Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(inc @ 2012 11 02, 13:49)
Noa, vilnonių neblogų vyriškų būna "jaunylis" pardėje  savanorių pr.šitoj

Vilnonių neblogų vyriškų ko?
Bet kokiu atveju, užsirašau. Nes niekad ten nė kojos nesu įkėlus! Va ten, kur Dontstop pirko sarafaną, tai esu įkėlus, o čia - ne. Jaučiu kultūrinę spragą, šiandien kokia tai kultūrinių spragų išaiškinimo diena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 13:05)
Vilnonių neblogų vyriškų ko?
Bet kokiu atveju, užsirašau. Nes niekad ten nė kojos nesu įkėlus! Va ten, kur Dontstop pirko sarafaną, tai esu įkėlus, o čia - ne. Jaučiu kultūrinę spragą, šiandien kokia tai kultūrinių spragų išaiškinimo diena lotuliukas.gif


golfų, megztukų vilnonių. sakei , kad supartalinai biggrin.gif man irgi reik iki ten nulėkt, nes reikia ir vyrui naujo megztuko ir panoms vilnonių tympų. tik aš gal Vilniuj į jų pardę užlėksiu.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 02, 14:15)
golfų, megztukų vilnonių. sakei , kad supartalinai  biggrin.gif man irgi reik iki ten nulėkt, nes reikia ir vyrui naujo megztuko ir panoms vilnonių tympų. tik aš gal Vilniuj į jų pardę užlėksiu.

Aaaaaa, labai gerai, ačiū, ir ten pažiūrėsiu, nors mano diedas didelio formato, jam irgi kad ką nupirkt - pasistengt reikia doh.gif
Norėčiau rasti kokį pilką arba chaki mastau.gif
Atsakyti
jūs batų žiūrinėjat ,o aš karoliukų margų kokių norėčiau

jaspių
user posted image

arba tigro akių
tokius nužiūrėjau

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 13:21)
Aaaaaa, labai gerai, ačiū, ir ten pažiūrėsiu, nors mano diedas didelio formato, jam irgi kad ką nupirkt - pasistengt reikia doh.gif
Norėčiau rasti kokį pilką arba chaki mastau.gif

aš saviškiui juodai pilką pirkau. mokėjau apie 80lt turėtum rast tamsių. jie latvių gamybos
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 01, 20:27)
Mas tai dar ir daugiau reikalavimų - noriu su reguliuojama blauzda. Kadangi kai aš aukšta, o visi batai siuvami ant mažų, tai man netinka standartinė blauzdos plačiausia vieta biggrin.gif Ji yra žemiau už mano natūralią lotuliukas.gif Nesąmoningai atrodo dry.gif

kaip su reguliuojama blauzda?
Man irgi visad baigiasi suplonėjimas vos ne per pačią storiausę vietą, nors kaip ir nesu aukštaūgė.

O pamažinti kurios firmos batai? Aš šiaip 39 -ta nešioju retų firmų, arba 40-tą, bet tada kiek laisvi būna, net jai pamažintų dydžių... Tai matyt reiktų 40-tą imt g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 02, 16:46)
O pamažinti kurios firmos batai? Aš šiaip 39 -ta nešioju retų firmų, arba 40-tą, bet tada kiek laisvi būna, net jai pamažintų dydžių... Tai matyt reiktų 40-tą imt  g.gif

Aulinukų ne bėda, kad truputį bus didoki, nes pasimažint visada galima storesnį vidpadį įsidėjus.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 16:48)
Aulinukų ne bėda, kad truputį bus didoki, nes pasimažint visada galima storesnį vidpadį įsidėjus.

Tai kad man dažniausiai netelpa ir taip iš aukščio... šiaip jai nelabai dideli tai nieko blogo, bile kad galai ties pirštais neužsiriestų. Bet vat galvoju jai pamažinti, ar nereiks kokių 41 pirkt (esu tokius turėjus), bet tada jau visai krisčiau jai būtų normalaus dydžio.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 11 01, 19:32)
Dailus daiktas smile.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2012 11 01, 20:27)

Donstop, kas jinai? unsure.gif

Nežinau unsure.gif Pirmoje ir antroje foto kardinaliai skiriasi vaizdas, sunku spręsti unsure.gif

QUOTE(Leticija @ 2012 11 01, 21:44)
dontstop, man sarafanas irgi grazus. As dar gal nesiociau su baltais marskiniais po apacia i darba pvz.



