Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(dontstop @ 2012 11 01, 17:01)
Čia lietuvių brendas  biggrin.gif  "Mados linija". O pirkau noname parduotuvėje "Saulėtekisantrasaukštas"  biggrin.gif

Čia tas už 68 Lt? Vilna 100 %
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 11 01, 18:24)
Čia tas už 68 Lt? Vilna 100 %

Čia tas, už 68 lt, vilna ne 100, o berods 60 %, nepamenu tiksliai, o etiketę jau nukirpau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 01, 17:38)
Čia tas, už 68 lt, vilna ne 100, o berods 60 %, nepamenu tiksliai, o etiketę jau nukirpau  mastau.gif

Dailus daiktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 11 01, 15:19)
dar man reikia rudu batu.. va cia susiduriau su problema. arba negrazus, arba brangus be proto, arba apkrauti visokiom blizgiom detalem, arba su per dideliu kulnu, arba su bobisku kulnu, arba su platforma (sitas dalykas man netinka)..

Gryna teisybė.
Man jau kokie 5 metai jų reikia biggrin.gif
Mas tai dar ir daugiau reikalavimų - noriu su reguliuojama blauzda. Kadangi kai aš aukšta, o visi batai siuvami ant mažų, tai man netinka standartinė blauzdos plačiausia vieta biggrin.gif Ji yra žemiau už mano natūralią lotuliukas.gif Nesąmoningai atrodo dry.gif

Turiu juodus jojiko batus su reguliuojamu blauzdos pločiu, bet pirkti, aišku, Londone. Už 25 svarus ar kažkiek tiek. Norėčiau tokių rudų, bet kur gaut? Jau vien modelis tas reguliuojamas retenybė... O LT ilgų odinių batų kainos ir aplamai tokios, kad pamatei, nugriuvai, atsikėlei ir eini sau... doh.gif


QUOTE(the_wanted @ 2012 11 01, 16:23)

Nežinau, kokiam, bet kažkokiam gražiam biggrin.gif

Sakyčiau, ruduo koksai tai. Soft autumn? unsure.gif
Donstop, kas jinai? unsure.gif
Atsakyti
Na man atrodo irgi kad ruduo.. bet koks? biggrin.gif
Atsakyti
Balsuoju už soft autumn biggrin.gif
Atsakyti
dontstop, man sarafanas irgi grazus. As dar gal nesiociau su baltais marskiniais po apacia i darba pvz.

Gal kur matet Kaune baltu marskiniu su body apacia? Nes nu man toks durnas tas visu marskiniu ilgis buna, susikist per trumpi, tuoj islenda, o ant virsaus dazniausiai per ilgi. Seniau Teranovoj budavo lyg, bet neber sitos pardos Kaune man rodos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 11 01, 21:44)
Gal kur matet Kaune baltu marskiniu su body apacia? Nes nu man toks durnas tas visu marskiniu ilgis buna, susikist per trumpi, tuoj islenda, o ant virsaus dazniausiai per ilgi. Seniau Teranovoj budavo lyg, bet neber sitos pardos Kaune man rodos  g.gif

Aš kažkada labai seniai esu mačius tokių reserved. Bet nebaltų!
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 01, 22:49)
Aš kažkada labai seniai esu mačius tokių reserved. Bet nebaltų!


As Veromodoj kazkada esu pirkusi.

Dar VS turi, bet cia jau internetu pirkt reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 01, 17:01)
Čia lietuvių brendas  biggrin.gif  "Mados linija". O pirkau noname parduotuvėje "Saulėtekisantrasaukštas"  biggrin.gif

Ties klubais raukšlės, į apačią siaurėja - čia kas? Nes kai iki šiol rodžiau tokia pat apačia 2 sukneles ir 2 sijonus, lyg nieks neprieštaravo, kad tai  tulpės modelis  biggrin.gif

Tai ir dabar niekam nekliuna, jeigu tiksliai nezino. O jus kiek pamenu ir su dzinsu modeliu pavadinimais klaidinot g.gif siaip tai pagalvojau, kad reik ir man i ta sauleteki nuvaziuoti.. jau ne pirmas grazus daiktas is ten, kiek pamenu biggrin.gif o kaip tik ieskau dabar silto daikto, kokios megztos sukneles ant timpu ar panasiai g.gif

QUOTE(Noa @ 2012 11 01, 19:27)
Gryna teisybė.
Man jau kokie 5 metai jų reikia biggrin.gif
Mas tai dar ir daugiau reikalavimų - noriu su reguliuojama blauzda. Kadangi kai aš aukšta, o visi batai siuvami ant mažų, tai man netinka standartinė blauzdos plačiausia vieta biggrin.gif Ji yra žemiau už mano natūralią lotuliukas.gif Nesąmoningai atrodo dry.gif

Ai tiesa, man irgi reikia su placiu aulu doh.gif bet nenoriu su guma ant aulo, negrazu, noriu su placiu, nes mano blauzdos storos, cia sita problema buvo visada, kiek mazai besverciau doh.gif paskutine mano viltis kazka rasti, tai siandien baze.. bet per daug nesvajoju, nes puse batu, tai tokiu paciu kaip parduotuvese, tik mazesnemis kainomis.. ir dar ten kai melynus siule, nu tai beto man melyni netiktu poto prie kitu rubu, o cia tai prie visu spalvu detis galesiu (isskyrus juoda apranga). arba dar zomsiniu yra!!!! nu bet nera baisiau kaip eina moteriskes su zomsiniais sviesokais batais musu orais.. tada jie iki puses slapi ir murzini, vaizdelis tragiskas.. unsure.gif

o va kazin kaip nesiojasi zomsiniai batai, sviesus, ziema? bet tai vel taikyk dienas, kai nera slapia g.gif

QUOTE(Leticija @ 2012 11 01, 20:44)

Gal kur matet Kaune baltu marskiniu su body apacia? Nes nu man toks durnas tas visu marskiniu ilgis buna, susikist per trumpi, tuoj islenda, o ant virsaus dazniausiai per ilgi. Seniau Teranovoj budavo lyg, bet neber sitos pardos Kaune man rodos  g.gif

o jeigu tiesiog ilgus susikist? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 11 02, 08:58)
o jeigu tiesiog ilgus susikist?  smile.gif


Na nezinau kokio ilgumo jie tada turetu buti, nes tie standartiniai parduotuviniai tai susikisa normaliai tik trumpam, nes kai atsisedu ir paskui atsistoju, ten man viskas islenda lauk. Darbe daznai turiu prisest - atsistot, tai kiekviena kart atsistojus tvarkytis ten juos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(buurbuulis @ 2012 11 02, 08:58)
Tai ir dabar niekam nekliuna, jeigu tiksliai nezino. O jus kiek pamenu ir su dzinsu modeliu pavadinimais klaidinot  g.gif


O tai kas ten tada , jei ne tulpes forma?
Atsakyti
O jums patogūs tie bodžiai? Nes kiek žiūrėjau, tai jų apačia (krašteliai, panty line) tokia gan stora, tai po kelnėm arba sijonu matytųsi g.gif Tik dėl to ir neperku, nes šiaip irgi nervina, kai neišeina marškinukų normaliai susikišti.

Kaip įdomu su tais aulais. Man tai amžinai būna per platūs. Kaip džiaugiaus praeitais metais išparduotuvėj radus caprice ilgaaulius su skirtingo pločio aulais. Buvo ir XS! Pirmi ilgaauliai po n metų, kurių nereikėjo siaurinti bigsmile.gif O šiaip visada einu pas batsiuvį, kad aulą pataisytų doh.gif
Atsakyti