Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2012 11 05, 18:29)

Nu ir kas dry.gif Pavasaris, bet vis viena aš tai ne kanarėlė dry.gif biggrin.gif Pasidažysiu lūpas korališkai, turiu tokį klaikiai koralinį lūpdažį bigsmile.gif

Papugele hihihi.gif

As va is klientes indes gavau dovanu klaikiai rozini sarong'a biggrin.gif galesiu kita vasara pati kanarele vaidinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 11 05, 20:18)
Papugele hihihi.gif

As va is klientes indes gavau dovanu klaikiai rozini sarong'a biggrin.gif  galesiu kita vasara pati kanarele vaidinti biggrin.gif

Nu bet tie sarongai (blyn, juos gi mokėt rengtis reikia!) daugiau mažiau pliažinėj aplinkoj derinami? O pliažinėj aplinkoj - kaip ir ant kalno - ryškesni drabužiai eina, papuošalai didesni, terbos su gėlytėm visokios...

Turu tokią pliažinę suknelę, jinai būtent papūgėlinių spalvų - melsva, gelsva, rausva - tai kokiam kurorte - pasaka! Kurorte ir pirkau! O ant Laisvės alėjos kažkaip mastau.gif Ką aš žinau mastau.gif Ne vietoj atrodo biggrin.gif Gerai ryškios spalvos, bet kažkaip per daug jų tokioj vietoj nesinori mastau.gif
O bet palei balą - norisi! biggrin.gif




Gal kad pliaže ne kasdien būni, o mieste kasdien? Pamenu, kažkada seniai seniai su seseria pasisiuvom raudonus paltukus. Švogeris dar išvadino spanguolėm biggrin.gif Vieną sezoną aš su tuo raudonu paltuku atvaikščiojau labai savim patenkinta. Nu antrą aš į jį žiūrėt negalėjau!!! Daėdė ta raudona iki negaliu lotuliukas.gif Iki dabar pamatau raudoną - ir kratytis pradedu lotuliukas.gif

O va kokį rudą, pilką, tamsiai mėlyną, juodą - nešioji, kol sunešioji mastau.gif Užsimanai kokios spalvos, pakeiti šaliką ir valio... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Shana @ 2012 11 05, 20:18)

Tiksliai, nu biggrin.gif

Va, ko žmonės iš pavasarių tikisi:
user posted image

Bet net ir jos juodų plunksnų turi!!!
Atsakyti
Ornitologijos tema - pirmam puslapy gaigalai, paskutiniam - papugaičikai biggrin.gif

O aš kuistuke radau odinę rankinę, juodą! Dabar jau galanterijos turiu sočiai, visų reikiamų spalvų (šviesios, rudos ir juodos) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 06, 09:55)
Ornitologijos tema - pirmam puslapy gaigalai, paskutiniam - papugaičikai biggrin.gif

O aš kuistuke radau odinę rankinę, juodą! Dabar jau galanterijos turiu sočiai, visų reikiamų spalvų (šviesios, rudos ir juodos)  smile.gif

Tai tau gerai! Aš ten vis nieko nerandu dry.gif Bet eisiu ir kuisiu vis viena. Kuisti smagu biggrin.gif O jei visi randa, tai galiu ir aš kokį vieną kartą rast? Aš niekur nerandu, Akropoly, ir tai nerandu. Tai koks skirtumas, kur ieškot? O čia, jei rasiu, tai bent įpirkt eis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 03, 08:38)
Tarp kitko, planuoju dėl Jamam tokį eksperimentą padaryti: kitą savaitgalį nuvažiuosiu į Akropolį, apvaikščiosiu parduotuves, sudarysiu pirkinių sąrašą, išrašysiu visas kainas ir gal net nufotografuosiu, o dar kitą, jau per Jamam, iškart matysiu, ar jie nepadidno kainos prieš nuolaidas ar kaip kitaip neapgaudinėja  g.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 06, 15:22)
Tai tau gerai! Aš ten vis nieko nerandu dry.gif Bet eisiu ir kuisiu vis viena. Kuisti smagu biggrin.gif O jei visi randa, tai galiu ir aš kokį vieną kartą rast? Aš niekur nerandu, Akropoly, ir tai nerandu. Tai koks skirtumas, kur ieškot? O čia, jei rasiu, tai bent įpirkt eis biggrin.gif

