Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 03, 17:40)
Tikrai?  unsure.gif  g.gif

nu nežinau, ar tikrai biggrin.gif bet aš vakar panašios spalvos marškinius žiūrėjau, IMHO man jie tiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 03, 00:51)
Man netinka natūralaus dydžio! Man reikia, kad mažintų arba iš viso kad jo nebūtų. Kokia tai nenaudinga kūno dalis, tik negražumo suteikia lotuliukas.gif

Eik jau eik ... pagal maniškį moteris be šiknos ne moteris. Va vieną ponią pamatė su maudomuku (taip tai visad su sijonais, o žinia anie viską maskuoja, tik tinkamo kirpimo pasirinkt reik)... sakė vajė... varkšas varkšas... vyras... biggrin.gif Svarbu kad šikna būtų nenutysus ir kad būtų biggrin.gif
Šiaip užpakalį maskuoja visokie platėjantys sijonai, vadinami A formos, sudaro įliuziją kad viskas ten taip kaip nori (na kas nori taip ir įsivaizduoja biggrin.gif )
QUOTE(Teka @ 2012 11 03, 14:39)
nusipirkau vakar tokio mėlynumo, kaip šio berniuko maikė maikutę ilgom rankovėm
user posted image

vakar buvau su panašios spalvos auskarais, man jie žiauriai pagyvina veidą, ta maikutė irgi atrodė super prie veido, šian prie dienos šviesos irgi nepasakyčiau, kad negražu, o bet tačiau...tai tikrai juk ne vasaros spalva tiesa?
dar matavaus, tiksliau buvau prie veido prisidėjus tokios spalvos, tik šiek tiek tamsesnės gal, marškinius, irgi man labai patiko, gaila mano dydžio nebuvo
user posted image

iš ružavų taip ir nesupratau,kurios ten man labau tinka, gal labiau į violetinę tokios

Na nežinau kaip ten iš tiesų yra, gal mano kompas blogai rodo, bet aš abi spalvas matau vasariškas blush2.gif antra mėlyna viršuje, prieš paskutinėje eilutėja antra mėlyna nuo galo... beja osinkoje išrišo kad vasaroms daug daugiau tinka visokios mėlynos variacijos, nei kam kitam.
Ta žalia teal'inė IMHO irgi vasaroms.

mergaiciukas1 man atrodo soft autumn turėtų tokia tikt blush2.gif , nors gal labiau soft summer
Atsakyti
bytte, ačiū, aš į kitas paletes žiūrėjau doh.gif pasiklydus aš tarp jų. vadinas liuks thumbup.gif
aš galvoju tą maikutę nešiot prie tokio taupe poilgio megztuko-tunikos trumpom rankovėm, išlįstų mėlynos rankovės, dar nusipirkau tokios pat mėlynos spalvos dirželį, tie mano auskarai, turėtų būt liuks, ką?

anot maniškio pas moterį šikna turi būt, nesvarbu dydis, svarbu, kad ji būtų ir būtų neištižus! biggrin.gif

dar gal galit įdėjų, kokios spalvos labiausai tiktų po pilkų švareliu prie tokio pačio pilko sijono, na kad nebūtų nuobodi pilkuma. galvoju apie violetinę, tealinę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 03 lapkričio 2012 - 19:39
QUOTE(bytte @ 2012 11 03, 19:32)

mergaiciukas1 man atrodo soft autumn turėtų tokia tikt  blush2.gif , nors gal labiau soft summer


Tai vat ir galvoju ar ne labiau vasarai. Nors labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 03, 20:32)
Ta žalia teal'inė IMHO irgi vasaroms.

