Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

inc, ką čia reiškia dabar šitas, ką aš čia gavau?
http://colorschemedesigner.com/#
nerodo, ai, žinokit man per daug čia visgi darbo, kada nors gal
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 31 spalio 2012 - 14:08
Mergos mergos, ką reiškia smėliai? biggrin.gif Sakėt, kad smėliai derina taip anaip. Man reikia sužinot, aš smėlys ar ne biggrin.gif

Kad vilkas rūko, tai labai gerai, vilkas blogasis, ir vaikučiai žino, kad rūko tik blogieji! O gerieji ne.

Apie kliošą aš atskiros kaipo nuomonės neturiu, tik labai norėčiau turėti galimybę pasirinkti - kai madoj nekliošai, pirkti nekliošus, o kai kliošai - kliošus. Bet ant mano ūgio kažkodėl visada yra tik kliošai, ir aš niekaip nesuprantu, kodėl. Bliamba, šiais laikais tų aukštų bobų - marios, o kitos ir neaukštos kablus dedasi ir ilgesnių džinsų nori. Jiems gaila pasiūt, ar ką dry.gif


Man irgi reiktų mokėti megzti ir siūti dry.gif Deja, nemoku nei to, nei ano. Moku tik nerti vąšeliu. Bet pirma, nežinau, ką juo nerti, o antra, turiu du kates, kurie tik man pradėjus ką nors daryti su siūlais, pasiunta gaudyt kamuoliuką lotuliukas.gif

Dėl kapsulės nesuksiu smegenų su visokiais planavimais. Ką aš čia šūdą priplanuosiu, o paskui nieko negausiu, tai kas iš to bus?
Spalvas žinau.
Tada kol kas nekardinalūs pirkiniai arba spintos gelmių atradimai - savo spalvų. Tipo, megztiniai, topai, šalikai, ir panašiai. Kadangi šiek tiek tiurlinu ant šilko, na tai nusitiurlinsiu kokią sau reikalingų spalvų skarą. Gal. Nes ateina žiema, ir nafiga ta šilkinė skara.
Užtat radau nuo caro maro du sau tiksliai tinkančius šalikus, ir vieną nežinau, ar tinkantį, bet gal taip. Taigi tris. Oi ne, keturis, bet vieno nenešiosiu, nes salotinis biggrin.gif Kokiam velniui aš jį pirkau, nepasakytumėt? biggrin.gif

O va kai jau nusipirksiu paltą, tai žiūrėsiu, kad būtų pilkas, camel arba tamsiai mėlynas. O ne juodas. Paltą pirksiu tada, kai bus nuolaidos, ir jau kokį gausiu, toks turės būt geras! biggrin.gif
O tada, tada jau ieškosiu prie palto rankinės, tada kitų drabužių, batų... Ir taip per kokius 10 metų bus kapsulė lotuliukas.gif

Va, koks mano planas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 31 spalio 2012 - 14:46
QUOTE(Noa @ 2012 10 31, 14:46)
Mergos mergos, ką reiškia smėliai? biggrin.gif Sakėt, kad smėliai derina taip anaip. Man reikia sužinot, aš smėlys ar ne biggrin.gif

Ir taip per kokius 10 metų bus kapsulė lotuliukas.gif

Va, koks mano planas biggrin.gif

Smeliai yra smelio laikrodzio figuros savininkes. Is cia esanciu tai Dontstop, as ir jauciu bus daugiau, ale nepamenu.

Planas geras, svarbu rimtas, ilgalaikis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 31, 15:52)
Smeliai yra smelio laikrodzio figuros savininkes. Is cia esanciu tai Dontstop, as ir jauciu bus daugiau, ale nepamenu.

Planas geras, svarbu rimtas, ilgalaikis hihihi.gif

Taigi, kaip gerai jaučiuosi suplanavus biggrin.gif

Aaaaaaaaaa. Tai aš nežinau, ar aš smėlys, ar kriaušė, bet subinę turiu, tai faktas.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 31, 14:56)
Taigi, kaip gerai jaučiuosi suplanavus biggrin.gif

Aaaaaaaaaa. Tai aš nežinau, ar aš smėlys, ar kriaušė, bet subinę turiu, tai faktas.

Lengviausias budas nustatyti - pas smeli papai negali but mazesni nei subine pagal apimti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 31, 15:58)
Lengviausias budas nustatyti - pas smeli papai negali but mazesni nei subine pagal apimti biggrin.gif

Tada smėlys.
Maniau, pečiai... Pečiai tai mažesni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 31, 15:09)
Tada smėlys.
Maniau, pečiai... Pečiai tai mažesni lotuliukas.gif

Nu va, aiskeja. Dar talija turi buti bigsmile.gif yra? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 31, 16:55)
Nu va, aiskeja. Dar talija turi buti bigsmile.gif  yra? tongue.gif

Talija? Šituo tai nesiskundžiu, visą gyvenimą buvo ne mažiau kaip 30 cm nuo šiknos apimties...
Šikna skundžiuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 31, 08:11)
Bet kažkaip man ir nelabai gaunas... be pigu smėliams, jie gali ir apačias, ir viršus sau leisti spalvingas dry.gif

O aš, o aš manau, kad gerai būti tuo kuo nesi. T.y., kriauše bigsmile.gif Viskas labai normaliai suderinama - tamsi apačia, šviesus viršus. Tamsi apačia sau ramiai derinama su avalyne, pėdkelnės ir t.t.

O obuooooliui?? Kaip pasidaryt šviesią ar ryškesnę derančią su tamsiais batais ir tamsiu viršum apačią? Neekonomiška visai, purvinas ir šiaip unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 31, 16:01)
Talija? Šituo tai nesiskundžiu, visą gyvenimą buvo ne mažiau kaip 30 cm nuo šiknos apimties...
Šikna skundžiuosi  lotuliukas.gif


Nu psio tada, sveika prisijungus bigsmile.gif
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 31, 16:01)
O aš, o aš manau, kad gerai būti tuo kuo nesi. T.y., kriauše  bigsmile.gif  Viskas labai normaliai suderinama - tamsi apačia, šviesus viršus. Tamsi apačia sau ramiai derinama su avalyne, pėdkelnės ir t.t.

O obuooooliui?? Kaip pasidaryt šviesią ar ryškesnę derančią su tamsiais batais ir tamsiu viršum apačią? Neekonomiška visai, purvinas ir šiaip  unsure.gif

O as o as manau, kad geriausia kazkaip susitaikyti, bo kitaip vistiek nebus bigsmile.gif
As nesioju raudonas kelnes ir ka, kam nepatinka tegu neziuri g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 31, 16:05)
O as o as manau, kad geriausia kazkaip susitaikyti, bo kitaip vistiek nebus bigsmile.gif
As nesioju raudonas kelnes ir ka, kam nepatinka tegu neziuri g.gif  tongue.gif

Tu smėlis, gi Tau viskas galima tongue.gif

Šiaip jei rimtai, tai pasižiūrėjus į tuos reikalavimus "iš šalies", gali įžvelgt netgi pliusų smile.gif Kažką tokio norėjau pasakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 31, 16:07)
Tu smėlis, gi Tau viskas galima tongue.gif


Nu sikna pas mane ne 34 dydzio hihihi.gif bet ai, ir taip gerai biggrin.gif

O del tu figuru - jei pakeisti negali, tai ka daryt, reik ieskoti pliusu ir tiek g.gif
Atsakyti