Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 11:54)
Aš pamenu, kaip dirbau vienoj kontoroj, visai dar neseniai. Ir girdžiu, kaip gamyboj meistrė klykia ant darbininkų - kas kramtė pupas?! Jūs man pasakykit, kas??? Nu, galvoju, gal pridrabstė tų pupų, ar ką lotuliukas.gif O pasirodo, pupa yra staliuko vardas, o "kramtymas" - toks specifinis jo kraštų apdirbimas, tokiais karbukais lotuliukas.gif

Neseniai žiūrėjau Vasiljevo laidą apie Maskvos interjerus. Rodo antikvarinį staliuką, sako, a eto stolik-bobik. Mes su vyru susižvalgom mastau.gif staliukas-bobikas , kaip koks šuo, nu ok.. Pasirodo - tas staliukas pupos formos, rusiškai bob - pupa. Nu tai staliukas pupelė, reiškias bigsmile.gif

Dėl tulpės - sutinku, svarbiausia mes susikalbam.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 10:39)
O man pirmas dry.gif

Tai klausyk labiau patyrusiu biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 10:54)

Aš pamenu, kaip dirbau vienoj kontoroj, visai dar neseniai. Ir girdžiu, kaip gamyboj meistrė klykia ant darbininkų - kas kramtė pupas?

lotuliukas.gif
Manau kiekvienoje specifikoje galima kazka tokio rasti smile.gif

Pas mane atejo lietuviskas oras, atveso ir lietus. Einu batu ieskoti, nes neaisku kur jie padeti g.gif O sian kaip tycia turiu rodyti objekta su 100 kvadratu terasa doh.gif Suds doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 07, 11:05)
Neseniai žiūrėjau Vasiljevo laidą apie Maskvos interjerus. Rodo antikvarinį staliuką, sako, a eto stolik-bobik. Mes su vyru susižvalgom mastau.gif staliukas-bobikas , kaip koks šuo, nu ok.. Pasirodo - tas staliukas pupos formos, rusiškai bob - pupa. Nu tai staliukas pupelė, reiškias  bigsmile.gif 

Dėl tulpės - sutinku, svarbiausia mes susikalbam.

Paziurejau googlej biggrin.gif grazus tas "bobik" ax.gif Man prie interjero tiktu ax.gif
Atsakyti
Noa, gerulis bajeris čia su tom tavo pupom thumbup.gif

Bytte, dėkui už brėžinukus wink.gif Tu, žiuriu, keikies dėl užsienio kalbos mokėjimo. Aš irgi negaliu ant savęs nepykt, kad pačią paskutinę ėmiausi mokytis- anglų. Rašau vėl tą patį studijoms darbą apie tarptautinį verslą ir vargstu, nes dauguma dokumentų visokiuose pdf, tai net ir minimaliai negaliu per kokį google vertėją išsiverst doh.gif ... pikta ir pasiutus esu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 11:54)
*O senovės graikų lapcės buvo didelės?

**Aš pamenu, kaip dirbau vienoj kontoroj, visai dar neseniai. Ir girdžiu, kaip gamyboj meistrė klykia ant darbininkų - kas kramtė pupas?! Jūs man pasakykit, kas??? Nu, galvoju, gal pridrabstė tų pupų, ar ką lotuliukas.gif O pasirodo, pupa yra staliuko vardas, o "kramtymas" - toks specifinis jo kraštų apdirbimas, tokiais karbukais lotuliukas.gif

*Pačių graikų nežinau, o skulptūrų tai didelės biggrin.gif . Pėdos ilgis atitinka blauzdos ilgį santykiu user posted image... a dabar eisu ir savo santykį pasimatuosiu... atitinku ar ne mastau.gif (bet dailioškėj topsecret.gif mokino kad mūsų pėdos mažesnės)

** lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2012 11 07, 12:12)
Bytte, dėkui už brėžinukus wink.gif Tu, žiuriu, keikies dėl užsienio kalbos mokėjimo. Aš irgi negaliu ant savęs nepykt, kad pačią paskutinę ėmiausi mokytis- anglų. Rašau vėl tą patį studijoms darbą apie tarptautinį verslą ir vargstu, nes dauguma dokumentų visokiuose pdf, tai net ir minimaliai negaliu per kokį google vertėją išsiverst  doh.gif ... pikta ir pasiutus esu  cool.gif

