Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(inc @ 2012 10 30, 14:26)
nu gal reikia traktuot kaip, kad "apačia dzin", o be to mėlyni beveik prie visko visada tinka  lotuliukas.gif

Man kilo didis noras paprieštaraut, ir pradėjau galvoti pavyzdžių, kur mėlynas netinka. Bet nesugalvojau nei vieno lotuliukas.gif
Ne nu, gal gali kur nors netikti koks mėlynas paveikslas, bet džinsai tai tikrai kad prie visko g.gif

Išvada, kad noriu mėlynų džinsų. Turiu, bet noriu kitų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 14:04)
Man kilo didis noras paprieštaraut, ir pradėjau galvoti pavyzdžių, kur mėlynas netinka. Bet nesugalvojau nei vieno lotuliukas.gif
Ne nu, gal gali kur nors netikti koks mėlynas paveikslas, bet džinsai tai tikrai kad prie visko g.gif

Išvada, kad noriu mėlynų džinsų. Turiu, bet noriu kitų lotuliukas.gif


aš tai irgi myliu mėlynus džinsus. reiktų ir man kokių naujų pasiieškot nusipirkt thumbup.gif

pažiūrėkit kaip nesugalvojant koks sezonas esi, galima su tom asmeninėm spalvom susiradus tiesiog sulygint su gatvom ir nutart kas per biesas esi bigsmile.gif http://i580.photobuc...zps0111ff83.jpg

o čia visa litanija kaip padirbo http://color-harmony....com/35697.html
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 30, 11:54)
Oi, jaučiu dabartinis Ispanijoj daug ilgesnis nei, kad LT būna.. Aš čia dairiaus šį sezoną kažko panašaus ir nespėjau sužiūrėt, kaip sezonas praėjo. Ta prasme, kad jau per šalta būtų bateliais smile.gif


Is tikro tai ir gruodi buna +20, tai cia tas saltas sezonas toks kabutese, labai norint gal ir ziema galima bateliais lakstyti, tik kai lietus uzeina tada botu reik biggrin.gif

Man melyni dzinsai irgi prie visko. As juos dabar beveik kaip uniforma nesioju, prie visu svarku tinka be problemu.
Sian uzsimeciau rysku violetini sali, tai marios komplimentu susilaukiau smile.gif taip kad Noa musu spalvu neignoruok tongue.gif

Asamam, labai faini derinukai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 30 spalio 2012 - 16:41
QUOTE(Shana @ 2012 10 30, 17:38)
taip kad Noa musu spalvu neignoruok  tongue.gif

Kada aš svetimas spalvas ignoravau? blink.gif bigsmile.gif Kaip tik, man jos labai gražios. Tik ant savų šnypščiu kaip gyvatė lotuliukas.gif

Nu nemėgstu aš visokių ten persikinių, ką man daryt. Man tos persikinės atrodo tinkančios tik mažoms mergytėms ir Paršiukui Čiukui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 16:43)
Kada aš svetimas spalvas ignoravau? blink.gif  bigsmile.gif  Kaip tik, man jos labai gražios. Tik ant savų šnypščiu kaip gyvatė lotuliukas.gif

Nu nemėgstu aš visokių ten persikinių, ką man daryt. Man tos persikinės atrodo tinkančios tik mažoms mergytėms ir Paršiukui Čiukui biggrin.gif

Ai nebumbek tongue.gif keliau tau tavo palete, ten visai daug padoriu spalvu buvo mirksiukas.gif
As is savosios irgi ne visas naudoju, va tos persikines ar riozines ar gelsvos ir man nelabai limpa, bet ir ne ju puikiai isgyvenu ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 30, 17:47)
Ai nebumbek tongue.gif  keliau tau tavo palete, ten visai daug padoriu spalvu buvo mirksiukas.gif
As is savosios irgi ne visas naudoju, va tos persikines ar riozines ar gelsvos ir man nelabai limpa, bet ir ne ju puikiai isgyvenu ax.gif
user posted image

Man šita paletė labai patinka, žėk, kiek čia gerų spalvų! Tamsiai pilkų, tamsiai mėlynų kiek, mane jos pilnai tenkina, tik kad nusipirkti tokių spalvų kažką sunkoka. Bet bent jau galima! biggrin.gif Ir netgi kažkas panašaus į bombordavą, kuo blogai? biggrin.gif

Aišku, Inc ir kitos mergos mane su visom pilkom išbrokijo, bet kad pastebėjau - visi mane išbrokijo tose nuotraukose, kur aš tiesiog šiaip negražiai išėjus biggrin.gif Su tuo pilku paltu - ten aš sveriu daugiausiai, kiek kada gyvenime su svėrus, tai kur jau čia būsi žmogus gražus biggrin.gif Taipogi visiems labiausiai patiko nuotrauka, kur aš jauniausia ir ploniausia biggrin.gif
Taigi į brokijimus atsižvelgiu, bet labai pergyventi nepuolu biggrin.gif