Man irgi mastau.gif Man tokia irgi visai nieko biggrin.gif Mano paletėj, jei nepainioju, irgi tokia kažkokia buvo biggrin.gif

Aplamai apie šitą spalvą aš galvoju, kad - kam jinai netinka? Turiu nykų įtarimą, kad šita spalva tinka absoliučiai visiems žmonėms, ir yra gražesnė už tą bjaurią purple bigsmile.gif
Jaučiuosi atradus didį atradimą biggrin.gif
Atsakyti
skaičiau, kad Jamam ruošiatės, gal žinot kada Vilniuje bus? 4u.gif

P. S. Man irgi žalia teal labai patinka ir atrodo tinka biggrin.gif aš vasara biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saimona: 05 lapkričio 2012 - 12:43
O aš turiu paltą. Aplamai ploną, nežinau, kaip čia su juo žiemą bus biggrin.gif
Bet ne juodą!
Tiksliau, ne visai juodą blush2.gif
Šviesiai pilką su juodom rankovėm lotuliukas.gif
Nu blyn, tos rankovės tiks prie batų lotuliukas.gif
O va ta šviesiai pilka - jinai pas mane paletėj yra, viskas legalu - tai kelia man abejonių. Ką man dabar prie to rengtis? lotuliukas.gif

Kita vertus, jei meniu pilka - juoda, tai, regis, bet ką mastau.gif ne? biggrin.gif

Dabar reikia poros kokių nors golfų - suknelių, ir gal bus gerai? Jei nebus labai šalta biggrin.gif
Kita vertus, jei BUS labai šalta, tai ką aš trauksiu - arba juodą pūkinį paltą, arba pilkus kailinius! Spalviškai viskas gerai.

O aksesuarus imsiu savo spalvų ir tokiu būdu tikiuosi praslysti biggrin.gif
Atsakyti
Noa, o tai tu kas, kad zongliruoji cia su juoda ir pilka? Cia juk ziemu spalvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 11 05, 15:42)
Noa, o tai tu kas, kad zongliruoji cia su juoda ir pilka? Cia juk ziemu spalvos  biggrin.gif

PA VA SA RIS ji cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 05, 16:47)
PA VA SA RIS ji  cool.gif

O ne PA VA SA RIS ph34r.gif ? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 05, 14:16)

O va ta šviesiai pilka - jinai pas mane paletėj yra, viskas legalu - tai kelia man abejonių. Ką man dabar prie to rengtis? lotuliukas.gif


Zydra salika bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 11 05, 16:42)
Noa, o tai tu kas, kad zongliruoji cia su juoda ir pilka? Cia juk ziemu spalvos  biggrin.gif

Juoda tai todėl, kad labai daug ką juodo turiu - neišmesi gi!!! O pilka tai man, pavasariui, legalu, turiu spravkę biggrin.gif Va ji:

user posted image

Mano gryn kaip ta antroj eilėj! blush2.gif

Ir dar dėl to žongliruoju, kad tamsiai mėlynų nebuvo dydžio, paskui kitur dydis buvo, bet spalva buvo ne ta, o vasariškai mėlyna, o paskui norėjau pirkti tokį peliškai pilką, bet netiko diržo vieta, man tas diržas buvo po pažastim... O diedas stovėjo ir trepsėjo, pirk greičiau ką nors, ir važiuojam, burbėjo jis! O du vaikai stovėjo priskretę sielvartingom išraiškom.
Ir tada paėmiau, kas daugmaž iš paletės ir padoriai atrodė biggrin.gif O rankovės tiks prie batų, a tep, a tep juodi ir greit nekeisiu, nes aukštų odinių batų kaip tai nei rast, nei įpirkt nėr lengva dry.gif

Va, kaip atsitiko biggrin.gif


QUOTE(Shana @ 2012 11 05, 18:31)
Zydra salika bigsmile.gif

Tai va, kol kas jį naudoju mastau.gif Turiu tokį keistai žydrą iš benetono, pernai pirkau jų rankinuką ir tą šaliką. Jis daugmaž atitinka tą pirmam stulpely apatinę...

Bet tai fig, gal ieškot ir golfo kokio pilko?

Ai, pala, šito galiu ieškot spintoj. Pernai turėjau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Teka @ 2012 11 05, 16:47)
PA VA SA RIS ji  cool.gif

Nu ir kas dry.gif Pavasaris, bet vis viena aš tai ne kanarėlė dry.gif biggrin.gif Pasidažysiu lūpas korališkai, turiu tokį klaikiai koralinį lūpdažį bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 lapkričio 2012 - 18:27