Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(dontstop @ 2012 10 29, 13:28)
Žaliaakė žaliaakei nelygu  ax.gif  Man kaip žaliaakei mažiausiai tinka rudi šešėliai, kasdienai į darbą mėgstamiausių atspalvių trejetukas:
chaki
violetiniai
bordo-vyniniai

Noa, mano vienas mėgstamiausių šios vasaros šešėlių derinių į darbą buvo žydra + auksinė  biggrin.gif

P.S. nenustebkit, dėl šešėlių aš pamišus, turiu virš 200 atspalvių, neutralių makiažų pas mane nelabai ir būna  cool.gif

Aš atsimenu kažkurio makiažo aprašymą. Na skambėjo ryškiai smile.gif Būtų labai labai įdomu pamatyti blush2.gif Jei ne foto, tai bent internetinį pvz., kaip į darbą dažotės. O kaip kolegės dažosi? Pas mus net ne visos blakstienas dažo, apie šešėlius jau nekalbu, labai natūralūs makiažai (arba išvis jų nėra) pas visas.
Atsakyti
Aš nesuprantu tos teorijos: naudok savo spalvas ir būsi graži new_russian.gif ...
Aš kai dažausi akis, noriu kad jos būtų tamsesnės, ryškesnės, mėlynesnės arba žalesnės ir t.t. Ir kai rengiuosi noriu to paties... šiaip jai norisi išryškint spalva naudojama juoda ir tiek, bo anos fone visos spalvos atrodo ryškiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 10 29, 09:11)
As zaliaake, bet su violetiniais seseliais atrodau kaip su fanarais  biggrin.gif

aš dabar kasdienai šešėlių netepu (bishk tingiu), o anksčiau gal irgi kaip fanarai buvo lotuliukas.gif nepamenu. Na kt vertus aš neplačiai tepu ir mano vokai užkritę, tai nesimato fanarų. O šiaip turiu rusvų ir violetinių, įv atspalvių, na dar šviesių. Gal vėl reik šešėlius pradėt tepliotis g.gif Gi gražu...
Atsakyti
Aš kažkaip pradėjau sukti galvą ar neįsigyt kažko iš tų didžiųjų palečių... nes dukra žiūriu kažką vis bandosi, kad ir nupirkau... vis vien jai norisi daugiau eksperimentuot. O aš irgi visaip noriu: ir violetiniai, ir mėlynai, ir rusvai, ir žaliai... ir ružavai...
Atsakyti
bytte, o kas yra didžioji paletė? sci art?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 29, 13:58)
bytte, o kas yra didžioji paletė? sci art?

Kažką panašaus:
paletė
Atsakyti
Man tinka tokie violetavai/baklazaniskai/vyniniai seseliai, tik nelabai turiu kur tokiais dazytis, i darba man per daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 10 29, 13:28)
Noa, mano vienas mėgstamiausių šios vasaros šešėlių derinių į darbą buvo žydra + auksinė  biggrin.gif

P.S. nenustebkit, dėl šešėlių aš pamišus, turiu virš 200 atspalvių, neutralių makiažų pas mane nelabai ir būna  cool.gif

Aš tave pilnai suprantu, bet žydra žydrai ir auksinė auksinei nelygi! Nes mano auksinė buvo tikrai auksinė, ta prasme, geltonas perlamutrinis šešėlis. Ne gelsvas, ne baltas su gelsvu spindesiu, o būkvaliai geltonas jau netol oranžinės, kaip kaimiško kiaušinio trynys. O melsva buvo teal, bet visiška ryški aštri teal. Tarp jų net neypatingas buvo kontrastas, kad galėtum pasakyt - viena šviesi, kita tamsi. Kažkaip nesąmoningai atrodė, turint omeny, kad mano akys irgi nevienalytės, aplink vyzdį ruda...

O kai žydras, tarkim, akių pieštukas arba šešėliais apvedžiota akis, plius apatinis vokas, o hihglighteris ten - koks švelniai aukso spalvos, subtilus, tai gal visai būtų ir nieko!


Ten nebent toks kažkoks variantas būtų išėjęs, bet man kažkaip praktikoje ant žemės vaikštant nelabai jis biggrin.gif
http://www.pigmentsa...-tangerine.html
QUOTE(bytte @ 2012 10 29, 13:41)
Aš nesuprantu tos teorijos: naudok savo spalvas ir būsi graži  new_russian.gif ...
Aš kai dažausi akis, noriu kad jos būtų tamsesnės, ryškesnės, mėlynesnės arba žalesnės ir t.t. Ir kai rengiuosi noriu to paties... šiaip jai norisi išryškint spalva naudojama juoda ir tiek, bo anos fone visos spalvos atrodo ryškiausiai.

Vo vo, ir aš apie tą patį. Čia skirta nebent idealiai gražiai moteriai be jokių trūkumų. Jei man mano spalvos geros, nafiga iš viso dažytis? biggrin.gif

Matau ir dar vieną kabliuką. O jei mano plaukai dažyti? Tai jie, žinia, sakys - ką tau gamta davė, tas tau geriausiai tinka, dažykis tokia spalva, kokia tavo natūrali! O jei mano natūrali spalva man nelabai tinka? Tarkim, pražilau nuo vargo ir rūpesčių, o iki tol buvau nepražilus? Tai mano veidas ir akys galgi nepasikeitė?

