Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(buurbuulis @ 2012 11 06, 20:14)
Leticija, as dirbu darba, labai su tuo susijusi, todel tikrai ne is google  4u.gif

Tai tu mums apie tulpes atsakysi kartą ar ne???
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 06, 16:27)
ot, cirkininkės  tongue.gif tai kodėl jūs nieko nerandat?

Aš tai nesuprantu, kaip tamsta juodų batų nesugebat rasti (o vat rudais tai jau aptekus). Cirkininkė tongue.gif biggrin.gif
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 06, 17:17)
Kaip tai kas  bigsmile.gif  Biudžete daugiau pinigų SAU liks  ax.gif

Šiandien va irgi pajamiau marškinius, na mačiau, kad labai prabangiai išdirbta medvilnė, bet firmos nežinojau. Namie pasirodė, kad tie marškiniai su sąsagom dėvėti skirti, t.y., vyrui mano netinka, reik nešt atgal. Pagooglinom firmą, nauji marškinukai kainuoja 120 gbp, 500 lt, kitaip tariant blink.gif Gal įdėt į ebay g.gif biggrin.gif
QUOTE(Noa @ 2012 11 06, 19:58)
Man patinkančių daiktų kainos prasideda teip maždaug nuo 700 Lt lotuliukas.gif
Tai irgi neišsirenku biggrin.gif

drinks_cheers.gif tą pačią sumą norėjau parašyt, ale susilaikiau lotuliukas.gif
QUOTE(Noa @ 2012 11 06, 21:16)
Tai tu mums apie tulpes atsakysi kartą ar ne???

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 06, 20:40)
Aš tai nesuprantu, kaip tamsta juodų batų nesugebat rasti (o vat rudais tai jau aptekus). Cirkininkė tongue.gif biggrin.gif


gal tiesiog storablauzdės rudų neišperka tongue.gif rast tai aš randu juodų patinkančių, bet nepamenu kada sugebėjau užtraukt kokius lotuliukas.gif man vis apie 2-3cm trūksta, kad sueitų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 06, 21:40)
drinks_cheers.gif tą pačią sumą norėjau parašyt, ale susilaikiau  lotuliukas.gif

Bet kaip prašmatniai skamba - ach, neišsirenku nail.gif Pasižiūrėjau tokį paltuką už 699, ne, ne tai. Pasižiūrėjau kitą, už 830 - nežinau... Pasižiūrėjau trečią, už 750 - nepraktiškas. Neišsirenku nail.gif

Tai čia lygiai kaip aš nieko nerandu dėl to, kad viskas per trumpa, arba jei per šikną tinka, tai liemuo atkragęs, arba jei per papus sueina, tai per liemenį kabalduojasi, o jei per kitur gerai, per papus nesueina. Nu tipiškos kriaušių/smėlių problemos, ant LT visiems labai populiarios, kas antrai tas pats. Plius ilgis - problema mano asmeninė.

Bet kaip gražiai pasakyt galima! Nerandu, nes mano kojos per ilgos, talija per siaura ir krūtinė per didelė brunette.gif Visi griūkit lotuliukas.gif
Atsakyti
Labuka visoms, baisiai neturiu laiko tai tik greitai klustelsiu - pamenat kalbejot apie elevitoj perkama nagu stiprikli, lako pagrinda ar virsutini sluoksni,nu zodziu kazkoki ale rusiska reikala kuris padeda laikytis nagu laikui - Donstop ji uzrode, tai va ryt busiu vilniuj, ir vaziuosiu pro vcup - galvoju uzsokt to stebuklo, bet tik nebepamenu pavadinimo - gal padesit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 06, 21:56)
Bet kaip gražiai pasakyt galima! Nerandu, nes mano kojos per ilgos, talija per siaura ir krūtinė per didelė brunette.gif Visi griūkit lotuliukas.gif

Nu aš dar neišsirenku dėl to, kad esu išranki, ot! biggrin.gif

Grįžau papildyt biggrin.gif Nu negi daug noriu: kokybiško pasiuvimo, gero kritimo, natūralaus pluošto??? Kodėl visa tai (net ir paprasčiausio fasono) kainuoja stebuklingas sumas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(D.E.L.A @ 2012 11 06, 22:31)
Labuka visoms, baisiai neturiu laiko tai tik greitai klustelsiu - pamenat kalbejot apie elevitoj perkama nagu stiprikli, lako pagrinda ar virsutini sluoksni,nu zodziu kazkoki ale rusiska reikala kuris padeda laikytis nagu laikui - Donstop ji uzrode, tai va ryt busiu vilniuj, ir vaziuosiu pro vcup - galvoju uzsokt to stebuklo, bet tik nebepamenu pavadinimo - gal padesit  4u.gif

Umnaja emal?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 06 lapkričio 2012 - 21:40
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 06, 22:33)
Nu aš dar neišsirenku dėl to, kad esu išranki, ot!  biggrin.gif

Grįžau papildyt biggrin.gif Nu negi daug noriu: kokybiško pasiuvimo, gero kritimo, natūralaus pluošto??? Kodėl visa tai (net ir paprasčiausio fasono) kainuoja stebuklingas sumas doh.gif

dar palvos nori, spalvos, spalvos! Dydžio ir kainos!

Aišku, kad kainuoja dry.gif Vien natūralus pluoštas kiek... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 06, 22:57)
Aišku, kad kainuoja dry.gif  Vien natūralus pluoštas kiek... unsure.gif

Nu ne 900 gal biggrin.gif Aš viską suprantu. Nieks labdara neužsiima, visi nori užsidirbti (net ir tos kinės siuvėjos - kiek jų darbo valanda kainuoja? mastau.gif). O aš noriu apsirengt ir nenubiednėt smile.gif

Beje, mama turi paltą iš ivo nikkolo (ar kaip ten). Pirko su nuolaida, pradinė kaina - virš 1000. Vilna nuostabi, bet po poros sezonų jau pavargusi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 06 lapkričio 2012 - 22:11
QUOTE(Noa @ 2012 11 06, 20:56)

Bet kaip gražiai pasakyt galima! Nerandu, nes mano kojos per ilgos, talija per siaura ir krūtinė per didelė brunette.gif Visi griūkit lotuliukas.gif

Ale kaip graziai biggrin.gif Galima pasinaudoti kartais? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 11 07, 10:31)
Ale kaip graziai biggrin.gif Galima pasinaudoti kartais? tongue.gif

Tai žinoma biggrin.gif Dėl to ir dalinuosi biggrin.gif Kitaip galvojant (visi turi šmutkių, o aš viena ne) - nusišaut galima! biggrin.gif
Atsakyti
Čia kaip aš kai blaiunu nes į batus veik jokius neįmaunu ir sakau kad aš nenormali kažkokia... MB visad pataiso, kad išskirtinė... rodos mintis lyg ir ta pati, ale daug maloniau skamba biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 07, 10:46)
Čia kaip aš kai blaiunu nes į batus veik jokius neįmaunu ir sakau kad aš nenormali kažkokia... MB visad pataiso, kad išskirtinė... rodos mintis lyg ir ta pati, ale daug maloniau skamba  biggrin.gif

Tai gal tiesiog tavo pėda nepakankamo ilgio, t.y. tavo kojytė per maža? ax.gif Nes į 43 taigi įmautum biggrin.gif
Atsakyti