Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Noa, nežinau kokios ten optinės apgaulės suveikia, bet net ir aš buvau nustebus kai pasimatavau, o pasimatavau tik dėlto, kad gražiai raudonas buvo lotuliukas.gif o mano šikna , tai apie metras lotuliukas.gif vasarą nusipirkau, tai buvo liuks kad toks platokas - nekaršta, nelimpa mirksiukas.gif
nelabai gal matosi, bet šitas iki kelių jis man.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2012 11 02, 23:12)
Dar pvz yra moteru, kurios neturi uzpakalio, t.y negali pasigirti nei klubu plociu, nei "kepalo isgaubimu", va joms irgi turetu tulpe tikti, pridetu apimties.


Aga, man reikia isgaubti tai ziuresiu ir tokius sijonus. Kazkaip iki siol tik piestuko arba tiesius segedavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 01, 14:54)
Aš nusipirkau vilnonį sarafaną (ir vėl tulpės sijonas.. ir kišenės.. neatsispyriau  blush2.gif )

Parekomenduokit, kokių spalvų palaidinukės prie jo tiktų?

Išsakysiu savo nuomonę 4u.gif Na, pilka puikiai tiktų. Juoda dar nieko. Balta gal kiek mokykliškai atrodytų, bet gal tiktų. Raudona ar bordo, na tokia, kaip sarafano, labai rėkiančiai atrodytų g.gif Visos šios spalvos kaip ir tinka spalviškai, tik aš apie bendrą vaizdą rašau. Apie kitas spalvas kažkodėl mintys į galvą nešovė, per daug jau turbūt būtų galvoti apie kitas nei sarafano spalvas, ir taip margas. Tiesa, pati gal labiausiai nešiočiau pilką palaidinę po apačia ir ant viršaus pilką kardiganą 4u.gif bet gal aš per daug konservatyvi g.gif

Dėl tulpės formos, kai tik išgirstu, taip ir įsivaizduoju drinks_cheers.gif Irgi iš žurnalų ir dėl to, kad tikrai kaip tulpė atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 03, 00:03)
Bent tos tulpės, kurias aš turiu, iš nugaros yra aptemptos. Tai užpakalis būna natūralaus dydžio, taip sakant biggrin.gif

Man netinka natūralaus dydžio! Man reikia, kad mažintų arba iš viso kad jo nebūtų. Kokia tai nenaudinga kūno dalis, tik negražumo suteikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 02, 18:57)
Pirmoje foto bendras vaizdas šiltas, oda - plaukai šilti, į akis aš nelabai žiūriu, bliuskė pavasarinė ir tinka, įtarčiau, kad tipas gali būtų ruduo arba pavasaris, greičiau pavasaris ir su potipiu warm.
Antroje foto apšvietimas keistas, gal blykstė ar kas, vaizdas šaltas, oda blyški šalta, antakiai pilki šalti, akys pilkos šaltos, lūpos blyškios šaltos, plaukų nelabai matosi, bendras vaizdas - tipiška lietuviška vasara  biggrin.gif
Spėju, kad abejose nuotraukose nelabai tikroviškas vaizdas/apšvietimas.


Na sutinku, kad keiciasi vaizdas, paieskosiu kokiu foto reikia deti spalviniam tipui nustatyti, gal tada nukreipsit tinkama linkme biggrin.gif

Kita savaite uzsirasiusi i kirpykla, kirpsiuos trumpai, o veliau su chna ir basma dazysiu plaukus, kaip pirmoj foto, manau pagyvins vaizda. Po pokyciu reikes padaryt nuotraukas pdl reikalavimus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2012 11 03, 07:34)
Na sutinku, kad keiciasi vaizdas, paieskosiu kokiu foto reikia deti spalviniam tipui nustatyti, gal tada nukreipsit tinkama linkme biggrin.gif

Kita savaite uzsirasiusi i kirpykla, kirpsiuos trumpai, o veliau su chna ir basma dazysiu plaukus, kaip pirmoj foto, manau pagyvins vaizda. Po pokyciu reikes padaryt nuotraukas pdl reikalavimus smile.gif  4u.gif


žinai, nutariau, kad vis gi iš tų fotkių, kurias mačiau, tai esi true autumn
... ir palaidinės spalva rudeniui visai priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 03 lapkričio 2012 - 08:27
QUOTE(groovy @ 2012 11 03, 00:41)
Išsakysiu savo nuomonę 4u.gif Na, pilka puikiai tiktų. Juoda dar nieko. Balta gal kiek mokykliškai atrodytų, bet gal tiktų. Raudona ar bordo, na tokia, kaip sarafano, labai rėkiančiai atrodytų g.gif  Visos šios spalvos kaip ir tinka spalviškai, tik aš apie bendrą vaizdą rašau. Apie kitas spalvas kažkodėl mintys į galvą nešovė, per daug jau turbūt būtų galvoti apie kitas nei sarafano spalvas, ir taip margas. Tiesa, pati gal labiausiai nešiočiau pilką palaidinę po apačia ir ant viršaus pilką kardiganą 4u.gif bet gal aš per daug konservatyvi g.gif



Ačiū, Groovy, aš irgi prie pilkos linkstu, paieškosiu palaidinę per Jamam smile.gif

Tarp kitko, planuoju dėl Jamam tokį eksperimentą padaryti: kitą savaitgalį nuvažiuosiu į Akropolį, apvaikščiosiu parduotuves, sudarysiu pirkinių sąrašą, išrašysiu visas kainas ir gal net nufotografuosiu, o dar kitą, jau per Jamam, iškart matysiu, ar jie nepadidno kainos prieš nuolaidas ar kaip kitaip neapgaudinėja g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 03, 09:20)
žinai, nutariau, kad vis gi iš tų fotkių, kurias mačiau, tai  esi true autumn
... ir palaidinės spalva rudeniui visai priklauso.

Aciu uz atsakima 4u.gif
Nedrisciau nesutikti ax.gif O be to ir spalvos sio tipo man visai artimos 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau vakar tokio mėlynumo, kaip šio berniuko maikė maikutę ilgom rankovėm
user posted image

vakar buvau su panašios spalvos auskarais, man jie žiauriai pagyvina veidą, ta maikutė irgi atrodė super prie veido, šian prie dienos šviesos irgi nepasakyčiau, kad negražu, o bet tačiau...tai tikrai juk ne vasaros spalva tiesa?
dar matavaus, tiksliau buvau prie veido prisidėjus tokios spalvos, tik šiek tiek tamsesnės gal, marškinius, irgi man labai patiko, gaila mano dydžio nebuvo
user posted image

iš ružavų taip ir nesupratau,kurios ten man labau tinka, gal labiau į violetinę tokios
Atsakyti
O Soft autumn kazi ziuretusi sitas ?
http://www.hm.com/de...A#shopOrigin=SA Lyg ne saltas?
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 03, 17:05)
O Soft autumn kazi ziuretusi sitas ?
http://www.hm.com/de...A#shopOrigin=SA Lyg ne saltas?

aš šiaip labai neskiriu tų šiltas šaltas, bet šis atrodo šaltas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 03, 17:20)
aš šiaip labai neskiriu tų šiltas šaltas, bet šis atrodo šaltas  biggrin.gif


Tikrai? unsure.gif g.gif
Atsakyti