Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(bytte @ 2012 10 30, 21:20)
Akis vasaros  blush2.gif ... vadinasi galit pretenduot geriausiu atveju į light spring arba soft autumn, t.y. su vasaros įtaka kąžką...

Einu vasara studijuot doh.gif
Dekui 4u.gif
Atsakyti
laugh.gif
user posted image
Atsakyti
karsta.gif permečiau ant smūgio, ką čia pripliurpėt ir pasakysiu, kad sąžinės tai neturit...

nedariau jokių ten dalykų pagal inc instrukcijas, neturiu nei laiko, nei noro gilintis.

reik jaučiu keist man pilką/taupe-ružavą-mėlyną kapsulę, nes nu nieko ružavo šalto pardėse aš nerandu. gal žiūrėt kokią violetinę šaltą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 10 30, 23:11)

Zuikis - warm spring, nes jei būtų light, būtų baltas! biggrin.gif

Vilkas - visiška žiema, va, kaip gražiai jam tinka juodos kelnės, mėlyna/balta maikė, balta kepurė, ogi ji prie veido, ir netgi, jei gerai pamenu, raudoni trauzai su gėlytėm! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 spalio 2012 - 23:02
Ei, mergos. O tokį matėt?
http://www.prettyyou...olorpurple.html
Rašo, kad purple spalva tinka absoliučiai visiems. Ne levandinė, ne ten kažkokia, bet va tokia, kaip ten nupaišyta.

Pirmą kartą girdžiu mastau.gif Ką, rimtai???? blink.gif


Gaila, kad ji šlykšti, taigi iš to jokios naudos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 spalio 2012 - 23:27
Purple ir magenta vienas ir tas pats. A lietuviškai ana vadinasi purpurinė. Spektre tai violetinės ir raudonos mišinys. Iš esmės nėra labai nei šilta, nei šalta. Mano tūpu supratimu kaip ir oxbloodinė darosi šilta arba šalta priklausomai nuo šalia esančių spalvų. Tik vat kad ryški jinai ... kažin kaip softukams... nors Sarah ją mėgsta, ir visai neblogai atrodo O ten ta celebritėse kur dėta violetinė mano supratimu... ir man netinka, aš su ja atrodau kaip gelta serganti, nes jin gi geltoną išryškina... o pas mane pigmentinės dėmės tik žiemos pabaigoje iki užgavėnių išnykusios būna.

Dėl kliošų mados aš labai suabejočiau g.gif ... dėl visos kitos mados siluetų. Kažkaip pagal visus viršus, sijonus ir batus... kliošai niekaip neįsipaišo. Va kai buvo visi tie kutosai, maxi sijonai, suknelės nuo krutinės, palaidinės besiplaikstančios madoje, tai boocut kirrpimo kelnės man atrodė labai thumbup.gif prie visko... o dabar net švarkeliai tokie g.gif :
My Webpage
Kažkaip man atrodo Džeksono kelnės labiau pataiko į madą...

Teka console.gif , man panašiai visad būna, nerandu ko ieškau. Labai jau subtilu ant tos ribos sedėt, tai per ryšku, tai per blozna, tai per šilta doh.gif . Kiek buvau susigalvojusi kapsulių spalvų niekada nesusirinkau taip tvarkingai. Tai ryškiųjų spalvų išvis nebenusistatinėju, imu ką gaunu. Tai vasara pas mane prie night blue ir taupės atsirado maikučių ir pool, ir magenta, ir violetinės, ir dasty navy... pirkau nelabai rinkdamasi, nes principe viskas tinka kol nesluoksniuoji. Na sluoksniuojant irgi viskas gaunasi ok, jai švarkai, liemenės būna tų neutralių spalvų. Padoriai teisingą kapsulę esu praradus viltį susidaryt biggrin.gif . Bet kažkaip man ir nelabai gaunas... be pigu smėliams, jie gali ir apačias, ir viršus sau leisti spalvingas dry.gif
Atsakyti
Bytte, aš visgi, manau, kad darysiu kapsules tokiu principu. Imsiu pagrindinius rūbus neutralių spalvų, o tada derinsiu ryškesnius topus ir aksesuarus, nes kitaip man niekaip nesigauna. nesigaus ir man to sluoksniavimo, nebent labai jau derančių spalvų topus rinksiuos
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 23:01)
Zuikis - warm spring, nes jei būtų light, būtų baltas! biggrin.gif

Vilkas - visiška žiema, va, kaip gražiai jam tinka juodos kelnės, mėlyna/balta maikė, balta kepurė, ogi ji prie veido, ir netgi, jei gerai pamenu, raudoni trauzai su gėlytėm! biggrin.gif

bigsmile.gif Vajetau kaip grazu.
Girdejau, kad uzdraude sita filmuka, ar kazkaip ten apribojo.

Bytte, as gal kaip sake Noa kitam pasaulyje gyvenu, et kas as jau ir kutosus matau, ir sukneles nuo krutines ir palaidines besiplaikstancias g.gif Ateis pas jumi ant kitu metu turbut.
Atsakyti
bežiūrėdama ką siūlo aukščiausia mada pavasariui, radau labai fainą palaidinę maskuojančią plačius pečius:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 31, 10:17)
bigsmile.gif Vajetau kaip grazu.
Girdejau, kad uzdraude sita filmuka, ar kazkaip ten apribojo.

