Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 20:32)
Nu poonial, kai tik gausiu milijoną (loterijos bilietą jau nusipirkau, tai turbūt greit) - iškart pas tave! Svarbu gera vieta, o pasiremontuot tai pasiremontuosim - ką čia reiškia, kai esi milijonierius  lotuliukas.gif biggrin.gif
Aš tai tuos du paimč. Būtų man gera kapsulė, tik terbą imčiau apatinę biggrin.gif


As tau pasizadu pries visa SM, jei pirksi uz milijona, tai rasiu toki, kad nereiks remontuotis tongue.gif

Man tas tel/rudas/ryzas derinukas irvi visad labai grazus. Va sedziu ir gundausi tokia tealine terba pirkti g.gif buvau nusprendus pirkti gera odine neutralios spalvos, bet uzmaciau tealine ir norisi g.gif Bet bandau save itikinti, kad rudai/taupe bus geresne investicija g.gif
Atsakyti
doh.gif Jau antrą kartą galvoju, kad niekas nerašo į temą, bet pasirodo ji pasibaigus, o naujos nepasižymėjau.

Sakykit, ar pasikeitė slaptažodis į albumėlį (noriu įkelti nuotrauką, bet vis rodo, kad negeras slaptažodis)? verysad.gif
Atsakyti
Aha pakeitėm... žiūriu ir Mamce skaitinėja... jai nebereik raktuko... tada duokit žinot, nes jūsų foto albumėlyje yra. O jai reikia raktuko irgi duokit žinot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 08 lapkričio 2012 - 13:33
QUOTE(Shana @ 2012 11 08, 13:03)
As tau pasizadu pries visa SM, jei pirksi uz milijona, tai rasiu toki, kad nereiks remontuotis tongue.gif

Man tas tel/rudas/ryzas derinukas irvi visad labai grazus. Va sedziu ir gundausi tokia tealine terba pirkti g.gif  buvau nusprendus pirkti gera odine neutralios spalvos, bet uzmaciau tealine ir norisi g.gif Bet bandau save itikinti, kad rudai/taupe bus geresne investicija g.gif

Gerai! Kaip tik man milijonas į dantis, taip aš iškart pas tave! biggrin.gif

O dėl teal terbos... Nu tu žinok. Pernai man Benetone užėjo lomkės mėlynai terbai. Ne tealinei, bet tokiai echydnai benetoninei spalvai, kokios niekur kitur nėr - jie jau tokie... Na žydra, bet tokia tamsiai žydra, va kaip ta tealinė, tik atėmus žalumą biggrin.gif Žydra, žodžiu, terba. Už baisią kainą, medžiaginė. Tokios spalvos neturiu nieko o nieko o nieko, juodą terbą odinę užtai turiu. O tos noriu - net silpna!

O babkių gaila lotuliukas.gif kaina tai žinai... O ir skudurinė ta terba, nu bet reikia man jos, ir basta. Sakau savo diedui - mirsiu! Diedas sako, kodėl? Sakau, noriu terbos! Kadangi aš tokius pareiškimus darau itin retai, kokį kartą per metus maksimum, paprastai pati nusiperku, diedas susidomėjo. Sako, kokios? Sakau, skudurinės žydros terbos už 300 LT! Diedas sako, žydros, o tu tikra, kad tau jos reikia? blink.gif Noriu, sakau, baisiai, net vidurius liuosuoja! Diedas sako, gerai, einam, parodysi, nupirksiu, bet, sako, manau, kad špygą tu ją nešiosi, sako, gyvenime tavęs nemačiau su žydra terba.

Aš! Tą! Terbą! Vienintelę nešioju, jau sudrožt baigiu biggrin.gif Iš rankų jos nepaleidžiu lotuliukas.gif Per išpardavimą, jau vėliau, dar nusipirkau ten pat tokį megztuką ir šaliką - bet tik tam, kad savo šventą terbą pateisint. Terbų per išpardavimą tokių jau nebebuvo biggrin.gif Žodžiu, valkioju aš tą žydrą terbą, visą sezoną valkiojau, paskui vasarą valkiojau, ir dabar valkioju, visa juoda, o terba mėlyna, ir švilpt man ant visų! biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos.

Geras dalykas tas internetas, naudingu dalyku suzinai biggrin.gif
Apsistojau ties siltu pavasariu, nors rudens paletes- kurias cia sudejote net stoga rauna wub.gif Bet kas akiai grazu, nereiskia, kad prie tu akiu tinka,ane?
Figura mano niekuo neiskirtine- smelis. Kuo jau noriu pasidziaugt, tai liemeniu ir ploksciu pilvu (dirbam ta linkme). Nes sedyne plati nuo senoves laiku tongue.gif
Isvada persasi tokia, kad jei prie veido dera daugiau sviesus tonai, o apacia rengiu visad tamsiai (tik vienus sv melynus bridzus turiu) tai nuobodoka doh.gif nelabai ka cia primodeliuosi...
Rudeninis- pavasarinis garderobas sparciai rudeja. Prasidejo nuo batu, rankines, keletos ryzu golfu. Simet isigijau sv ruda paltuka ir prie jo deranti sali, dar viena rankine. Deja, ziemai turiu juodus kailinius, kaip juos paryzint? Be to reiks zieminiu batu. Ir dar nezinau, kokiu- juodu ar rudu....
Ai dar siandien nukoviau HM velvetini sviesu svarkeli uz cielus 6 litus. Visiskai naujas, net kisenes gamykloje uzsiutos thumbup.gif Labai tiks prie rudu kelniu... tik dar palaidiniu teks paieskot tinkamu... bet gal jau pavasariui tokius rupescius atidesiu...

Intensyviai ieskau dazu, kurie mano plaukus nudazytu sodria medaus spalva mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 08 lapkričio 2012 - 15:30
QUOTE(ramyra @ 2012 11 08, 16:29)
Deja, ziemai turiu juodus kailinius, kaip juos paryzint?

Šaliku!
Dar kepure ir terba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 08, 16:07)
Šaliku!
Dar kepure ir terba biggrin.gif

Visa beda, kad as kepuriu nemegstu. Prisiploja plaukai, nusiemus kepure- kvailai atrodau. O patalpose, pvz PC su kepure karsta. Kai galiu verciuos su kapisonais. O va saltam periodui nusipirkau apreda be kapisono. Ir "prisiderinus" nusipirkau JUODA sali ir kepure ir juodas odines pirstines, su kurioms vis tiek salta doh.gif Fasonas kepures geras, tinka. Bet spalva - ne. Saliku turiu margu, ryzu, bet noreciau kad kepure ir salis deretu. Manau, reikia komplekto, is pavieniu vargu ar suderinsi.
Reiskia reikia pirkti geltona, ryza ar oranzini g.gif Arba paciai megztis.
Terba yra. Reik batu biggrin.gif

Dar noriu tokiu riesiniu rudeniui- ankstyvam pavasariui. Jau nusipirkau sokoladiniu siulu wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2012 11 08, 19:04)
O va saltam periodui nusipirkau apreda be kapisono. Ir "prisiderinus" nusipirkau JUODA sali ir kepure ir juodas odines pirstines, su kurioms vis tiek salta  doh.gif Fasonas kepures geras, tinka. Bet spalva - ne.

Kaip aš tave suprantu lotuliukas.gif Žinok, niekas tavęs nesupranta taip gerai, kaip aš lotuliukas.gif
Nu tai... Bus šalta, tada tau visas snukis paraudonuos. O kai pas žmogų snukis raudonas, tai jau tada gauniesi nei pavasaris, nei vasara, iš viso joks sezonas irnesakyk.gif

kaip aš pavyzdžiu mezgantiems wub.gif
Atsakyti
Dėkui, panos, už vakarykščius bananus ir terbas wink.gif


Noa, o mėlyna terba dabar kelis metus turėtų būt ant bangos. per "modnij prigavor" sakė pirkt ramaiusiai ir nesigailėsim

aš tai nešioju kažkokios terakotinės spalvos zomšinukę smile.gif man ji beveik prie visko kasdienai tinka.
Atsakyti
O taip, paraudonuos.
Kita vertus, kai taaaip labai salta as galiu is viso neit is namu. Tik iki pardes, kad badu nemirtume. Nes juk kai salta, tai daugiau ir valgai biggrin.gif Tai jei apsiredysiu visa juoda kaip varna 4 -7 kartus per visa ziema, tai gal nebus labai didele stiliaus klaida lotuliukas.gif
O nepirkdama naujos kepures, saliko - galiu tuos pinigelius kazkam kitam isleisti. Valio biggrin.gif
Atsakyti
Na va, įkėliau savo nuotrauką su normaliai nukirptais kirpčiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 08, 14:08)

O dėl teal terbos... Nu tu žinok. ...
Aš! Tą! Terbą! Vienintelę nešioju, jau sudrožt baigiu biggrin.gif

biggrin.gif Geras.
As matai del ko abejoju - as darbini ivaizdi bandu kurti solidesni (kartais abejoju ar esu pakankamai solidi biggrin.gif ) tai vat noriu sukomplektuoti tokius rimto darbinio ivazdzio priedus. Todel zvalgiausi pirkti kokia gera rimta bet gan neutralia tase g.gif
Atsakyti