Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Shana @ 2012 10 31, 16:10)
O del tu figuru - jei pakeisti negali, tai ka daryt, reik ieskoti pliusu ir tiek g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na dėl figūros tipo kaip ir dzin man, tik va kapsulės visi principai netinka kriaušėms... na ta prasme vis vien kelnes visad teks imt tamsias, o palaidines šviesias arba ryškias. Nereik derint ir pan. sukt galvos.
O šiaip mano gi didžiausias pliusas šikna lotuliukas.gif
Atsakyti
aš ir iš tų, kur su šikna biggrin.gif ...dabar prisiminiau, kad šiandien kai buvau parodos atidaryme, tai pas tą dailininką visos moterys tik kriaušės tipo buvo nupieštos lotuliukas.gif atvažiavo pas mus italas dailininkas parodą padaryt ir buvau nubėgus pasikultūrint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 31, 17:07)
Tu smėlis, gi Tau viskas galima tongue.gif

Man atrodo, kad smėliams viskas galima iki tam tikros apimties biggrin.gif Kai visą jaunystę buvau 90-60-90, tada tikrai kad daug kas buvo galima. O dabar, kai per visur kokiu metru - dviem daugiau, tai jau dovanokitės ir atleiskitės lotuliukas.gif

Ir jos dar man šneka - kodėl juoda, kodėl juoda. Jei žmogus turi kokią storą vietą, tai ją ir maskuoja juoda!
O jei pas mane visos vietos storos, tai ką daryt lotuliukas.gif

Foto taip labai neatrodo, bet reikia prisiminti, kad mano ūgis didelis. O ir nuotraukų baisiausių gi nededu! Aš jas ištrinu ir apsimetu, kad jų nebuvo, o iš tikro aš atrodau kaip tose gražiose lotuliukas.gif

Na, nieko, gal kaip nors paplonėsiu dar. Tada nusipirksiu kokius šviesius džinsus ir sau išdidi vaikščiosiu rolleyes.gif

QUOTE(bytte @ 2012 10 31, 18:17)
O šiaip mano gi didžiausias pliusas šikna  lotuliukas.gif

Mano irgi lotuliukas.gif
Šiandien ėjom su drauge iš sporto salės ir svarstėm, kur reiktų dėti lašinius. Jinai pati plonytė, tai sakė, papus mano mielai paimtų, bet va šiknos niekaip ne. Ir tada ėmėm galvoti, kam perleisti šikną ir šlaunis, blauzdas pasilikčiau biggrin.gif
Svarstėm permest vienai kokiai mergai, bet ne, žiauru, kitai, bet ne, jinai supyks... Finale nutarėm, kad geriausia būtų tą šikną perleisti klubo treneriui, kuris vaikšto sau visas išdidus ir nieko nekonsultuoja, o turėtų.
Atsibunda ryte - oba, kokia žopa! lotuliukas.gif O jis mažiukas, ant jo būtų gražu lotuliukas.gif

Ir galėtų sportuot užuot bimbinėjęs happy.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 31, 19:28)

Atsibunda ryte - oba, kokia žopa! lotuliukas.gif 



Nuotaika pakelt puikiai mokat thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif

Man irgi per sudetinga atrodo ta savo palete pasidaryt, nors ir surasyta viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 31, 19:28)
Mano irgi lotuliukas.gif
Šiandien ėjom su drauge iš sporto salės ir svarstėm, kur reiktų dėti lašinius. Jinai pati plonytė, tai sakė, papus mano mielai paimtų, bet va šiknos niekaip ne. Ir tada ėmėm galvoti, kam perleisti šikną ir šlaunis, blauzdas pasilikčiau biggrin.gif
Svarstėm permest vienai kokiai mergai, bet ne, žiauru, kitai, bet ne, jinai supyks...  Finale nutarėm, kad geriausia būtų tą šikną perleisti klubo treneriui, kuris vaikšto sau visas išdidus ir nieko nekonsultuoja, o turėtų.
Atsibunda ryte - oba, kokia žopa! lotuliukas.gif  O jis mažiukas, ant jo būtų gražu lotuliukas.gif

Ir galėtų sportuot užuot bimbinėjęs happy.gif

Oi jai tam treneriui savo turtą perleisčiau, MB matyt nuo manęs pabėgtų. Sedynė mano pliusas visom prasmėm lotuliukas.gif , tskant gi šikna svarbiausia flirt.gif . O papai... p tie papai... tongue.gif
Atsakyti
kitoj temoj va kokį gražų paveiksliuką užmačiau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 14:04)

