Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 09:21)
O jums patogūs tie bodžiai? Nes kiek žiūrėjau, tai jų apačia (krašteliai, panty line) tokia gan stora, tai po kelnėm arba sijonu matytųsi  g.gif Tik dėl to ir neperku, nes šiaip irgi nervina, kai neišeina marškinukų normaliai susikišti.

aš bodžių irgi tik dėl šios priežasties neperku, nes kraštai siaubingai matos per visas kelnes doh.gif galėtų daryt stringinius, būtų labai einami manau, nes šiaip tikrai būtų patogu smile.gif

o tai man nieks dėl tos spalvos nepasakysit?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 02, 10:34)
aš bodžių irgi tik dėl šios priežasties neperku, nes kraštai siaubingai matos per visas kelnes  doh.gif galėtų daryt stringinius, būtų labai einami manau, nes šiaip tikrai būtų patogu  smile.gif

o tai man nieks dėl tos spalvos nepasakysit?

Man atrodo, pavasarinė spalva g.gif Ir The_wanted, mano manymu, ji tinka.

Būna su stringais bodžių. Bet man vis tiek stori tie kraštai, lygiai taip pat turėtų šviestis. Marks and spencer tai būna no vpl kelnaičių visiškai plokščiu nematomu kraštu, galėtų ir bodžių tokių būti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 09:41)
Man atrodo, pavasarinė spalva  g.gif Ir The_wanted, mano manymu, ji tinka.

Būna su stringais bodžių. Bet man vis tiek stori tie kraštai, lygiai taip pat turėtų šviestis. Marks and spencer tai būna no vpl kelnaičių visiškai plokščiu nematomu kraštu, galėtų ir bodžių tokių būti  doh.gif

aš vakar takko tokią ilgom rankovėm norėjau pričiupt, ale susilaikiau biggrin.gif

nu galėtų galėtų, būtų super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 09:21)
Kaip įdomu su tais aulais. Man tai amžinai būna per platūs. Kaip džiaugiaus praeitais metais išparduotuvėj radus caprice ilgaaulius su skirtingo pločio aulais. Buvo ir XS! Pirmi ilgaauliai po n metų, kurių nereikėjo siaurinti  bigsmile.gif O šiaip visada einu pas batsiuvį, kad aulą pataisytų  doh.gif

Koks figūros tipas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 09:21)
O jums patogūs tie bodžiai? Nes kiek žiūrėjau, tai jų apačia (krašteliai, panty line) tokia gan stora, tai po kelnėm arba sijonu matytųsi  g.gif Tik dėl to ir neperku, nes šiaip irgi nervina, kai neišeina marškinukų normaliai susikišti.



Nezinau ar patogus, nes niekad neturejau biggrin.gif As nesioju dzinsus, arba dzinsu tipo kelnes pagrinde, tai abejoju ar ten matytusi kokia linija.
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 02, 11:01)
Koks figūros tipas? smile.gif

Čia panos sakė, kad kriaušė biggrin.gif (88 - 74- 98) O kaip tai susiję su blauzdom? ax.gif

QUOTE(Leticija @ 2012 11 02, 11:03)
Nezinau ar patogus, nes niekad neturejau  biggrin.gif  As nesioju dzinsus, arba dzinsu tipo kelnes pagrinde, tai abejoju ar ten matytusi kokia linija.

Po storesniais gal ir nesimatytų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 10:26)
Čia panos sakė, kad kriaušė biggrin.gif (88 - 74- 98) O kaip tai susiję su blauzdom?  ax.gif
Po storesniais gal ir nesimatytų  g.gif


Nesimato, nesimato. Nesimate man ir po plonesniu nei dzinsas, ir nebuvo ten storas tas body. Kaip apatiniai, tikrai ne storesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 10:26)
Čia panos sakė, kad kriaušė biggrin.gif (88 - 74- 98) O kaip tai susiję su blauzdom?  ax.gif

Ieškau sąsajų tarp blauzdų ir figūros tipo biggrin.gif Pirminė hipotezė paneigta sad.gif

Jei rimtai, aš ir smulkiablauzdė turbūt (plius, kaip Noa, ta blauzda tiesiog aukščiau nei įprasta). Tai pagalvojau, kad gal ir tipas mūsų panašus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 02, 12:14)
Ieškau sąsajų tarp blauzdų ir figūros tipo biggrin.gif Pirminė hipotezė paneigta sad.gif

Jei rimtai, aš ir smulkiablauzdė turbūt (plius, kaip Noa, ta blauzda tiesiog aukščiau nei įprasta). Tai pagalvojau, kad gal ir tipas mūsų panašus smile.gif

O koks tavo tipas? Koks ūgis? Aš 178. Klubai nesiauri, bet kojos gan plonos.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 11:26)
Čia panos sakė, kad kriaušė biggrin.gif (88 - 74- 98) O kaip tai susiję su blauzdom?  ax.gif
Po storesniais gal ir nesimatytų  g.gif

Man atrodo, kad jei žmogus turi šikną, tai jo kojos storesnės ir automatiškai blauzdos irgi... Pvz. mano sesuo link obuolio, tai jos kojos už mano daug plonesnės, ir visi batai per laisvi. O man - kai buvau normalaus svorio, batai tiko, iš aulo pločio, turiu omeny, o dabar - nebe visi.
Jei blauzda būtų tinkamoj vietoj, tai gal dar ir tiktų, bet kai batas numatytas, kad baigsis palei kelius, ta prasme, jo aulas baigiasi ne plačiausioj vietoj, o jau kur vėl siaurėja - o pas mane ten dar tik ta plačiausia blauzdos vieta - tai ir siaura gaunasi doh.gif biggrin.gif

Aišku, man irgi labiau patiktų normaliai išformuoti batai, be jokių gumų ir šniūrelių, bet tokių gauti man be šansų. Nebent kokie kaubojiški, bet aš nemėgstu kaubojiškų, aš nemoku joti, o arkliai kanda biggrin.gif

Dabartiniai mano batai reguliuojasi šniūreliais. Aplamai biesina mane ir tie šniūreliai, nes daugeliu atvejų šniūreliais reguliuojami batai primena kabareto šokėjas, o aš solidi boba biggrin.gif Bet tai jolki matalki, ką man daryt, kad kitokių nėr lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 02 lapkričio 2012 - 11:32
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 12:32)
Man atrodo, kad jei žmogus turi šikną, tai jo kojos storesnės ir automatiškai blauzdos irgi...

Ot ir neturiu lotuliukas.gif Pas mane tik kaulai stambūs, tai ir klubai tokie gaunasi užtat.

O visai norėčiau tokių puskerzių. Bet brangūs, gyvatės doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 02, 11:15)
O koks tavo tipas? Koks ūgis? Aš 178. Klubai nesiauri, bet kojos gan plonos.

181, obuolys. Klubai ir nesiauri, į plotį smile.gif)
Atsakyti