Įdomiai, bandysiu gal kada ateity (dabar baltų marškinių neturiu) smile.gif

QUOTE(buurbuulis @ 2012 11 02, 09:58)
Tai ir dabar niekam nekliuna, jeigu tiksliai nezino. O jus kiek pamenu ir su dzinsu modeliu pavadinimais klaidinot  g.gif  siaip tai pagalvojau, kad reik ir man i ta sauleteki nuvaziuoti..


Aha, o jūs tai žinot tiksliai? biggrin.gif tuomet parašykit, kaip gi vadinasi šis modelis ax.gif
Aš nepatingėsiu sukelt foto dar kartą:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Ir ką aš klaidinau su džinsų modeliais?? g.gif Aš esu visiškai įsitikinusi, kad žinau, kaip koks džinsų modelis vadinasi, savo nuomonę buvau pagrindžius nuotraukomis, jei jūs su mano nuomone nesutinkat, tai dar nereiškia, kad aš kažką klaidinau tongue.gif
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 10:21)
O jums patogūs tie bodžiai?

Man labai patogu, turiu vienus marškinius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 02, 18:35)
Ačiū  4u.gif
Nežinau  unsure.gif  Pirmoje ir antroje foto kardinaliai skiriasi vaizdas, sunku spręsti  unsure.gif


Sakykit, o kas butent skiriasi? 4u.gif
Antroj veidas is labai arti, kad odos spalva ir akis matytusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2012 11 02, 18:49)
Sakykit, o kas butent skiriasi? 4u.gif
Antroj veidas is labai arti, kad odos spalva ir akis matytusi smile.gif

Pirmoje foto bendras vaizdas šiltas, oda - plaukai šilti, į akis aš nelabai žiūriu, bliuskė pavasarinė ir tinka, įtarčiau, kad tipas gali būtų ruduo arba pavasaris, greičiau pavasaris ir su potipiu warm.
Antroje foto apšvietimas keistas, gal blykstė ar kas, vaizdas šaltas, oda blyški šalta, antakiai pilki šalti, akys pilkos šaltos, lūpos blyškios šaltos, plaukų nelabai matosi, bendras vaizdas - tipiška lietuviška vasara biggrin.gif
Spėju, kad abejose nuotraukose nelabai tikroviškas vaizdas/apšvietimas.
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2012 11 02, 17:49)
Sakykit, o kas butent skiriasi? 4u.gif
Antroj veidas is labai arti, kad odos spalva ir akis matytusi smile.gif

Nuotraukos labai skirtingos, ir koloristika ir kontrastas visai kitoks, sunku spresti koks yra artimas tikrajam, nes matyt viena nuotrauka spalvas meluoja gan stipriai.

Dontstop - man tas sijonas yra tulpe smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 02 lapkričio 2012 - 17:59
QUOTE(the_wanted @ 2012 11 02, 17:49)
Sakykit, o kas butent skiriasi? 4u.gif
Antroj veidas is labai arti, kad odos spalva ir akis matytusi smile.gif


aš taip pat pažiūrėjus fokes pagalvojau, kad net nžn ką galvot. pirmoj tik pagalvojau, kad plaukai dera, bliuskė pavasarinė lyg ir taip pat dera. akių nesimato, tai neina nuspėt
anra fotkė nesufokusuota visai, bet matosi, kad plaukų augimo linija nėr ryški, tai kažkuris iš mažiau kontrastingų potipių



beje, mačiau, kad dienos pradžioj kažkuri bandėt ieškot sąsajų tarp spalvinių ir figūros tipų. šiaip ta tetulė, pagal kurią aną dieną dariausi paletes savo, tai yra labai tiksliai suskirsčiusi spalvinius su figūrom. mano pvz ant ribos su žiema, tai kaip parodžiusi, kad viršuj kvadratas, o apačia rutulio, tai tyč toč taip ir yra biggrin.gif
įdomu būtų sulygint ar tikrai taip?
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


nu pasisakykit dabar ar atitinka bigsmile.gif
Atsakyti