Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Sveikos merginos, priimkit i buri.
Ilgai studijavau foto ir aprasus, kuriam sezonui save priskirti. Na mano galva, labiausiai atitinku Warm sping, taigi pavasaris. O gal as klystu?

Trumpas aprasymas:
Oda- sviesi, blyski su visais kapiliarais, demelem ir rudais apgameliais. Sauleje, jei labai didele porcija jos gauna , oda nudega labai greitai ir skaudziai. Todel be apsaugos priemoniu vasara- ne is vietos. Jei saulutes saikingai, tai graziai naturaliai idega ir tas idegis tinka. Ypac veidui, kuris po ziemos is vis blyskus.
Antakiai, blakstienos- juodos.
Plaukai- lietuviski pilki, sauleje ryskus auksinis atspalvis. Todel dazymui pasirinkau butent auksini vari. Manau labiausiai tinka. Tinka ir su sruogelemis. Bandziau tamsesnes - cinamono, sokolado- netinka prie veido. Tik sruogeles medaus spalvos ir gelbejo.
Makiazas- naturalus: rusvi seseliai, juodas tusas, lupu blizgesys.
Papuosalai: auksas, rudas, raudonas akmuo, gintaras.
Rubai- sodriu spalvu, nes su blyskiomis visai "isplaukiu". Tinka tigrine (skaiciau, kad butent pavasariui tinka leopardo rastai ir sruogom dazyti plaukai), geltona, sokoladine, bordo, turiu ir pilku, juodu. Baisiausiai atrodo juodas svarkas. Tiesa, turiu juoda puspalti, bet nuo veido "atriboju" ryzai rudu saliku, tai vaizdas pakenciamas.
Prirasymui pasirodysiu cia
Lauksiu nuomones 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad tu pavasaris ir esi. Tegu specai ateina, aš tai čia tik foną sudarau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Shana @ 2012 10 30, 18:24)
*Pirkau outlete, yra pas mus tokia parde

**Beje, brangesniu firmu kolekcijose jau kliosavi atsiranda, tuoj ir kitose atsiras mirksiukas.gif

*Užmiršau, kad tu Geresniam Pasauly biggrin.gif

**Šo?! Parodyk biggrin.gif
Man vis dar atrodo, kad gražu tik kai siaurėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 30, 16:34)

Tik man neatidaro?

QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 17:14)
Man amžinos bėdos su džinsais, nes man reikia 36 ilgio, o tokio niekur nėra dry.gif  Visur - 32-24 dry.gif O jeu jei kur nors netyčia randi, tai arba super skinny, arba kliošavi. Kas dabar nešioja kliošavus džinsus? dry.gif

Vilniuj tai lyg yra taškas tokiems ilgiams, nors pati nebandžiau smile.gif
Atsakyti
Ramyra, i pavasari panasumu yra. Nuotrakos ne super informatyvios, akiu niekur gerai neiziuriu. Plaukau naturalus?

QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 18:41)
*Užmiršau, kad tu Geresniam Pasauly biggrin.gif

**Šo?! Parodyk biggrin.gif
Man vis dar atrodo, kad gražu tik kai siaurėja biggrin.gif

biggrin.gif
Uztiksiu vel parodysiu. Jau pavasarti atkreipiau demesi pradejau atkreipti.
O ko stebiesi, varionkes irgi grizo biggrin.gif
user posted image
user posted image
Man jau pradeda vel platejantys "grazeti" rolleyes.gif
Atsakyti
O čia tos babencijos dabar? Gal jos čia prieš 5 metus! sad.gif

Jau ir aš susidomėjau ne juokais, reik eit kokiuose pletkų psl. žiūrėt biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 30, 19:51)
Tik man neatidaro?
Vilniuj tai lyg yra taškas tokiems ilgiams, nors pati nebandžiau smile.gif

Aš Kaune. O kur ten tam Vilniuj? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 18:58)
O čia tos babencijos dabar? Gal jos čia prieš 5 metus! sad.gif
Jau ir aš susidomėjau ne juokais, reik eit kokiuose pletkų psl. žiūrėt biggrin.gif



Amarás los vaqueros de campana
No pases desapercibida y apuesta por los vaqueros de campana, serás la reina del asfalto. Te desvelamos cómo combinarlos según las tendencias de moda otoño-invierno 2012/2013.
Esta temporada otoño-invierno 2012/13 vuelven con fuerza los vaqueros de campana. Hazles un hueco en el armario porque serán el aliado perfecto para crear looks tanto para el día como para la noche.

