Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2012 10 26, 12:50)
Jei bogu keistoka. Tai kas tu dabar būsi? Pavasaris? biggrin.gif

Bet graži visai.

Galvoju, jei paliekant viršutinę liniją, tai pilnai galiu būt tiesiog fyfa bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 26, 12:53)
Lapatyne vadinasi lankotės žemaitijos regione tskant biggrin.gif

Aišku, ten kokie geri! biggrin.gif Bent jau anksčiau būdavo. Mano anyta koookių taškų žinojo! Iš serijos, Zara natūralaus šilko marškinukai su popierine etikete - 11 litų...
O dabar baigiau, anyta numirė, kainos pakilo dry.gif

QUOTE(Shana @ 2012 10 26, 12:54)
O pas pacia kokios, tipo neryskios hihihi.gif

Hm. Maniau, kad ne unsure.gif

QUOTE(dontstop @ 2012 10 26, 12:56)
Maniškis panašus bendrai pagal tipažą, aš dvejoju dėl jo tipo, manau ant ribos tarp light vasaros ir light pavasario, labiau linkstu prie pavasario. Spalvos pavasariškos tinka, bet chaki visai ne. Daugiausia perku jam salotinę, oranžinę, geltoną, iš tų, markerinių  biggrin.gif Maniškio plaukai ryžesni kiek, bet oda dar šviesesnė, jis iš tų niekad neįdegančių jokiom sąlygom  g.gif

Hm. Ne, maniškis yra iš įdegančių, kaip ir aš. Ir ryžos neturi visai... Neturi iš kur gaut biggrin.gif Tėtis visiškas vasarinis.
O klausyk, neįdegantys jokiom sąlygom - čia ne rudeninukai? g.gif

Nes jei ne, tada dalinamės, tavo bus pavasarinis, o mano vasarinis, nes tikrai bus pilkesnis biggrin.gif
Kita vertus, jei toks gali būti ir pavasaris, tada dėl saviškio vėl nežinau.
Bet dzin biggrin.gif

QUOTE(_asamaM @ 2012 10 26, 12:59)
Galvoju, jei paliekant viršutinę liniją, tai pilnai galiu būt tiesiog fyfa  bigsmile.gif

Laisvai biggrin.gif Ir dar kokia glamūriška biggrin.gif




O kad mes čia ne tik apie tipus turim kalbėt, bet ir aplamai apie skudurus, tai va, įmetu mados vėjus. 2012 žiema ruduo, Oxblood - madingiausi siluetai, audiniai, modeliai:
http://www.elle.com/...;kw=ist#slide-1
Papildyta:
O čia - kažkieno nustatytas must-haves 50tukas, bet naujas, nu tai tendencijos kaip ant delno. Plius viršuj ten dar batų, paltų topai...
Derint reikia pagal save, bet ir į mados tendencijas žiūrėt... Viena ake biggrin.gif
http://www.elle.com/...;kw=ist#slide-1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 spalio 2012 - 12:17
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 26, 11:59)
Galvoju, jei paliekant viršutinę liniją, tai pilnai galiu būt tiesiog fyfa  bigsmile.gif

Cia dabar kas per naujas potipis bigsmile.gif
As sau irgi koki sugalvosiu g.gif reik pamastyt g.gif rolleyes.gif

QUOTE(Noa @ 2012 10 26, 12:11)

Hm. Maniau, kad ne unsure.gif

Aha, tada mano akys vaabsche nematomos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 26, 12:48)
Kažkaip reik mum kraustytis į spalvinio tipo temą  g.gif  Tiek, kad ten sunkiau būna susikalbėt tarpusavy... Ką darom? smile.gif

Aš pagal INC instrukcijas pasidariau paletukę. Keistoka tokia. smile.gif Viršutinė eilė- iš manęs gautos spalvos. Apačioj komplementarios ar kokios ten..

Na ir ką pabrėžt savo odos tokią spalvą kokia ji yra?
Aš tai nenoriu blush2.gif , noriu kad ji atrodytų šviežesnė...
Čia prisiskaičiau apie spalvotyrą makiaže, man labai daug dalykų buvo kaip ir naujiena... nors žinojau kad viena spalva naikina kitą spalvą vėpsant pro jas abi (gaunasi balta spalva), bet nežinojau kad jas užtepus viena šalia kitos gaunasi pilka... na dar žinojau kad jos naudojamos maskuoti trūkumus (žalia - paraudimus, violetinė - pigmentines dėmes)... bet kažkaip vis vien kažkur kažkas nesusivedę buvo iki galo... taigi pasirodo žalia spalva esanti priešais raudona išryškiną raudoną esančią veide doh.gif . Ot kodėl man taip sunku tinkamą žalią prisirinkt biggrin.gif Ir su violetinę sunkiai draugauju, esu minėjus kad lieku kaip geltininkė, jai neatitaikau. Taigi komplementari odos spalva man stabiliai braukiama iš paletės. Be to jokio skirtumo kurioje šviesu/tamsu/ryšku bumbuliuką spalvos traukt, efektas lieka tas pats. Na tik prie šviesesnės spalvos viskas atrodo tamsiau, prie tamsesnės šviesiau, prie ryškesnės pilkiau. Ir tada pasirodo ne taip lengva tą paletę susikurbt smile.gif
Papildyta:
tiesa inc dėkui už nuorodą... tik visvien man neaiškus tas grafinis vaizdas... faktas kad pas sūnų žiemos akys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 26, 13:21)
Čia prisiskaičiau apie spalvotyrą makiaže

