Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 09:42)
Tai žinoma biggrin.gif  Dėl to ir dalinuosi biggrin.gif  Kitaip galvojant (visi turi šmutkių, o aš viena ne) - nusišaut galima! biggrin.gif

Ot pavarysiu bigsmile.gif
Siaip tai smutkiu as turiu, kaip bekapsulinciau kiekis vistiek nemazeja g.gif nu bet persikraustysiu, tai daugiau vietos joms turesiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 10:55)
Tai gal tiesiog tavo pėda nepakankamo ilgio, t.y. tavo kojytė per maža?  ax.gif Nes į 43 taigi įmautum biggrin.gif

Tai jo jo... tada ir aulinių batų ilgis tiktų... užtektų ir 41-mos. Bet tai vadinasi nenormali ta mano pėda, nes normali būtų 41 dydžio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 07, 11:07)
Tai jo jo... tada ir aulinių batų ilgis tiktų... užtektų ir 41-mos. Bet tai vadinasi nenormali ta mano pėda, nes normali būtų 41 dydžio  biggrin.gif

Taip. Tai aš tu kalta, kad tavo kojelė per smulki? wub.gif Beje, 41 - visiškai normalus, standartinis dydis, be to, labai einamas, juos pirmus išperka...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 10:16)
Taip. Tai aš tu kalta, kad tavo kojelė per smulki? wub.gif Beje, 41 - visiškai normalus, standartinis dydis, be to, labai einamas, juos pirmus išperka...


o man atrodo, kad 39 einamiausias. man šito dažniausiai reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 07, 11:18)
o man atrodo, kad 39 einamiausias. man šito dažniausiai reikia  biggrin.gif

tai anksčiau buvo 39... O dabar naujų mergų priaugo, su letenėlėm 40-42, tai man reikslingus 40 ir 41 išneša dar be nuolaidų!
kažkada su batyno savininke kalbėjau. sakė, taip. Anksčiau grobdavo 38-39, o dabar, deja, didesnius.
Aš labai papiktinta.
O tau tai viltis šviečiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 07, 10:18)
o man atrodo, kad 39 einamiausias. man šito dažniausiai reikia  biggrin.gif

Einamiausias yra tas, kurio tuo momentu reikia biggrin.gif
Mano nera einamiausias, tai cia pagal labai ekonomiska principa per ispardavimus papigiaja superku gerus 37 dydzio batus bigsmile.gif bent cia pasiseke.
Atsakyti
Aš tai va susinervyjau dėl to tulpės sijono... ir taip ieškojau ir anaip... visur vienas ir tas pats: sijonas tulpė pavadintas dėl formos panašumo į neprasiskleidusį tulpės žiedą... jo iškarpa modeliuojama (galiu čia ne taip išsireikšt bo ne lietuviškai info rinkau) remiantis pieštuko sijono (arba kitaip elementaraus tiesaus sijono) iškarpa, ją platinant įvairiai ties viršumi. Senesniuose iškarpų žurnaluose ar pan. šaltiniuose toks sijonas neminimas (prisirinkau krūvą pavadinimų, kuriuos iškart ir pamiršau... nebent jau ir taip žinojau, kaip pačka pavyzdžiui)...
Taigi buurbuuli prašom pataisyti mane jai yra ne taip:
pirmas variantas:
user posted imageuser posted image
antras variantas su užsiautimu (ar susiautimu?, nes sijonas susiaučiamas)
user posted imageuser posted image
ir trečias variantas kai "tulpė prasideda" ties klubais:
user posted image
ir ketvirtas paprasčiausias:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 07, 11:22)
Aš tai va susinervyjau dėl to tulpės sijono...

Aš irgi dėl jo nervinuosi. Bet pastebėjau, kad Buurbuulis labai gerai savo nicką pateisina - užburba, kad NE TAIP, o KITAIP, o kai paklausi, tai tada kaip, dingsta kaip į vandenį biggrin.gif

Ogi bet koks psichologas pasakys, kad kritika veiksminga tik tada, jei pasakai, kas negerai ir kaip turi būti teisingai. Pvz. negalima sakyti - tau netinka šitas raudonas megztinis, nes žmogus tiesiog pasimes ir nežinos, ką daryt, taigi iš kritikos nebus jokios naudos. Reikia sakyti - tau netinka tokia raudona spalva, bet jei pamėgintum kokią ryžesnę, tai turbūt būtų gražu!

