Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(buurbuulis @ 2012 11 02, 11:55)
Na tai saket vieni per trumpi susikisti, kiti per ilgi nesioti ant virsaus, tai pirkti tuos ilgus ir kistis  ax.gif ar nesusisnekejom?  biggrin.gif  as supratau, kad snekat apie dvejus skirtingus ilgius.


Apie jokius dvejus skirtingus ilgius as nerasiau, geriau reiktu isiskaityt tamstai pries komentuojant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 02, 13:03)
Aciu  thumbup.gif  Dar labiau uzsimaniau biggrin.gif

As tokius dar uzmaciau. Bet visumoj dvejoju ar pirkt dvjus. Jei darbe bet kuriuo atveju persiaunu, gal labai nesipjaus prie kostiumelio ir su kokiom detalem batai g.gif

Tie odinėm sagom fainesni smile.gif Caprice man nepatinka detalės aulo viršuj ir bato priekis. Nors šiaip šita firma gerai avisi.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 12:06)
Tie odinėm sagom fainesni smile.gif Caprice man nepatinka detalės aulo viršuj ir bato priekis. Nors šiaip šita firma gerai avisi.


Tai zinoma su sagom fainesni biggrin.gif o Caprice kitokius turiu ir jie patogus, tai cia apie patoguma galvoju, bet tos sagtys grubokos g.gif Ta prasme ne sagtys grubokos, bet pats vaizdas gal grubesnis su jomis gaunasi. O gal cia del kulno g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciukas1: 02 lapkričio 2012 - 12:10
As tokius suvarstomus ilgaaulius nesiojau paauglystej, pamenu biggrin.gif Kazkaip dabar jie mano akie nepatraukia, o dar kai pamenu kiek ten su tais rasiteliais vargo budavo, kol susiraisioji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 02, 13:09)
Tai zinoma su sagom fainesni biggrin.gif o Caprice kitokius turiu ir jie patogus, tai cia apie patoguma galvoju, bet tos sagtys grubokos  g.gif Ta prasme ne sagtys grubokos, bet pats vaizdas gal grubesnis su jomis gaunasi. O gal cia del kulno  g.gif

Dar kartą pažiūrėjau, caprice man nefaini blush2.gif O tie su sagom prie sijono turėtų gerai atrodyt, manau g.gif Ir atrodo patogūs.
Papildyta:
QUOTE(Leticija @ 2012 11 02, 13:21)
As tokius suvarstomus ilgaaulius nesiojau paauglystej, pamenu  biggrin.gif Kazkaip dabar jie mano akie nepatraukia, o dar kai pamenu kiek ten su tais rasiteliais vargo budavo, kol susiraisioji  biggrin.gif

Tai kad šiais laikais suvarstomi batai būna su užtrauktuku biggrin.gif Tai tik pradžio pasireguliuot plotį tereikia. Iš tiesų niekad tokių neturėjau, bet visada norėjau biggrin.gif
Atsakyti
Ką galiu pasakyc, gerų jūs čia batų nusižiūrėję, dabar pažiūrėkit, kur kainos padoresnės biggrin.gif Nes man asmeniškai dabar programoje Kalėdos, o iki jų - 4 artimiausių žmonių gimtadieniai biggrin.gif
Tai finansai gaunasi toookie, kad tik pirk ir norėk lotuliukas.gif
O dar vyro megztinį sudergiau, reiktų tokį naują nupirkt - elementarų vilnonį golfą... Gi sušals kitaip, tai ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 13:28)
Nes man asmeniškai dabar programoje Kalėdos, o iki jų  - 4 artimiausių žmonių gimtadieniai biggrin.gif

Mano artimiausiems žmonėms tai mano gimtadienis nusimato ax.gif laugh.gif Tai galėtų ir batų padovanot rolleyes.gif

O dėl kainų tai užtat ir neperkam, kad javari mėgsta jas netikėtai sumažint. Tai vat ir laukiu į wishlistą įsimetus.

Mergaičiuk, dabar pastebėjau, kad caprice netgi nuolaida pritaikyta - cieli 5 euro centai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 02 lapkričio 2012 - 12:33
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 13:31)
O dėl kainų tai užtat ir neperkam, kad javari mėgsta jas netikėtai sumažint. Tai vat ir laukiu į wishlistą įsimetus.

Ak tokie pas juos įpročiai? mastau.gif
Tai kai juos toks dalykas ištiks - pranešk garsiai, ką?
Tada gal ir aš įsimesiu ką nors... biggrin.gif
Tikiuosi, tai nebus iškart po gimtadienių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 12:31)

Mergaičiuk, dabar pastebėjau, kad caprice netgi nuolaida pritaikyta - cieli 5 euro centai  lotuliukas.gif


Maciau maciau lotuliukas.gif Bet as tu saguciu laukiu, apsisprendziau. Svarbu dydis nedingtu, kaip jau yra buve biggrin.gif

O kiek kainavo analogiski Amazon, nes kainos lyg nebemaciau nes nebera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 13:36)
Ak tokie pas juos įpročiai? mastau.gif
Tai kai juos toks dalykas ištiks - pranešk garsiai, ką?
Tada gal ir aš įsimesiu ką nors...  biggrin.gif
Tikiuosi, tai nebus iškart po gimtadienių lotuliukas.gif

Individualioms poroms, dydžiams, net spalvoms padaro nuolaidą. Todėl geriausia įsimesti konkrečią porą ir vis pasižiūrėti, ar nepasikeitė kaina.
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 02, 13:42)
Maciau maciau  lotuliukas.gif  Bet as tu saguciu laukiu, apsisprendziau. Svarbu dydis nedingtu, kaip jau yra buve biggrin.gif
O kiek kainavo analogiski Amazon, nes kainos lyg nebemaciau nes nebera  g.gif

Nežinau, kiek kainavo, bet SM išparduotuvėje juos (10 dydį) pardavinėjo daugiau nei už 300lt.
Atsakyti
Noa, vilnonių neblogų vyriškų būna "jaunylis" pardėje savanorių pr.šitoj
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 12:45)
Individualioms poroms, dydžiams, net spalvoms padaro nuolaidą. Todėl geriausia įsimesti konkrečią porą ir vis pasižiūrėti, ar nepasikeitė kaina.

Nežinau, kiek kainavo, bet SM išparduotuvėje juos (10 dydį) pardavinėjo daugiau nei už 300lt.


As iki kokiu 400 esu pasiruosus moket. Nu palauksim, paziuresim ar lemta biggrin.gif man nedega, cia daugiau pavasariui jau reiks.
Atsakyti