Kur?
Va ko aš žalios nemėgstu ir niekam man jos nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 spalio 2012 - 12:23
dontstop ir bytte, slušajus ir daugiau nebeieškosiu savo tipo pavadinimo. bandysiu rūbus pirktis. ale bet čia dar reik įsikalt skirt šaltas spalvas, nes dabar pardėse tai viskas mano akimis šilta tik biggrin.gif bet aš stengsiuos tikrai tikrai smile.gif

o ten sudėtingos tos inc instrukcijos? gal kaip nors bandyčiau daryt, jei suprasiu kaip ten kas prie ko
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 26, 13:17)
Aha, tada mano akys vaabsche nematomos tongue.gif

Ko dero, akis reikia vertinti kitaip, negu tapetus mastau.gif Nes man tai ryški spalva atrodė - kaip ant markerio. Tokių akių nebūna, sekantis! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 26, 13:23)
Kur?
Va ko aš žalios nemėgstu ir niekam man jos nereikia biggrin.gif

va rusiškai šneka... pati savim nusistebėjau kodėl apie tai negalvojau, nus gi apie ratą viską lyg tai žinau blush2.gif ... juk pati rašiau, kad vasaroms netinka oranžinė, nes pabrėžia vasarėlių mėlynumą doh.gif
Atsakyti
dar norėjau paklaust ne į temą... o apie makiažą neberandu temos... kur merginos dalinasi kaip tarkim storą akių pravedimą padaryt ir pan. kažkaip labai užsimaniau dažytis ryškiai...
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 26, 13:17)
Cia dabar kas per naujas potipis bigsmile.gif
As sau irgi koki sugalvosiu g.gif reik pamastyt g.gif  rolleyes.gif

Va čia toks.. Sakyčiau soft, bet, kadangi pats tipas iš savęs (fyfa) yra labiau cool savo esme, tai ties tuo ir apsistojam cool.gif


QUOTE(bytte @ 2012 10 26, 13:21)
Na ir ką pabrėžt savo odos tokią spalvą kokia ji yra?
Aš tai nenoriu  blush2.gif , noriu kad ji atrodytų šviežesnė...

Aš irgi nenoriu unsure.gif Bet man trūksta supračio, kad galėčiau daugiau kuom tose spalvose operuot. Va, Inc sumetė nuorodas, pasidariau ir galvoju "škias komplementarios spalvos pabrėžia pasirinktą". Dabar mąstysiu taip - noriu pabrėžt pvz., akis. Tas yra gerai. Plaukai? Klaustukas..

Oda? Labai sudėtinga. Kolkas įsivaizduoju, kad prastai tos spalvos ties kuriom veidas patamsėja, papilkėja, ten kokie ratilai aplink akis paryškėja. O va kaip atvirkščiai rast - neįsivaizduoju. Lauksiu, matyt, kol Inc kokį įrašą bloge padarys. unsure.gif

QUOTE(Teka @ 2012 10 26, 13:24)
o ten sudėtingos tos inc instrukcijos? gal kaip nors bandyčiau daryt, jei suprasiu kaip ten kas prie ko

Visai nesudėtingos. Pabandyk. Jos paraše yra nuoroda į blog'ą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2012 10 26, 14:03)
dar norėjau paklaust ne į temą... o apie makiažą neberandu temos... kur merginos dalinasi kaip tarkim storą akių pravedimą padaryt ir pan. kažkaip labai užsimaniau dažytis ryškiai...

Aš ne meistras, bet dažniausiai va taip vat vedu jutūban ir žiūriu, kas ten gero smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 26, 13:17)
O klausyk, neįdegantys jokiom sąlygom - čia ne rudeninukai? g.gif

Nes jei ne, tada dalinamės, tavo bus pavasarinis, o mano vasarinis, nes tikrai bus pilkesnis biggrin.gif

Manau, kad visai nebūtinai..
Nėr maniškis visai jau ryžas, su tiek ryžumo gali teoriškai būti ir vasara, ir ruduo.. nu žiema gal ne biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2012 10 26, 13:21)
taigi pasirodo žalia spalva esanti priešais raudona išryškiną raudoną esančią veide  doh.gif .

Aha, aš vengiu žalių šešėlių/pieštukų į darbą, nes akys nuo kompo visad paraudusios..
Atsakyti
Bytte, labai idomu.
Tai gautusi pvz oranzine spalva pabrezia tamsius poakius g.gif o rubuose ji pavojinga irgi kazkiek? g.gif
Atsakyti