jei labai solidus modelis, o spalva - kaip kramtūškės, gal nebe taip solidu... Nors ne, vis viena solidu biggrin.gif

Sakai g.gif As sakyciau nuo abieju dalyku gal.
Manau kad kramtoskine tase atrodytu solidziai, tai pati "nesiotoja" turi but solidi biggrin.gif
Ai nu zodziu mano tase vistiek ispirko (buvo outlete) taip kad ramu hihihi.gif
Atsakyti
Labadiena 4u.gif Kokia gera tema bigsmile.gif Seniai tuo domiuosi ir bandau savo garderoba perkrest... visada rinkausi sodrias spalvas, pasirodo ne be reikalo... Esu Ziema... Akys rudos tamsios, plaukai juodi, oda balta ... kartais gaunu komplimentu kad i Monica Beluci panasi blush2.gif
Jei leisit , uzsuksiu dazniau, dabar skaitineju senas temas... Tai va ka norejau paklausti ryza spalva ziemai kaip suprantu netinka ? g.gif Turiu kelias poras batu, bet.... man grazu kol jie ne ant manes ... kai apsiaunu jais ..kazkaip ne savim jauciuosi ....tai gal ne bereikalo, gal tikrai mano tipui netiktu... visad norejau bordo spalvos batu wub.gif bet... arba modelis arba dydis ne mano...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 09, 10:37)
Vajei, kokia graži. Kur pirkai? biggrin.gif


QUOTE(Amarcord @ 2012 11 09, 12:28)
Faina! Sisley?


taip, Sisley, internetu pagal skelbimus pirkau iš vienos merginos, ji turi ir daugiau jei ką mirksiukas.gif šiaip retai būna, kad internetu pirktas daiktas taip patiktų ir tiktų kaip ši bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti