Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

ne į temą, bet gal žinot kaip protingai trumpai parašyt į tokį klausimą "Paaiškinkite kokią naudą iš tarptautinės prekybos gauna šalys? Atsakymą grįskite tarptautinėmis prekybos teorijomis ir praktiniais pavyzdžiais." nusibodo gatavai man rašyt, o į šitą man jau nebesigalvoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 15:47)
O aš to megztinio nepamenu. Parodykit biggrin.gif

Sitas

Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 07, 16:50)
ne į temą, bet gal žinot kaip protingai trumpai parašyt į tokį klausimą "Paaiškinkite kokią naudą iš tarptautinės prekybos gauna šalys? Atsakymą grįskite tarptautinėmis prekybos teorijomis ir praktiniais pavyzdžiais." nusibodo gatavai man rašyt, o į šitą man jau nebesigalvoja  doh.gif

Kaip tai? Tai babkių gauna iš šalies. Jei aš siuvu terbas (kad atitiktų temą) ir parduodu čia, mokesčius susimoku irgi čia, tai pinigų valstybė daugiau neturi. Mokesčių susimoku mažai, nes valstybėj gyventojų skaičius ribotas, terbų paklausa ribota ir vangi.
O jei aš prekiauju su užsieniu, aš aprūpinu galbūt daug didesnį pirkėjų ratą, negu kad ant LT aplamai yra, milijonai vaikšto su mano terbom ir švyti iš laimės, tai aš gi geriau gyvenu! O geriau gyvenu - daugiau mokesčių moku. Be to, padidėja mano perkamoji galia, ir aš perku, ir taip tie, kas man parduoda, irgi pajuda, ir taip ima suktis prekyba ant savos valstybės.
Taip pat aš įdarbinu žmones, mažėja bedarbių, didėja žmonių perkamoji galia. Valstybė gauna daugiau mokesčių, pasidaro stabilesnė, gali labiau remti visokias ten ligonines ir mokymo įstaigas, ir tada pagerėja visos valstybės žmonių gyvenimo kokybė.
O jeigu dar tarpplanetiškai ką nors pardavus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 07, 17:09)

Labai gražaus grožio megztinis! Paskutinis mados klyksmas. kažko panašaus mačiau benetone, bet nesu tikra, ar tokios sudėties.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 16:12)

Kaip tai? Tai babkių gauna iš šalies. ....

Labai gražaus grožio megztinis! Paskutinis mados klyksmas. kažko panašaus mačiau benetone, bet nesu tikra, ar tokios sudėties.


Isivaizduokit pas mus niekas neatveztu jokiu egzotiniu vaisiu, darzoviu, juros gerybiu. Apie bananus ne nezinotume biggrin.gif
Arba viena Noa siutu terbas, tai kiek noretu, tik prasytu uz jas. O cia, Shana pasiuva terbas Ispanijoj, atveza mums ir numusa kaina. Perkam pigiau ir patenkinti (Noa gal nelabai is pradziu, bet kai ji isves i Ispanija ir daugiau parduos, tai neblogai ir jai) smile.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciukas1: 07 lapkričio 2012 - 16:21
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 07, 16:21)

Arba viena Noa siutu terbas, tai kiek noretu, tik prasytu uz jas. O cia, Shana pasiuva terbas Ispanijoj, atveza mums ir numusa kaina. Perkam pigiau ir patenkinti (Noa gal nelabai is pradziu, bet kai ji isves i Ispanija ir daugiau parduos, tai neblogai ir jai)  smile.gif


biggrin.gif Nu jus pavarot.
O galima as geriau jums namus pardavinesiu, nereiks persikvalifikuot hihihi.gif

Megztukas fainas, prie dzinsu labai einamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 11 07, 17:04)
biggrin.gif Nu jus pavarot.
O galima as geriau jums namus pardavinesiu, nereiks persikvalifikuot hihihi.gif

Megztukas fainas, prie dzinsu labai einamas thumbup.gif


Tai kad Jusiskiai nelabai pritaikyti musu ziemoms, turbut? Nebent kaip vasarnami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 07, 18:01)
Tai kad Jusiskiai nelabai pritaikyti musu ziemoms, turbut? Nebent kaip vasarnami biggrin.gif

Isduosiu paslapti - jie kartais net musu ziemoms nepritaikyti doh.gif tongue.gif
Mes pas save pasidarem remonta "musiskai", tai ziema beveik sildytis nereikia. Bet cia tai zmones to nelabai supranta, sako - kam izoliacija, salta tik viena menesi buna biggrin.gif
Cia biski OT ax.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
šitas man... biggrin.gif nors ne papūgėlė, o tik pilka balandė, bet ... įtariu kad turiu papųgėlių visgi kraujo, nors ir tamsiaplaukė lotuliukas.gif
Papildyta:
user posted image
o čia raštai wub.gif ... pastaruoju metu labai susižavėjau meksikietiškais kaukuliokais rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai sitas  wub.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciukas1: 07 lapkričio 2012 - 19:13
Aš šiandien į panašius spoksau... o konkrečiau
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Noriu tokios kapsulės... smile.gif

user posted image

Gal kas galėtumėt už mane rūbų paieškot parduotuvėse...
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 11 07, 18:04)
O galima as geriau jums namus pardavinesiu, nereiks persikvalifikuot hihihi.gif


Nu poonial, kai tik gausiu milijoną (loterijos bilietą jau nusipirkau, tai turbūt greit) - iškart pas tave! Svarbu gera vieta, o pasiremontuot tai pasiremontuosim - ką čia reiškia, kai esi milijonierius lotuliukas.gif biggrin.gif



Aš tai tuos du paimč. Būtų man gera kapsulė, tik terbą imčiau apatinę biggrin.gif
QUOTE(Shana @ 2012 11 07, 19:44)

Net tą paveikslą imčiau, na ir ką, ant sienos pasikabinčiau biggrin.gif

Tik kablukus batams aplaužyčiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 07 lapkričio 2012 - 20:33