Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Shana @ 2012 11 01, 15:41)
Uz kiek? Odinis?
Fainas 4u.gif

Odinis, labai kokybiškai pasiūtas. Parduotuvėje nukainotas - 350 lt (pacheckinau internete, gerokai brangiau).
Atsakyti
Aš nusipirkau vilnonį sarafaną (ir vėl tulpės sijonas.. ir kišenės.. neatsispyriau blush2.gif )

user posted image

Parekomenduokit, kokių spalvų palaidinukės prie jo tiktų?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 01, 14:54)
Aš nusipirkau vilnonį sarafaną (ir vėl tulpės sijonas.. ir kišenės.. neatsispyriau  blush2.gif )

Parekomenduokit, kokių spalvų palaidinukės prie jo tiktų?

Labai fainas, nesiociau toki.
Taupe/pilka palaidinuke butu liuks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 01, 15:54)
Aš nusipirkau vilnonį sarafaną (ir vėl tulpės sijonas.. ir kišenės.. neatsispyriau  blush2.gif )

Fainas! Rankoves derinčiau iš sarafano spalvų (pilka, bordo, raudona) arba dėvėčiau po kardiganu.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 01, 14:44)
Odinis, labai kokybiškai pasiūtas. Parduotuvėje nukainotas - 350 lt (pacheckinau internete, gerokai brangiau).

gerulis thumbup.gif aš ir tą raudoną imčiau lotuliukas.gif

QUOTE(dontstop @ 2012 11 01, 14:54)
Aš nusipirkau vilnonį sarafaną (ir vėl tulpės sijonas.. ir kišenės.. neatsispyriau  blush2.gif )

http://images56.fotk...IMG_8764-vi.jpg

Parekomenduokit, kokių spalvų palaidinukės prie jo tiktų?

fainas, kur radai tokį? bigsmile.gif
rinkčiausi visas, kokios egzistuoja audinio rašte. tik dar įvertinčiau pagal spalvinį tipą kokia geriau. o koks esi nebepamenu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos!
Idejau foto i spalvinio tipo temele, kad mergaites issakytu savo nuomone kuriam tipui priklausau.
user posted image
user posted image

Atsakyti
Aš šiaip nenusimanau. Bet gal pavasaris (arba ruduo) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 01 lapkričio 2012 - 15:41
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 01, 14:26)
Aš jau keletą mėnesių ieškau šokoladinių ilgaaulių. Nėra  schmoll.gif Nusižiūrėjau vienus javari, bet kol kas kaina baisi, laukiu nuolaidos.

Tiktų ir šokoladiniai (tarp kitko irgi nieko gero nėra). Na tik vieni, žieminiai, bet brangoki, o ir man labiau reikėtų su sezoniniu kailiuku, o ne su grynu kailiu, nes tie rūbai apyploniai, ir striukė ne žiemoms speigams skirta, tai poto vėl nebus prie ko taikytis lotuliukas.gif ir aiškiu idealiau būtų šviesiai rudi, kakaviniai.

QUOTE(inc @ 2012 11 01, 14:33)
tamsiai mėlynus  mirksiukas.gif
o jei juodos pėdkelnės irgi negelbėtų prie tų juodų batų? nu bent kol kas  g.gif

Netinka ten tamsiai mėlyna 4u.gif o juodos pėdkelnės irgi nesižiūri verysad.gif na neveltui juoda ir ruda nesuderinamos spalvos, šios maniškės tikrai tikrai ypač schmoll.gif prie keletos derinių, kai tos rudos spalvos šviesesnės, kakavinės, ryškesnės, tai dar dar tie juodi, taip iš didelės bėdos.. biggrin.gif bet kai yra tų rudų tokių tamsių, tai norsa nusišauk kaip atrodo doh.gif

QUOTE(dontstop @ 2012 11 01, 14:54)
Aš nusipirkau vilnonį sarafaną (ir vėl tulpės sijonas.. ir kišenės.. neatsispyriau  blush2.gif )

cia tikrai nera tulpe. o siaip grazus, derinciau juoda, tamsiai pilka, pagrinde tamsias spalvas g.gif jokiu budu nesideciau raudonos, jau per daug, netiks.. na dar gal tamsiai melyna, navy ar kaip ten ji vadinasi, jeigu gera atspalvi pagaudzius g.gif
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2012 11 01, 15:23)
Sveikos!
Idejau foto i spalvinio tipo temele, kad mergaites issakytu savo nuomone kuriam tipui priklausau.
user posted image

mergaitės, o šita maikutės spalva (atsiprašau, kad foto pasiskolinau blush2.gif ) tiktų vasarai?

Atsakyti
Ačiū už patarimus ir pagyras 4u.gif
Orientuosiuos į pilką tuomet smile.gif
QUOTE(inc @ 2012 11 01, 16:20)

fainas, kur radai tokį?  bigsmile.gif



Čia lietuvių brendas biggrin.gif "Mados linija". O pirkau noname parduotuvėje "Saulėtekisantrasaukštas" biggrin.gif
QUOTE(buurbuulis @ 2012 11 01, 17:18)

cia tikrai nera tulpe.

Ties klubais raukšlės, į apačią siaurėja - čia kas? Nes kai iki šiol rodžiau tokia pat apačia 2 sukneles ir 2 sijonus, lyg nieks neprieštaravo, kad tai tulpės modelis biggrin.gif
Atsakyti
ai, dontstop, man ir fainas sarafanas, aš ir po apačią dėčiau kažką iš tų pačių spalvų, kurios yra sarafane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 01, 18:08)
ai, dontstop, man ir fainas sarafanas, aš ir po apačią dėčiau kažką iš tų pačių spalvų, kurios yra sarafane  4u.gif

Supratau, ačiū 4u.gif
Atsakyti