Man sakys - nu tai į senatvę ir odos spalva pasikeičia, prie žilės prisitaiko. Bet būna, kas nuo kokio streso per vieną naktį pražyla! O kad snukis kam būtų papilkėjęs, negirdėjau biggrin.gif Arba pvz. aš pati. Aš šiaip buvau natūrali blondinė, mano plaukai visada buvo natūraliai šviesūs. O po gimdymo - pyst ir patamsėjo! Mėnu po gimdymo - centimetras tamsių plaukų. Du mėnesiai - du centimetrai, kaip kad dažyti plaukai nuauginėtų. Mano vaikas gimė, kai aš buvau truputuką virš dvidešimties. Man regis, dvidešimtmečių snukis dar nebūna papilkėjęs biggrin.gif O plaukų spalvos - dvi, šviesūs ir tamsūs, mėnesio skirtumas. Tai ką?

Be to, kiek kartų girdėta, kad moteris nusidažo natūralius plaukus ir stipriai pagražėja nuo to! Tie, kur per TV keičia įvaizdį, gi visada nuo to pradeda, plaukus padažo, nebūtinai kardinaliai, bet matomai. Vadinasi, ta kita, nenatūrali spalva, jai tinka geriau.



Nu gaaaaaaaaaaal ta savo spalvų teorija kažkiek racijos turi, jei ją derint prie plaukų spalvos, kokia yra, o ne kokia buvo, kai nedažei, prieš 100 metų biggrin.gif Ją gi ir BFAS konsultantai biskutuką palaiko. Pvz. sako, jei tu, tarkim, apsivilksi margą suknelę, kur rašte yra tavo akių, plaukų ar odos spalvos - nebūtinai visų trijų, aišku - tai bus gražu. Bet nežinau, ar labai būtų gražu, jei ten būtų TIK tos spalvos ir jokios kitos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 29 spalio 2012 - 15:44
QUOTE(Amarcord @ 2012 10 29, 13:32)
Aš atsimenu kažkurio makiažo aprašymą. Na skambėjo ryškiai smile.gif Būtų labai labai įdomu pamatyti blush2.gif Jei ne foto, tai bent internetinį pvz., kaip į darbą dažotės. O kaip kolegės dažosi? Pas mus net ne visos blakstienas dažo, apie šešėlius jau nekalbu, labai natūralūs makiažai (arba išvis jų nėra) pas visas.

Pas mus dirba ~150 žmonių, dauguma jų merginos/moterys 25 - 30 m amžiaus. Dažosi įvairiai, yra kas visai nesidažo. Populiariausias makiažas: kreminė pudra - rudas bronzeris - chemiškai nudažyti antakiai - tušas - akių pieštukas - lūpų blizgis. Tikrai ne kieviena naudoja šešėlius smile.gif Dress kodo pas mus nėra, apsirengimas dominuoja sportinio stiliaus (sportbačiai, džinsai, bliuzonai).
Aš pati dažausi maždaug taip:

bordo- violetiniai atspalviai

user posted image

kokia nors ryški (turkio/salotinė/smaragdinė/koralinė/rožinė/tt) + taupe į raukšlę (tokie ochriniai/rudi atspalviai kaip foto man netinka)

user posted image

user posted image

chaki + aukso vienas megstamiausių ir dažniausių derinių

user posted image

o čia Noa - turkio ir auskinė, maždaug tokią techniką dažniausiai naudojau

user posted image

user posted image
Na ir čia manau visų laikų labiausiai man tinkantis akių makiažo variantas (spalviškai) biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
šnd mačiau suknelę, tokių pavasariškų spalvų - levanda + obuolys žalias, ir iš karto apie Noa pagalvojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 10 29, 19:32)
Pas mus dirba ~150 žmonių, dauguma jų merginos/moterys 25 - 30 m amžiaus. Dažosi įvairiai, yra kas visai nesidažo. Populiariausias makiažas: kreminė pudra - rudas bronzeris - chemiškai nudažyti antakiai - tušas - akių pieštukas - lūpų blizgis. Tikrai ne kieviena naudoja šešėlius  smile.gif Dress kodo pas mus nėra, apsirengimas dominuoja sportinio stiliaus (sportbačiai, džinsai, bliuzonai).
Aš pati dažausi maždaug taip:

4u.gif Makiažai gražūs, bet vakariniai smile.gif Labai patiko paskutinio spalva!
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 10 29, 19:57)
šnd mačiau suknelę, tokių pavasariškų spalvų - levanda + obuolys žalias, ir iš karto apie Noa pagalvojau smile.gif

Kur? biggrin.gif


Aš kažkaip su saviškiu auksiniu šešėliu taip niekur ir neišėjau. Nemėgstu geltonos! Na gal kokia gelsva, ne tokia ryški... O ten man buvo pernelyg jau biggrin.gif Šiaip aš dažytis mėgstu, špakliaus nebijau, šešėlių turiu irgi ne dviejų spalvų biggrin.gif Bet va ta auksinė man nepravertė biggrin.gif

Klausykitės, miergos. O kokio tipo būtų pati pani Miuccia Prada? Aš suprantu, kad ji italė ir iš principo juoda kaip ir visi jie ten. Tai vadinasi, žiemos, iš bėdos kokie rudenys. Bet vis viena, ji rengiasi taip, kad visi pavasariai iš jos turėtų imti pavyzdį. Betgi ji Prada! Ji negali neteisingai rengtis!!! Juolab, kad ir atrodo gražiai.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti