Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(_asamaM @ 2012 10 30, 12:54)
Buvau keliose parduotuvėse, žiūriu nemažai tos oxblood, teal.. Galvoju, gal imt ir griebtis lengviausio varianto kokiai mini kapsulytei  blush2.gif  kaip Jum jos kartu?

Asmeniškai man atrodo, kad akių nedrasko, bet geriau po vieną blush2.gif

Kita vertus, gal ir ne, gal dabar mano skonis nusipavasarintas, ir aš viską vertinu per tą prizmę - pavasariui tinka/netinka biggrin.gif Kaip Inc apie rudenį biggrin.gif

Ne, pala. Žinai ką galvoju? Kad ir tų tipo teal, ir tų bombordavų yra visokių - vienos gali tarpusavy tikt, o kitos ne. Ir užtai reik natūroj žiūrėt!


Aš irgi turiu daug juodų batų biggrin.gif
Atsakyti
Aha, kuo daugiau žiūriu, tuo labiau nesutampa man jos kartu. Kažkaip per sunku gal kiek..

user posted image

user posted image


Su mėlyna?

user posted image

user posted image

Dar

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _asamaM: 30 spalio 2012 - 12:27
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 30, 11:54)
Oi, jaučiu dabartinis Ispanijoj daug ilgesnis nei, kad LT būna.. Aš čia dairiaus šį sezoną kažko panašaus ir nespėjau sužiūrėt, kaip sezonas praėjo. Ta prasme, kad jau per šalta būtų bateliais smile.gif

---

Buvau keliose parduotuvėse, žiūriu nemažai tos oxblood, teal.. Galvoju, gal imt ir griebtis lengviausio varianto kokiai mini kapsulytei  blush2.gif  kaip Jum jos kartu?

http://ak1.polyvorei...IEQA/size/l.jpg

Turiu juodus ilgaaulius, kuriuos dar bent kelias žiemas tikiuosi atnešiot  g.gif


man patinka wink.gif
aš tai irgi kažko panašaus norėčiau, bet gal labiau kokios forest green arba pine spalva dar panaši gan
user posted image
emerald green
user posted image

norėčiau arba suknelės
va šitą vakar žiopsojau vert spalva tik norėtųs man jos ilgesnės g.gif

šiaip galvoju tokia spalva gerai žiūrėtųsi su mano visais turimais šokoladiniais, margukiu sijonu

tiesa, tokios spalvos su violetine gerai dera smile.gif nemyliu aš tų violetinių, bet gal reik tiesiog teisingą atspalvį rast.

Asama, o tu nusinešk tą teal į kokią spalvų tvarkyklę ir pasižiūrėk kokios konkrečiai prie jos dera mirksiukas.gif


p.s.o aš neturiu juodų ilgų batų, bet jau keli metai vis intensyviai ieškau ir nerandu. nervas jama net doh.gif jau galvojau gal reik eit ir užsisakyti pas kokį batsiuvį
Atsakyti
Nu va ten, antroj foto, kur plytinė ir turkio, tai man gerai dera, labai. Tik va - nei teal, nei oxblood biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 spalio 2012 - 12:38
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 30, 12:29)
Aha, kuo daugiau žiūriu, tuo labiau nesutampa man jos kartu. Kažkaip per sunku gal kiek..

http://ak1.polyvorei...UhXQ/size/l.jpg

http://ak1.polyvorei...ipDA/size/l.jpg
Su mėlyna?

http://ak1.polyvorei...Hjyw/size/l.jpg



man tie du pirmi gerai žiūrisi, o ir su džinsais liuks

lotuliukas.gif dabar sugalvojau, kad gi pati turiu du bordo salvos švarkelius ir kaip tik su džinsais mėlynais nešioju. tik tiek, kad šviesų po apačia kaip bliuską dėviu, o ne ant viršaus... tik batų neturiu tokių mandrų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 30, 13:32)
jau galvojau gal reik eit ir užsisakyti pas kokį batsiuvį

Aš kartą užsisakius buvau... Rudus. Patys batai buvo labai gražūs, bet kokybė - su parduotuvine nepalyginsi... Vis viena, tie meistreliai neturi nei padų, nei ten visko, kas bato viduriuose tokių labai jau gerų... Tai buvo baisiai slidūs, tai viena, antra, kulno paviršius nukritinėt pradėjo, ai nu, fignia kažkokia. O mokėjau visai daug, kaip už daiktą, su kuriuo net per PC pereit negali, nes kojos slysta dry.gif
Atsakyti
Inc, paprotink (vėl) mane. Kaip Tu tą kontrastą nusistatei? Na, kad reik žydros maikelės po ruda bliuskele? smile.gif

--

Užpykau dabar baisiai. Noriu kapsulės mad.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 30, 13:43)
Užpykau dabar baisiai. Noriu kapsulės mad.gif

Taigi jau beveik turi, vizija yra, o tai esmė! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 12:45)
Taigi jau beveik turi, vizija yra, o tai esmė! biggrin.gif

Vizijos neapsirengsi ir supykus ja nepamosuosi laugh.gif dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _asamaM: 30 spalio 2012 - 12:50
asama, tuoj pagaminsiu tau vaizdelį, o šiaip
gali nueit į http://colorschemedesigner.com/
įvedžiau burgundy kodą 580001, nes man čia panašiausios atrodo į ją
ir ten kur apačioj yra skirtukas "ajust cheme" tą viršutinį rutuliuką nuvariau į kampą
Papildyta:
va kas gavosi su komplementaria biggrin.gif
dar gali pasižiūrėt kokias siūlo analogines spalvas tarkim derint mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 30, 14:07)
dar gali pasižiūrėt  kokias siūlo analogines spalvas tarkim derint  mirksiukas.gif

O kodėl nesiūlo su kokia mėlyna! Ten su džinsais gerai atrodė! Abelis koks, tegu įmeta džinsus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 30, 13:12)
O kodėl nesiūlo su kokia mėlyna! Ten su džinsais gerai atrodė! Abelis koks, tegu įmeta džinsus biggrin.gif


rimtai, kad kabelis lotuliukas.gif lotuliukas.gif


nu gal reikia traktuot kaip, kad "apačia dzin", o be to mėlyni beveik prie visko visada tinka lotuliukas.gif

nu dar gal kokia triada išeitų derinant su kokia žalsva skysta lotuliukas.gif


o šiaip mano manymu, bile dera ir gerai biggrin.gif
Atsakyti