Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

ramyra, pažiūrėjau ir aš pirmai tavo fotkes, tai kol pamaitinau chebra ir indus ploviau, tai apvirškinau vaizdus galvoj.
3 fokėj man akys, sakytų, jog pavasaris, o ir rūbai "labai sunkūs" tau šiuo atveju
6 fotkėj palaidinė lyg pavasariu dvelkia, o ir žiūrisiant tavęs "kaip tava" wink.gif
tiesa, dar tam vaiskiam dangaus fone tu man smagiau atrodai nei rudeniniam, o čia kaip tik tks minkštas rudenio vaizdas , apie kurį galima dar būtų spėlioti kaip taviškį.
tad, mano manymu, pavasaris labiau.
tiesa, tik plaukai, man atrodo, tarytum atskirai nuo tavęs gyvena g.gif gal tu ją kiek per daug nuryžinai palyginus su saviške?
Atsakyti
nai nai, o aš turiu lengvo kliošiuko džinsus ir šią vasarą nešiojau, esu bais madinga. Pirkau Aprangos išparduotuvėje už 19 Lt lotuliukas.gif .

O man Ramyra gal ruduo, tas softas.
Atsakyti
Man tai gražu lengvas kliošas ir tikrai tinka kriaušėms. Tik LT orai palankesnis skinny džinsams, kuriuos susikiši į ilgaaulius ir varai sau per balas ir pliurzas. Kai buvo kliošų mada, mokykloj pusė klasiokų rudenį vaikščiodavo su iki kelių šlapiom klešnėm, nes džinsai būdavo madingi, o oras lietuviškas.

Nusipirkau tašę. Nebeužsakinėsiu biggrin.gif

Noa, žiūrėk smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 30 spalio 2012 - 20:20
Aciu uz komentarus.
Mano atveju, kaip ir Noa, visom labiausiai patiko foto, kur jauniausia ir liekniausia biggrin.gif
As pati pasirinkdama dvejojau warm spring ir soft autumn. Va rudeniui siuloma palete mane is tiesu "veza". Be to, ziuriu aktore Driu Berimor kai kur priskiriama tai tam, tai kitam tipui g.gif

Ieskosiu dar saves.

Plaukai, kaip minejau pilki su auksiniu atspalviu. Mintis, pabandyti ne vari, o tiesiog medu g.gif Siltesne spalva.

Akys mano melsvai pilkos, apie vyzdi rudas ziedelis. Pabandysiu idet.

Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 30, 20:21)
Kažkur apie Kauno gatvę, marods. Jei reiks, galiu tiksliai pasiklaust smile.gif

Jei nesunku blush2.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 10 30, 21:14)
*Man tai gražu lengvas kliošas ir tikrai tinka kriaušėms. Tik LT orai palankesnis skinny džinsams, kuriuos susikiši į ilgaaulius ir varai sau per balas ir pliurzas. Kai buvo kliošų mada, mokykloj pusė klasiokų rudenį vaikščiodavo su iki kelių šlapiom klešnėm, nes džinsai būdavo madingi, o oras lietuviškas.


**Noa, žiūrėk smile.gif

*NU jo mastau.gif Tas tiesa mastau.gif

** Va tai tau mastau.gif O pas mus - timpos, timpos.
Vienus džinsus turiu - ką tik pas siuvėją visą kliošą nurėžiau lotuliukas.gif Protinga, nieko nesakyt lotuliukas.gif

QUOTE(ramyra @ 2012 10 30, 21:44)
As pati pasirinkdama dvejojau warm spring ir soft autumn. Va rudeniui siuloma palete mane is tiesu "veza". Be to, ziuriu aktore Driu Berimor kai kur priskiriama tai tam, tai kitam tipui  g.gif

Ieskosiu dar saves.


Žėk, čia kaip apsispręst:
http://www.prettyyou...zeyourself.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 spalio 2012 - 21:11
Stai, ziuriu i jus biggrin.gif

user posted image

Kalbant apie kliosines kelnes, mano figurai netinka. Man platesnei dubcei geriau tiesaus kirpimo. Ir is vis nepatinka, kai kas tarp koju makaluojasi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 10 30, 21:14)

Na jei boot cut'ai prie kliošų irgi, tai aš nešioju šį rudenį, smėlio laikrodžiui vienas geriausių variantų thumbup.gif
Atsakyti
Taigi, gražu.

Warm, light colors = Warm Spring
Soft, warm colors = Soft Autumn

A tai koks čia bus skirtumas? lotuliukas.gif

Aš tam tinklapy ir įžymybes apžiūrėjau... Da nifiga jos man nesiskiria biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2012 10 30, 22:16)
Na jei boot cut'ai prie kliošų irgi, tai aš nešioju šį rudenį, smėlio laikrodžiui vienas geriausių variantų  thumbup.gif

Prisiskaito!
O kaip tu juos nešioji? blush2.gif Turiu omeny, prie kokių batų ir viršaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2012 10 30, 22:10)
Stai, ziuriu i jus  biggrin.gif


Akis vasaros blush2.gif ... vadinasi galit pretenduot geriausiu atveju į light spring arba soft autumn, t.y. su vasaros įtaka kąžką...
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2012 10 30, 22:16)
Na jei boot cut'ai prie kliošų irgi, tai aš nešioju šį rudenį, smėlio laikrodžiui vienas geriausių variantų  thumbup.gif

Aš jau sudėvėt baigiu, naujų ieškau blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 22:17)

O kaip tu juos nešioji? blush2.gif Turiu omeny, prie kokių batų ir viršaus biggrin.gif

Patalpoj bateliai ant platformos arba aukštakulniai (palikau klešnes ilgesnes specialiai). Lauke avalynė - botiljonai aukštakulniai. O topai įvairiausi - marškiniai, kardiganai, megztiniai, prie džinsų juk viskas tinka mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 22:17)
Taigi, gražu.

Warm, light colors = Warm Spring
Soft, warm colors = Soft Autumn

A tai koks čia bus skirtumas? lotuliukas.gif


Na kaip gi neaišku... pavasaris: dominuoja šiltos ir šviesios spalvos; ruduo: šiltos ir švelnios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 30, 22:22)
Na kaip gi neaišku... pavasaris: dominuoja šiltos ir šviesios spalvos; ruduo: šiltos ir švelnios  biggrin.gif

Dabar tik skirtumą tarp šviesios ir švelnios spalvų išsiaiškint, ir kas pas ją dominuoja lotuliukas.gif
Tai gal švelnios? Antakiai tai juodi! biggrin.gif
Atsakyti