Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 10 29, 21:04)
4u.gif Makiažai gražūs, bet vakariniai smile.gif Labai patiko paskutinio spalva!

Nu kur vakariniai smile.gif Vakariniai pas mane juodi biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Juodi gerai biggrin.gif Vakare. Gražūs!
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 29, 21:22)
Klausykitės, miergos. O kokio tipo būtų pati pani Miuccia Prada? Aš suprantu, kad ji italė ir iš principo juoda kaip ir visi jie ten. Tai vadinasi, žiemos, iš bėdos kokie rudenys. Bet vis viena, ji rengiasi taip, kad visi pavasariai iš jos turėtų imti pavyzdį. Betgi ji Prada! Ji negali neteisingai rengtis!!! Juolab, kad ir atrodo gražiai.

Boze, kokia baisi blink.gif Vos pamacius pirmas dvi nuotraukas ir nepaskaicius teksto pagalvojau, kad Noa is kokio nors rusu forumo istrauke babyte ir rodys cia jos transformacijas su makiazais... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 29, 18:22)
Kur? biggrin.gif

Savanorių pr. kt pusėje Mcdonaldo, šalia varle.lt atsiradusi kažkokia LT gamintojų pardavykla aprangos.
Atsakyti
jau labai seniai skaitau šitą temą ir noriu, bet nedrįstu pasiprašyti į albumą blush2.gif buvau čia įkėlus keletą bandymų kurtis kapsules, tiesa pasakius kol kas nelabai sekasi blush2.gif ekonomiškumas kol kas pasireiškia tik tuo, kad perkuosi kur kas mažiau rūbų, bet formuojant garderobą vis tiek reikia pagalbos ir kitų nuomonės. Norėčiau sukelti į albumą pvz. darbinį garderobą ir sulaukt jūsų pastabų ax.gif ir šiaip patarimų, kurios spalvos tinka ir kurios ne blush2.gif
rodžiausi dontstop, sakė, kad esu vasara biggrin.gif jei dar kam reikia pasirodyti - galiu į AŽ biggrin.gif
Atsakyti
saimona, tai garderoba gali kelti tiesiai cia smile.gif

As kazkada seniai irgi esu cia rodziusi savo kapsule, tada kazkaip viskas man gan neblogai gavosi. Bet praejo pora metu, atsibo rubai, ir dabar vel neturiu ka apsirengt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leticija: 30 spalio 2012 - 08:28
ne, negaliu blush2.gif noriu sukelti nusifotografavusi ant savęs, kad iš kart matytųsi ar tinka spalvos, gal netgi modeliai ir pan. Manau, kad vienaip rūbas gali atrodyti nufotografuotas, o kitaip - ant žmogaus 4u.gif

P.S. Jei kol kas nepriimsit - primygtinai nesiprašysiu, suprantu, kad kai kurioms tikriausiai esu visai negirdėta biggrin.gif dar pakentėsiu tada biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saimona: 30 spalio 2012 - 09:21
Noa, is vaizdiniu pavyzdziu besimajacinanciu nuolat pries akis - ispanes dazniausiai irgi yra ziemos. Tai va kai kuriom labai sekmingai sekasi nusisoftinti iki soft vasaros. jos gi visos nori bus sviesios ir suprasti negali tokios keistuoles kaip as, kur plaukus tamsina biggrin.gif Variantas gaunasi kai perdaro is ispanes ziemos i soft vasara kazkas a lia Jen Aniston (ji lyg gi irgi ziema).

Kadangi nieko nereikejo hihihi.gif tai ka tik nusipirkau batukus biggrin.gif croksinius batelius per ispardavima bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2012 10 30, 09:14)
ne, negaliu  blush2.gif  noriu sukelti nusifotografavusi ant savęs, kad iš kart matytųsi ar tinka spalvos, gal netgi modeliai ir pan. Manau, kad vienaip rūbas gali atrodyti nufotografuotas, o kitaip - ant žmogaus  4u.gif

O jei pasakys, kad netinka spalva - išmesit lauk kapsulę? unsure.gif biggrin.gif

Pabendraukit 4u.gif

---


Shana, čia kokiam sezonui tokie bačiukai? Lauksiu atsiliepimų panešiojus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 30, 10:01)

Shana, čia kokiam sezonui tokie bačiukai? Lauksiu atsiliepimų panešiojus  4u.gif

Na as kaip tik si savaitgali suslepiau basutes. Pas mane cia dabartiniam sezonui dgmz smile.gif
Turiu tokio tipo paprastas balerinkas (be platformos), tai sekmingai ketvirti metai nesioju.
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2012 10 30, 07:18)
Boze, kokia baisi  blink.gif  Vos pamacius pirmas dvi nuotraukas ir nepaskaicius teksto pagalvojau, kad Noa is kokio nors rusu forumo istrauke babyte ir rodys cia jos transformacijas su makiazais...  doh.gif

Tai kad ji jau nebe jaunuolė... O kita vertus, italės aplamai reta kuri grožiu spindi. Jos tokių vyriškų bruožų paprastai būna, kad net už lietuvių vyrus vyriškesnių - didelės nosys, dideli smakrai...

Tik labai prisižiūri, kiek teko matyt, ypač ten Šiaurės Italijoj. Rengiasi gražiai, netgi kiek tai fyfavotai, iš dalies net ruses primena. Plaukus visos augina ilgus, trumpai nusikirpusių beveik nėra... Šiaip tai logiška - plaukai pas jas gražūs, o jei nusikirps, tai nuo diedų niekuo nesiskirs biggrin.gif

Bet vat kad ir man jos visos masiškai žieminės atrodo. Juodi plaukai, juodos akys, kontrastas maksimalus. O čia - va tau prašom... Manai, jinai čia soft vasara gavosi? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tynka @ 2012 10 30, 09:05)
Savanorių pr. kt pusėje Mcdonaldo, šalia varle.lt atsiradusi kažkokia LT gamintojų pardavykla aprangos.

Aš gi ten ką tik buvau bigsmile.gif
dar nueisiu. Pžėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 10 30, 10:03)
Na as kaip tik si savaitgali suslepiau basutes. Pas mane cia dabartiniam sezonui dgmz  smile.gif
Turiu tokio tipo paprastas balerinkas (be platformos), tai sekmingai ketvirti metai nesioju.

Oi, jaučiu dabartinis Ispanijoj daug ilgesnis nei, kad LT būna.. Aš čia dairiaus šį sezoną kažko panašaus ir nespėjau sužiūrėt, kaip sezonas praėjo. Ta prasme, kad jau per šalta būtų bateliais smile.gif

---

Buvau keliose parduotuvėse, žiūriu nemažai tos oxblood, teal.. Galvoju, gal imt ir griebtis lengviausio varianto kokiai mini kapsulytei blush2.gif kaip Jum jos kartu?

user posted image

Turiu juodus ilgaaulius, kuriuos dar bent kelias žiemas tikiuosi atnešiot g.gif
Atsakyti