PDF formatą su programulkia kokia konvertuok į paprastą wordą (būna konverter pdf to doc on line), o tada meti į vertimo programą visą tekstą, kad ir į google vertėją. Aš darbą senai rašiau tai negaliu nuorodų nei vienos programėlės duot blush2.gif . Bet taip darydavau visus darbus rašydama.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 10:16)
Taip. Tai aš tu kalta, kad tavo kojelė per smulki? wub.gif Beje, 41 - visiškai normalus, standartinis dydis, be to, labai einamas, juos pirmus išperka...


Man tai keista, kodel prekybininkai, matydami tendencijas, uzsakydami vistiek remiasi senais metodais. Ne karta pardaveja yra sakiusi, kad kokio 41-42 turejo vos po pora poru doh.gif



Laba diena 4u.gif

Merginos, as anksciau kur rodziau ta megstuka lyg sof vasarai ar rudeniui. Kadangi as skirtingu eksperciu nuomone tai sen, tai ten, galvoju prisiderinciau jau. Del kainos abejoju - 30 EUR. Jis is HM (lyg ir brangoka kaip is tos pardes), bet raso premium quality, sudetis 100 proc merino vilna, o priekis printed silk. Tai pagal sudeti lyg ir neblogas? Man su siuntimu gautusi apie 120 LT. Lyg ir bragu, bet labai noriu. KA DARYT????? Tiesa, jis jau nukainotas nuo 50 EUR, tai pigiau nesulauksiu ir dydziai istirpe, bet dar reikiamas yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciukas1: 07 lapkričio 2012 - 11:44
Nu va pasimatavau... ale rimtai jai nešiočiau 41 dydį būtų tobula lapcė, pagal visas proporcija. Vadinasi šiandien batai siuvami remiantis antikos laikų proporcijom biggrin.gif
Mano brolienė bėdavojosi, kad didesnis batų pasirinkimas 42 dydžio nebent batų kalne, o kitur šnipštas. Bet kai aš ieškau per nukainavimus dažnai randu 37, 40 ir 42 dydžio paskutinius batus. Esu iš tos graužaties 40 nusipirkus, jai uždaresnio tipo visai gerai. Tiesa tada praranda formą daug greičiau.
O ką daryt merginom su kaliošais ir botais jai 42-trą nešioji? juk juos reik minimum vienu dydžiu didesnius pirkt...
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2012 11 06, 22:31)
Labuka visoms, baisiai neturiu laiko tai tik greitai klustelsiu - pamenat kalbejot apie elevitoj perkama nagu stiprikli, lako pagrinda ar virsutini sluoksni,nu zodziu kazkoki ale rusiska reikala kuris padeda laikytis nagu laikui - Donstop ji uzrode, tai va ryt busiu vilniuj, ir vaziuosiu pro vcup - galvoju uzsokt to stebuklo, bet tik nebepamenu pavadinimo - gal padesit  4u.gif

Frenchi (Umnaja emal), tik aš jį rekomendavau kaip nagų stiprintoją, nežinau, ar jis padeda laikytis lakui, bet nagus kietina tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 07, 12:33)
KA DARYT????? Tiesa, jis jau nukainotas nuo 50 EUR, tai pigiau nesulauksiu ir dydziai istirpe, bet dar reikiamas yra  g.gif

Imk.
Jei ekspertai mėtosi, reiškia, sprendi tu.
Vienas geras megztinis puošia 10 kartų labiau, negu keturi prastesni, o kaina ta pati.
Atrodysi labai gražuolė, ir visi pavydės. Per Kalėdas apsivilksi ir visa graži vaikščiosi wub.gif O jei ten spalviškai biskutuką nie tudy, tai pasidažysi, ir tiek smartass.gif

O jei lauksi, kol bus idealus atspalvis pagal lentelę, tai tikėtina, kad jo iš viso nesulauksi. Ir tada per Kalėdas neturėsi kuo apsirengt, ir šiaip neturėsi, ir nevaikščiosi kaip gražuolė, o nafig reikia biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2012 11 07, 12:45)
Nu va pasimatavau... ale rimtai jai nešiočiau 41 dydį būtų tobula lapcė, pagal visas proporcija.

