Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(inc @ 2012 11 02, 19:23)

nu pasisakykit dabar ar atitinka  bigsmile.gif

Ar teisingai supratau, kad mažos ir apvalios - vasaros? biggrin.gif Tuomet - atitinka biggrin.gif
Atsakyti
aš tai nelabai suprantu kokios aš formos... tarkim apvalių formų lyg ir neįžvelgiu... figūra mano: pečiai kaip bonkės, rankos sakyčiau gražios, pailgų formų... užpakalis atsikišęs, bet bendrai gal irgi labiau ovalą eitų įpiešt, nei apskritimą... kojos gal ovalai, o gal jau apskritimai... žinau tik kad veidas ovalas biggrin.gif
Atsakyti
labas,
vel as kaip Pilypas is kanapiu ilendu, bet negaliu nepasakyt blink.gif blink.gif blink.gif man inc paveiksliukai atitiko - labai blink.gif
Atsakyti
As lyg ir pavasaris, tai visai visai netinka man ten niekas, nes as netik pavasaris, as dar ir obuolys obuoliausias,su ovaliu veidu, antakius kampuotus isgaunu tik kai kosmetologe ideda daug darbo, zodziu jokiu kampuotu liniju. Tai buvo mano subjektyvi nuomone.
O dabar kad jau grizome prie dzinsu, tai kokie dzinsai artimiausi "straight" kirpimui? Skiny man netinka, bootcut - kaip kada, flare - nesimatavau, bet kazkodel esu isitikinusi, kad netiks, o parduotuvese straight - nera, internetinese parduotuvese vienas kitas modelis durnu spalvu ir negraziu kainu. O visi kur turiu baigia nusitrinti, nusiskalbti ir siaip atsibodo.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 02, 16:46)
kaip su reguliuojama blauzda?

Būna su visokiais guminiais įsiuvais, kur tamposi, arba kokiais šniūrukais. Pas mane šiuo metu šniūrukai yra nugaros pusėj - skamba klaikiai, bet vaizdas toks pusė velnio... Arba aš nematau, nes nugaroj lotuliukas.gif O būna tiesiog batai suvarstomi per priekį, tik ilgi - o šone užtrauktukas. Tu juos susivarstai, kaip nori, ir taip palieki, o apsiauni atsegdamas užtrauktuką šone...

QUOTE(dontstop @ 2012 11 02, 18:35)
Aha, o jūs tai žinot tiksliai? biggrin.gif  tuomet parašykit, kaip gi vadinasi šis modelis  ax.gif

Aš irgi iki šiol maniau, kad čia tulpė mastau.gif

QUOTE(inc @ 2012 11 02, 19:23)
beje, mačiau, kad dienos pradžioj kažkuri bandėt ieškot sąsajų tarp spalvinių ir figūros tipų. šiaip ta tetulė, pagal kurią aną dieną dariausi paletes savo, tai yra labai tiksliai suskirsčiusi spalvinius su figūrom. mano pvz ant ribos su žiema, tai kaip parodžiusi, kad viršuj kvadratas, o apačia rutulio, tai tyč toč taip ir yra  biggrin.gif
įdomu būtų sulygint ar tikrai taip?

Mano atveju - visiška fignia schmoll.gif Kadangi aš oficialiai nustatyta ne tik paletėj, bet ir šitose visose formose, tai galiu oficialiai pareikšti, kad pas mane viskas - ovalai, o aš esu pavasaris. Vienok trikampio pas mane nė su žburiu nerasi, nebent išsitatuiruočiau biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau radau batus.. rusvus, na tokia idomi spalva, nemoku apibudinti.. viskas tiko ir patiko, isskyrus kaina biggrin.gif 369, kad ir odiniai, bet uz tokia kaina galima nusipirkti jau ir odinius ir dar su siltu, naturaliu kailiu.. taip kad nepavyko mano ruda kapsule, esu isiutusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 18:50)

Mano atveju - visiška fignia schmoll.gif  Kadangi aš oficialiai nustatyta ne tik paletėj, bet ir šitose visose formose, tai galiu oficialiai pareikšti, kad pas mane viskas - ovalai, o aš esu pavasaris.  Vienok trikampio pas mane nė su žburiu nerasi, nebent išsitatuiruočiau biggrin.gif

Mano turbut irgi, kazkaip savyje trikampiu nesumastau g.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 11 02, 18:55)
Pagaliau radau batus.. rusvus, na tokia idomi spalva, nemoku apibudinti.. viskas tiko ir patiko, isskyrus kaina  biggrin.gif  369, kad ir odiniai, bet uz tokia kaina galima nusipirkti jau ir odinius ir dar su siltu, naturaliu kailiu.. taip kad nepavyko mano ruda kapsule, esu isiutusi  unsure.gif


O nors viena yra pavykusi iki galo? rolleyes.gif
Atsakyti
kad pamenu buvo sumaisyti modeliai ir nuotraukos. ikelsiu kuria diena as ta tulpe, kai turesiu laiko atkapstyti senojo kompo archyvus 4u.gif nes su zodiniu aiskinimu tai man kaip ir su spalvu apibudinimu.

kadangi ruda kapsulyte neisdege del batu verysad.gif tai reik dabar kazka su ta madingaja bordo galvoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 11 02, 19:55)
Pagaliau radau batus.. rusvus, na tokia idomi spalva, nemoku apibudinti.. viskas tiko ir patiko, isskyrus kaina  biggrin.gif  369, kad ir odiniai, bet uz tokia kaina galima nusipirkti jau ir odinius ir dar su siltu, naturaliu kailiu.. taip kad nepavyko mano ruda kapsule, esu isiutusi  unsure.gif

Tai suprantu, modelio pavadinimo nežinot user posted image Galiu ir toliau vadint tulpe, ok? laugh.gif
Atsakyti
straight tai čia tokie aptemti, bet ne žiauriai?
Obuoliukams klasikinius rekomenduoja, kiek siaurėjančius į apačia, tai kažkas panašaus į straight, bet gali būt ir tie paprasti:
user posted image
Kažkaip lig ir yra tokių g.gif Mačiau ir Takko didesnių dydžių, ir džinsuose... mamai turguje pririnkom. Ateini sakai reik tiesių... ir prineša. Buvo ir tamsiai mėlynų, ir šviesiai, ir juodų
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 11 02, 18:57)
O nors viena yra pavykusi iki galo?  rolleyes.gif

Itariu, kad joa g.gif labiausiai pavykusi buvo sporto, bet ja labai greitai isardziau, ispardaviau ir isdovanojau, nes man jos nebereikejo. ir dar gal su melyna tokia vadinciau gana vykusia g.gif bet as nusizengiu taisyklems, as sugalvojau, kad geriau turesiu kelias mazytes, bet kad ju butu daugiau ir pas mane rubai vistiek toliau keliauja per sezonus bigsmile.gif
Atsakyti