Nzn, man atrodo Lt visad ciut veliau ateina. Pas mumi va raso, kad - nepraeiti pro kliosinius dzinsus, ir busi "asfalto karaliene" biggrin.gif ir kad tai 2012-13 tendencija, kad si sezona sugrizta su nauja jega, ir kad reik jiems paruosti vieta savo spintoje bo jie butini ir dieniniam ir naktiniam ivaizdziui.

Saltinis - pletku zurnalas, vertimas laisvas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2012 10 30, 17:56)
Sveikos merginos, priimkit i buri.

Sveika atvykus 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 18:58)
O čia tos babencijos dabar? Gal jos čia prieš 5 metus! sad.gif

Čia tinka su minusiniu kmi dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 30, 17:24)
Beje, brangesniu firmu kolekcijose jau kliosavi atsiranda, tuoj ir kitose atsiras mirksiukas.gif

O čia tai naujieną sužinojau bigsmile.gif man tai siaurėjantys irgi labiau šiuo metu patinka,bet gal, kad dabar mada tokių. O šiaip esu kelis džinsus nusipirkus padėvėtų parduotuvėj. Viršus kelnių gerai tinka, tik va su kliošu, tai niekaip neprisiruošiu pasisiaurint, bet tai gal neverta tada siaurint, o tai tuoj reiks atardyt jei mada vėl kliošų sugrįš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 30, 19:03)
Čia tinka su minusiniu kmi dry.gif

Netiesa, gerai parinktas kliosiukas daug kam tinka

QUOTE(vilmuke3 @ 2012 10 30, 19:04)
O čia tai naujieną sužinojau bigsmile.gif  man tai siaurėjantys irgi labiau šiuo metu patinka,bet gal, kad dabar mada tokių. O šiaip esu kelis džinsus nusipirkus padėvėtų parduotuvėj. Viršus kelnių gerai tinka, tik va su kliošu, tai niekaip neprisiruošiu pasisiaurint, bet tai gal neverta tada siaurint, o tai tuoj reiks atardyt jei mada vėl kliošų sugrįš biggrin.gif

Nesiaurink mirksiukas.gif
Kaip tik imeciau paieska i google, pas mus visur masiskai raso kad grizta si sezona, va kaip tik ziuriu Mango parase kad 2012-13 kolekcijoje irgi jau atsirado, Diesel maciau dar pavasari.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 30 spalio 2012 - 19:12
QUOTE(Shana @ 2012 10 30, 20:01)
Nzn, man atrodo Lt visad ciut veliau ateina.

Va, kaip tu gražiai išsireiškei, mandagiai taip - čiut biggrin.gif

Vasarį Londone pirkau mažiui džinsus, stipriai nukainotus, nes vis tik nepirksiu aš trečiokui naujausių kolekcijų! Jie kainavo apie 20 svarų, tai apie 80 litų, bet buvo kainavę 89 svarus ar kažkiek! Nu o man pofig, aš jų už tiek nemačiau ir man dzin biggrin.gif

Kovą ant Lt žemės tokie vos vos pradėjo rodytis Akropoly kaip didžios naujienos biggrin.gif Šį rudenį jau, žiūrėk, ir pasirinkimas atsirado, bet aišku, kainos nerauk rūtų - gi sezono naujiena!
Taigi atsilikimas sezonu - dviem mažiausiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 18:58)
Aš Kaune. O kur ten tam Vilniuj? unsure.gif

Kažkur apie Kauno gatvę, marods. Jei reiks, galiu tiksliai pasiklaust smile.gif

QUOTE(Shana @ 2012 10 30, 19:01)
Pas mumi va raso, kad - nepraeiti pro kliosinius dzinsus, ir busi "asfalto karaliene" biggrin.gif 

brunette.gif

QUOTE(Shana @ 2012 10 30, 19:11)
Netiesa, gerai parinktas kliosiukas daug kam tinka

Nugi negaliu ginčytis.. smile.gif
Atsakyti
A šiaip griušėm kliošą labai siūlo, gi kuo platesnė apačia, tuo siauresnė sedynė šalia jos atrodo biggrin.gif . Tik gink dieve nuo kliošų, kur ne žemiau kelių ima platėt - liaškos turi būt aptemtos, taip kad sedant per siūlės braškėtų thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2012 10 30, 18:56)
Sveikos merginos, priimkit i buri.
Ilgai studijavau foto ir aprasus, kuriam sezonui save priskirti. Na mano galva, labiausiai atitinku Warm sping, taigi pavasaris. O gal as klystu?
Lauksiu nuomones  4u.gif

Man tai jūs kažkaip į pavasarį schmoll.gif Labiau į šviesų rudenį. Na gal foto neperduoda ko... Pavasariškaisuiai man atrodot 6-toje foto 4u.gif
Atsakyti