Aš irgi nerandu. Čia tik išimtis, patvirtinanti taisyklę. Šiemet vos du daiktus teradau - kašmyro megztuką ir va rankinę. Tiesa, vyrui marškinių randu dažnokai, bet tai kas man iš to dry.gif

Bet ir Akropolį apeinu ir nieko neišsirenku. Kas patinka, kainuoja nežmoniškai. O kas žmoniškai - nepatink doh.gif
Atsakyti
ot, cirkininkės tongue.gif tai kodėl jūs nieko nerandat? biggrin.gif aš tai kai nueinu, tai randu šio to. vakar vilnonį sijoną kažkokios teal spalvos už cielą litą ir šalikėlį vos vos žalsvos spalvos irgi už litą nusipirkau tongue.gif

vat kašmyro megztuko ir man reiktų naujo, bet norėčiau kokios ryžai rudos spalvos ... aišku, tiktų ir šiaip vilnonis rolleyes.gif pažiūrinėju vis kokiam ideeli ar kt. pardėse, bet tokių spalvų užsagstomų nelabai mačiau

šiandien aš ryte taip ruošiaus, spalvas derinau, nes ruošiaus važiuot teises pasikeist, tai ***** fotkė juk nespalvota bus lotuliukas.gif jau kaip žvengiau iš savęs
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 06, 15:27)
ot, cirkininkės  tongue.gif tai kodėl jūs nieko nerandat?  biggrin.gif aš tai kai nueinu, tai randu šio to. vakar vilnonį sijoną kažkokios teal spalvos už cielą litą ir šalikėlį vos vos žalsvos spalvos irgi už litą  nusipirkau tongue.gif

vat kašmyro megztuko ir man reiktų naujo, bet norėčiau kokios ryžai rudos spalvos  ... aišku, tiktų ir šiaip vilnonis rolleyes.gif pažiūrinėju vis kokiam ideeli ar kt. pardėse, bet tokių spalvų užsagstomų nelabai mačiau

šiandien aš ryte taip ruošiaus, spalvas derinau, nes ruošiaus važiuot teises pasikeist, tai ***** fotkė juk nespalvota bus  lotuliukas.gif jau kaip žvengiau iš savęs

reikėjo vienos spalvotos sau paprašyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 06, 15:05)
Tiesa, vyrui marškinių randu dažnokai, bet tai kas man iš to dry.gif


Kaip tai kas bigsmile.gif Biudžete daugiau pinigų SAU liks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 06, 16:06)
reikėjo vienos spalvotos sau paprašyt biggrin.gif

šūdą ten jo paprašysi lotuliukas.gif glušas tas aparatas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 06, 16:05)
*Aš irgi nerandu. Čia tik išimtis, patvirtinanti taisyklę. Šiemet vos du daiktus teradau - kašmyro megztuką ir va rankinę. Tiesa, vyrui marškinių randu dažnokai, bet tai kas man iš to dry.gif

**Bet ir Akropolį apeinu ir nieko neišsirenku. Kas patinka, kainuoja nežmoniškai. O kas žmoniškai - nepatink doh.gif

*Ale tai joooooofana blink.gif Aš tokių lobių neradus neregėjus verysad.gif Viskas, bliamba, tobulinsiuos. Ką aš, ryža, visi randa, o aš ne dry.gif

**Vat vat vat. Man patinkančių daiktų kainos prasideda teip maždaug nuo 700 Lt lotuliukas.gif
Tai irgi neišsirenku biggrin.gif
Atsakyti
Leticija, as dirbu darba, labai su tuo susijusi, todel tikrai ne is google 4u.gif

Pagaliau radau batus.. tokia keista spalva, bet turbut ruda.. tik neuzissega per blauzda lotuliukas.gif ir dar ryzus radau, koja telpa, grazus, na bet galvoju, kad tie ryzi nera jau tie ekonomiski, kaip kitas rudas atspalvis, tai dar brandinu ideja ar pirkti g.gif

kaip reikia formuoti progine kapsule nesuprantu? g.gif nes atsibodo pirmi vis nauja suknele, o vel nusimato balius g.gif
Atsakyti