O kritika, kai pasakai tik, kad negerai, be pasakymo, kas būtų gerai, yra stačiai bambėjimas, prilygintinas šūkiui "Kubilius - vagis!" biggrin.gif

Taigi, kai pasakė, kad tulpės sijonai ne tokie, o kitokie, ir joks google čia nepadės - aš laukiu antros dalies, o tai kokie tada jie yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 07, 10:29)
Aš irgi dėl jo nervinuosi.

Mergos, neuzkibkit, cia gi ne pirmas kartas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 11 07, 11:38)
Mergos, neuzkibkit, cia gi ne pirmas kartas 4u.gif

O man pirmas dry.gif
Atsakyti
Kad pėdos didėja tai joooo... aš net įsižiojus bandžiau įsivaizduot kaip tos damos Vasiljavo rūbų ekspozicijoje esančius batelius įsimaudavo... dabar mano manymu net ir tokio nedidelio ūgio moterys neįmautų... ten tikrai koks 34 dydis. O batukai tai siūti pagal spec. užsakymą, pagal kojytę. Mano dukra šalia tų rūbų stovi... matau mažesnio ūgio, ale batus tai jau 38-to dydžio reik pirkt doh.gif ... O va mano mama su manim lygi, o batus 38-tą nešioja. Jos jaunystėj jau ir 39-ta skaitės laivas. O 42-tro moteriško matyt nė nesiuvo.
Kad baldų standartus (na ergonomiški aukščiai ir pan.) pakoregavo tai suprantu... bet žmogai tiek neišstypo, kiek jų pėdos. Ale greit senovės graikų standartus pasieksim... nors lyg ir nebevaikšto nieks pėsčias.

O dėl googlės IMHO jai negali rasti kitokios informacijos googlėja, vadinasi tai tokia slapta informacija, tiesiog masonų ložės paslaptys, kurių mums, paprastiems mirtingiesiems nevalia žinoti... todėl jai sijonas tulpė pas masonus reiškia kokį titulą, ar dar velniai žin ką... juk mums nei šilta nei šalta. Ir jai visas svietas vadina sijonu tulpe tokius sijonus, tai kodėl jis vadinasi ne taip g.gif . Tarkim man klientas sako kad jam patinka tarkim žieminiai jurginai ar lineliai... na ir ką... iš kur kilęs žmogus taip vadina tas gėles, tai tenka man jau ieškot googlėj kokios jos, nes ten lotyniškas sulietuvintas gelės pavadinimas tam žmogui nieko nesako ir nieko nesakys. Tai klausimas ar aš nežinau kaip ta gėlė vadinasi, ar tas žmogus, nors vis aplink jas augino ir taip vadino g.gif . Aš google sėkmingai naudojausi ir diplominį rašydama, ir kai kokios info reikia. Tik mano bėda kalba, o lietuviškai skaitmeninės info, kaip ir ne skaitmeninės, labai mažai. Juolab nemokamai prieinamos. Tai vat net pakilojau senus žurnalus/knygas siuvimo lotuliukas.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 07 lapkričio 2012 - 10:49
QUOTE(bytte @ 2012 11 07, 11:48)
* Ale greit senovės graikų standartus pasieksim... nors lyg ir nebevaikšto nieks pėsčias.

**todėl jai sijonas tulpė pas masonus reiškia kokį titulą, ar dar velniai žin ką... juk mums nei šilta nei šalta.

*O senovės graikų lapcės buvo didelės?

**Garsiai nusižvengiau biggrin.gif

Aš pamenu, kaip dirbau vienoj kontoroj, visai dar neseniai. Ir girdžiu, kaip gamyboj meistrė klykia ant darbininkų - kas kramtė pupas?! Jūs man pasakykit, kas??? Nu, galvoju, gal pridrabstė tų pupų, ar ką lotuliukas.gif O pasirodo, pupa yra staliuko vardas, o "kramtymas" - toks specifinis jo kraštų apdirbimas, tokiais karbukais lotuliukas.gif

Tai dabar nueisiu aš į kulinarijos skyrelį ir sudergsiu visas, kad jos nežino, kas yra pupa lotuliukas.gif Ką, sakysiu, iš jūsų norėt, jūs google remiatės lotuliukas.gif
Atsakyti