Išvada, kad noriu mėlynų džinsų. Turiu, bet noriu kitų lotuliukas.gif

Apie kokio melynumo dzinsus cia diskusijos vyko? g.gif nes kaip tik zadu pirkti naujus dzinsus, butinai melynus, tik nezinau kokio melynumo g.gif


dar man reikia rudu batu.. va cia susiduriau su problema. arba negrazus, arba brangus be proto, arba apkrauti visokiom blizgiom detalem, arba su per dideliu kulnu, arba su bobisku kulnu, arba su platforma (sitas dalykas man netinka).. su spalvomis irgi liudna.. radau vienus ryzus grazius (deichman) ir prie striukes tinka, ir grazi, ir kaina gera.. bet idomumo delei pasimatavau (visokius rusvus, panasius labiau i beige ar nude) ir pamaciau, kad jie yra praktiskesni.. o rudu batu ieskau delto, kad turiu mini ruda kapsulyte, nu ir juodi su ruda pjaunasi.. bet jeigu pirkciau tuos ryzus, tai gautusi, kad jie tik prie keliu rubu, o va jei pajamciau tuos kokius kakavinius, svelnesnius rudus i taupe, beige panasius, tada tiktu man ir daugiau dalyku, prie beveik visu rubu g.gif ale kur rasti.. kaip tik del prakeiktu batu neturejimo, dabar negaliu tu rudu rubu ir nesioti g.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 11 01, 15:19)
dar man reikia rudu batu.. va cia susiduriau su problema.

Aš jau keletą mėnesių ieškau šokoladinių ilgaaulių. Nėra schmoll.gif Nusižiūrėjau vienus javari, bet kol kas kaina baisi, laukiu nuolaidos.
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 11 01, 14:19)
Apie kokio melynumo dzinsus cia diskusijos vyko?  g.gif  nes kaip tik zadu pirkti naujus dzinsus, butinai melynus, tik nezinau kokio melynumo  g.gif
dar man reikia rudu batu.. va cia susiduriau su problema. arba negrazus, arba brangus be proto, arba apkrauti visokiom blizgiom detalem, arba su per dideliu kulnu, arba su bobisku kulnu, arba su platforma (sitas dalykas man netinka).. su spalvomis irgi liudna.. radau vienus ryzus grazius (deichman) ir prie striukes tinka, ir grazi, ir kaina gera.. bet idomumo delei pasimatavau (visokius rusvus, panasius labiau i beige ar nude) ir pamaciau, kad jie yra praktiskesni.. o rudu batu ieskau delto, kad turiu mini ruda kapsulyte, nu ir juodi su ruda pjaunasi.. bet jeigu pirkciau tuos ryzus, tai gautusi, kad jie tik prie keliu rubu, o va jei pajamciau tuos kokius kakavinius, svelnesnius rudus i taupe, beige panasius, tada tiktu man ir daugiau dalyku, prie beveik visu rubu  g.gif  ale kur rasti.. kaip tik del prakeiktu batu neturejimo, dabar negaliu tu rudu rubu ir nesioti  g.gif


tamsiai mėlynus mirksiukas.gif
o jei juodos pėdkelnės irgi negelbėtų prie tų juodų batų? nu bent kol kas g.gif
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 01, 14:26)
Aš jau keletą mėnesių ieškau šokoladinių ilgaaulių. Nėra  schmoll.gif Nusižiūrėjau vienus javari, bet kol kas kaina baisi, laukiu nuolaidos.

o aš vien rudų turiu, o juodų anei vienų lotuliukas.gif doh.gif , bet noriu rast.
gal irgi javari reiks žiūrėt. tu jei labai stebi, pasakyk kai paskelbs nuolaidą, ok? wink.gif kažkas lyg minėjo, jog ten neprognozuojamos tos nuolaidos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 01, 15:33)
o aš vien rudų turiu, o juodų anei vienų  lotuliukas.gif  doh.gif , bet noriu rast.
gal irgi javari reiks žiūrėt. tu jei labai stebi, pasakyk kai paskelbs nuolaidą, ok? wink.gif kažkas lyg minėjo, jog ten neprognozuojamos tos nuolaidos  biggrin.gif

Pasakysiu, jei bus koks kodukas. Bet jie nupigina ir atskiras poras (tam tikros spalvos ar dydžio), tai vis tiek geriausia įsimesti į wishlistą norimą porą ir laikas nuo laiko žiūrėti. Pvz., vienus gabor batukus buvo nupiginę iki 19 eur, dabar jie jau 41 eur g.gif

Buvau užsukus į lietuviškos avalynės parduotuvę. Juoda juoda blink.gif lotuliukas.gif Net norėjosi paklausti, kodėl kitokių spalvų neužsako visai.

Tokį tašiuką nusipirkau, tik kartaus šokolado spalvos. Koks gėris - telpa ir skėtis, ir pietūs, ir knyga, ir net darbinis kompas labai pasistengus thumbup.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 01 lapkričio 2012 - 14:39
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 01, 14:35)

Tokį tašiuką nusipirkau, tik kartaus šokolado spalvos. Koks gėris - telpa ir skėtis, ir pietūs, ir knyga, ir net darbinis kompas labai pasistengus thumbup.gif

user posted image
user posted image

Uz kiek? Odinis?
Fainas 4u.gif
Atsakyti