Bytte, as gal kaip sake Noa kitam pasaulyje gyvenu, et kas as jau ir kutosus matau, ir sukneles nuo krutines ir palaidines besiplaikstancias g.gif Ateis pas jumi ant kitu metu turbut.

Liepė perpiešt ar kaip kitaip pagerint vilką, kur jis rūko... mol bloga įtaka biggrin.gif

Tai kad man tie kutosai ir panašiai nebedomina... aš va noriu kaip iš žurnalų 82-ųjų tarybinės moters biggrin.gif . Matyt ne veltui man mama sako kad aš gyvenime neturėsiu kuo rengtis, jai neišmoksiu pati megzt ir siūt, nes norai neatitinka parduotuvių pasiūlos. Vat už tai ir yra mano rojus lapatynai tongue.gif . Todėl ir sijoną tokį baisų languotą iš tų laikų matyt kokios bobulencijos nusipirkau... MB net plojo kokia aš graži... tik vat nusprendžiau kad per stora aš tam grožiui... bet aš paskui pagalvojau, kad visokiam grožiui aš per stora lotuliukas.gif . Tai visgi nešiot tą sijoną nusprendžiau lotuliukas.gif . Bo gi mano nuomone vyrai geriau žino blush2.gif

Aš manau kad tos trumpos kelnės Lt labai išpopuliarės, nes praktiškos... bo kliošai tikrai labai šlampa, apačios nusipurvina... o čia užsidėjai ilgaaulius - gerai... užsidėjai aulinukus - gerai... su kulnais gerai, ir be kulno gerai... o kliošai, užsidedi žemesnės pakulnės batus - žeme velkas, aukštakulnius užsidedi - negražiai jai trumpesni, gaunas kiekvieniems batams atskiras kelnes reik turėt. Juk bobulencijos tas tumpas kelnes tebenešioja žiūriu dar nuo praėjusios mados (kažkur prieš desetka buvo ant bangos tokios tiesios ne siauros, ale klasikinės nukirptos).
Papildyta:
va ir kriaušėms grožis:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 31, 09:40)
Liepė perpiešt ar kaip kitaip pagerint vilką, kur jis rūko... mol bloga įtaka  biggrin.gif

Tai kad man tie kutosai ir panašiai nebedomina... aš va noriu kaip iš žurnalų 82-ųjų tarybinės moters biggrin.gif . Matyt ne veltui man mama sako kad aš gyvenime neturėsiu kuo rengtis, jai neišmoksiu pati megzt ir siūt, nes norai neatitinka parduotuvių pasiūlos. Vat už tai ir yra mano rojus lapatynai tongue.gif . Todėl ir sijoną tokį baisų languotą iš tų laikų matyt kokios bobulencijos nusipirkau... MB net plojo kokia aš graži... tik vat nusprendžiau kad per stora aš tam grožiui... bet aš paskui pagalvojau, kad visokiam grožiui aš per stora  lotuliukas.gif . Tai visgi nešiot tą sijoną nusprendžiau  lotuliukas.gif . Bo gi mano nuomone vyrai geriau žino  blush2.gif

Aš manau kad tos trumpos kelnės Lt labai išpopuliarės, nes praktiškos... bo kliošai tikrai labai šlampa, apačios nusipurvina... o čia užsidėjai ilgaaulius - gerai... užsidėjai aulinukus - gerai... su kulnais gerai, ir be kulno gerai... o kliošai, užsidedi žemesnės pakulnės batus - žeme velkas, aukštakulnius užsidedi - negražiai jai trumpesni, gaunas kiekvieniems batams atskiras kelnes reik turėt. Juk bobulencijos tas tumpas kelnes tebenešioja žiūriu dar nuo praėjusios mados (kažkur prieš desetka buvo ant bangos tokios tiesios ne siauros, ale klasikinės nukirptos).

Aha, o jau tie naujoviski multikai, kur monstrai begioja, tai labai teigiami doh.gif nesamone zodziu. as va and Vilko ir zuikio uzaugau, jokios neigiamos itakos biggrin.gif

Su 82-ais tai biski prasilenkiau, nelabai pamenu kaip ten buvo. Bet dzinsus su kliosiuku nusprendziau nusipirkti, smeliams jis grazu, net firma nuziurejau, Lois, turiu dydzius su puse, pvz 36,5 bigsmile.gif dabar reiks palaukti kokios akcijos ax.gif
Del kulno tu teisi, kliosus reik atskirus tureti prie skirtingu kulnu g.gif O siaip norint universaliu ir neapsirikti, tai dzinsus IMHO reik tiesaus kirpimo pirkti ir psio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 10 30, 22:32)
nedariau jokių ten dalykų pagal inc instrukcijas, neturiu nei laiko, nei noro gilintis.

Tai kad ten jau sukramtyta viskas, tik pasibandyt tereik smile.gif

QUOTE(bytte @ 2012 10 31, 09:49)
Matyt ne veltui man mama sako kad aš gyvenime neturėsiu kuo rengtis, jai neišmoksiu pati megzt ir siūt, nes norai neatitinka parduotuvių pasiūlos.

Man irgi taip unsure.gif Bent jau anksčiau buvo smile.gif Dabar jau nieko nebenoriu, nes nerandu. O lapatynams laiko gaila, nes sunku pagal ūgį kažką rast (jei jau randu modelį).
Atsakyti