Tai aš tau ir sakau smartass.gif Kas dabar kaltas, kad tu gražesnė už tas jų bobas be papų ir be rankų ir su šniobeliais kažkokiais neestetiškais? biggrin.gif
Papildyta:
O aš nusipirkau golfą. Tokį... Mėlynai pilką. Nelabai gerai, man reikėjo žydrai pilko, bet tai fig tokį rasi? Nėr tokio.
Kažkokia ta jo spalva kaip blue charcoal, pagal šitą va tinka:
http://colorconnecti...18#.UJpizW_Mgx0
Bet man jau tame pasiekimas, kad nejuodas lotuliukas.gif O su tamsiai mėlynom kelnėm ir aplamai žiūrėt galima. Gerrrai bus!

O pasirinkimas buvo iš viso chrienovas. Buvo šita spalva, labai šilta smėlio (bet man per šviesi, visi lašiniai dienos švieson išlenda), paskui buvo tokia lyg garstyčių, lyg vėmalo, regis, rudeninė, ir kažkokia violetinė. Nenoriu violetinės biggrin.gif Ai, dar buvo kanarėlinė žydra, bet jau tokio žydrumo, kad man pradėjo vidurius leisti... Tai žodžiu, nesveika man, kai viduriai ne normoj schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 07 lapkričio 2012 - 15:30
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 07, 11:33)

Merginos, as anksciau kur rodziau ta megstuka lyg sof vasarai ar rudeniui. Kadangi as skirtingu eksperciu nuomone tai sen, tai ten, galvoju prisiderinciau jau.  Del kainos abejoju - 30 EUR. Jis is HM (lyg ir brangoka kaip is tos pardes), bet raso premium quality, sudetis 100 proc merino vilna, o priekis printed silk. Tai pagal sudeti lyg ir neblogas? Man su siuntimu gautusi apie 120 LT. Lyg ir bragu, bet labai noriu. KA DARYT????? Tiesa, jis jau nukainotas nuo 50 EUR, tai pigiau nesulauksiu ir dydziai istirpe, bet dar reikiamas yra  g.gif


kiek pamenu, aš kai jį pažiūrėjau, tai jis man toks sunkiai priderinamas pasirodė. bent jau aš savo garderobe sunkiai rasčiau su kuo dėvėt, tai būtų gan retai naudojamas. aš tai tokius "retus" dažnai leidžiu sau pirkt ir ne tokios geros sudėties. va kasdieniai, tai pas mane visi vilna, medvilne, šilkas. nežinau koks tavo garderobas ir kiek tu sau gali leist, tai tik apie save parašiau. mažu tau jis idealiai prie visko tiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 15:39)
Imk.
Jei ekspertai mėtosi, reiškia, sprendi tu.
Vienas geras megztinis puošia 10 kartų labiau, negu keturi prastesni, o kaina ta pati.
Atrodysi labai gražuolė, ir visi pavydės. Per Kalėdas apsivilksi ir visa graži vaikščiosi wub.gif O jei ten spalviškai biskutuką nie tudy, tai pasidažysi, ir tiek smartass.gif



thumbup.gif thumbup.gif

As cia del kainos labiau meciausi nu 120 kaip is HM brangoka g.gif Bet uzsisakiau smile.gif nu labai labai patiko, jau seniai varvinau seile smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 07, 15:43)

As cia del kainos labiau meciausi nu 120 kaip is HM brangoka  g.gif  Bet uzsisakiau smile.gif nu labai labai patiko, jau seniai varvinau seile smile.gif


nu jei varvinai, tai gerai padarei nupirkdama, o tai paskui būtum ėdusis nagus iš liūdesio kai neliktų thumbup.gif
Atsakyti
O aš to megztinio nepamenu. Parodykit biggrin.gif
Atsakyti