Vis viena man tų pilkų reikia - ir čia yra, ir oficialioj paletėj buvo, aš jas legaliai nešioju! Nes negali vaikščiot išvien kaip hiacintas, reikia kartais ir kažko neutralaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 16:57)

Vis viena man tų pilkų reikia - ir čia yra, ir oficialioj paletėj buvo, aš jas legaliai nešioju! Nes negali vaikščiot išvien kaip hiacintas, reikia kartais ir kažko neutralaus biggrin.gif

Imk tau pilku
user posted image
Atsakyti
Noa, o kuris tu esi tas pavasaris?
prisiminiau, kad norėjau aną dieną tau šitą parodyti light spring
http://color-harmony....com/41595.html
čia man taip gražiai viskas suskirstyta mirksiukas.gif


o čia mano rudeniui http://color-harmony....com/42645.html uj, man patinka šitie spalvų derinukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 30, 17:59)
Imk tau pilku

Ačiū biggrin.gif Aš turiu užsiseivinus šitą paletę, ir ją naudoju galvojimui, ko man reikia iš paletės lotuliukas.gif O jei kas nors mane brokys su tamsiai pilka, aš tiesiog pakišiu šią paletę ir dantis rodysiu biggrin.gif

Tik žiūrėk, kaip jie bjauriai pasielgė - bombordavą nusuko! Yra tik mažoj, o didelėj jau - dūdki.
Tik aš, aišku, nepasiduosiu, mano originalioj paletėj bombordava buvo! Tokia į plytiškumą. Man tiks biggrin.gif

Vis viena dabar džinsų užsimaniau lotuliukas.gif Tik kur jų gaut, jofana, man į galvą netelp. Mat, pas mane dydis specifinis... dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 spalio 2012 - 17:10
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 17:07)
Ačiū biggrin.gif Aš turiu užsiseivinus šitą paletę, ir ją naudoju galvojimui, ko man reikia iš paletės lotuliukas.gif  O jei kas nors mane brokys su tamsiai pilka, aš tiesiog pakišiu šią paletę ir dantis rodysiu biggrin.gif

Tik žiūrėk, kaip jie bjauriai pasielgė - bombordavą nusuko! Yra tik mažoj, o didelėj jau - dūdki.
Tik aš, aišku, nepasiduosiu, mano originalioj paletėj bombordava buvo! Tokia į plytiškumą. Man tiks biggrin.gif

Vis viena dabar džinsų užsimaniau lotuliukas.gif

laugh.gif
Man irgi sita palete patinka, as is jos naudoju kokia max puse spalvu, ir uztenka.

Dzinsus nusipirkau labai gerus (modelis guli kaip reikia, o tai vis kazkaip tarp tu dydziu nenutaikau) bet va spalva tokia galetu buti labiau rasaline. Man patinka dzinsai tokie tikri tamsiai melyni, o mano melyni i pilkuma. Nu bet nebambesiu, ir taip dziaugtis reikia, kad radau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 30, 18:12)
Man patinka dzinsai tokie tikri tamsiai melyni, o mano melyni i pilkuma. Nu bet nebambesiu, ir taip dziaugtis reikia, kad radau. g.gif

Mėlyni į pilkumą gražesni!

Kur pirkai? dry.gif

Man amžinos bėdos su džinsais, nes man reikia 36 ilgio, o tokio niekur nėra dry.gif Visur - 32-24 dry.gif O jeu jei kur nors netyčia randi, tai arba super skinny, arba kliošavi. Kas dabar nešioja kliošavus džinsus? dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 17:14)
Mėlyni į pilkumą gražesni!

Kur pirkai? dry.gif

Man amžinos bėdos su džinsais, nes man reikia 36 ilgio, o tokio niekur nėra dry.gif  Visur - 32-24 dry.gif O jeu jei kur nors netyčia randi, tai arba super skinny, arba kliošavi. Kas dabar nešioja kliošavus džinsus? dry.gif

Pirkau outlete, yra pas mus tokia parde, ten neblogu firmu drabuziu likuciai, bet nebuna pasirinkimo dydziu, spalvu. Jei pasiseka tai pasiseka. As tai isvis nusipirkau dydi doh.gif parduotuveje vis dydzio nedarau, radau kad ant ugio 176, pasimatavau - geri tik ciut ilgoki (as 168), nu bet tas netrukdo. Namie atradau ant kitos etiketes, kad parasyta ant 16 m amziaus biggrin.gif Espirit, matyt is kazkokios paaugliu kolekcijos nuroviau doh.gif
Pas MB irgi su ilgiu problema doh.gif amzinai nerandam. O dar Esp, turint omeny kad cia standartinis matrasas 190 ilgio, o 2 m cia spec dydis doh.gif Tai 190 ugio vyrukams cia nelengva lotuliukas.gif

Beje, brangesniu firmu kolekcijose jau kliosavi atsiranda, tuoj ir kitose atsiras mirksiukas.gif
Atsakyti