Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 10 29, 07:19)
O aš susiradau komplementarią spalvą savo akims. Labai netikėta, bet... ruda  lotuliukas.gif tiesą sakant, tai tik tokius šešėlius ir naudoju pastaruosius metus. O kokius dar žaliaakei dieniniam makiažui naudot  blink.gif

Dėl "komplimentų akims", Inc, man atrodo ten galėjo būti kalambūras wink.gif

Žalioms akims violetiniai atspalviai labai tinka.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 10 29, 10:58)
Žalioms akims violetiniai atspalviai labai tinka.

Vakarui ar progai taip, bet į darbą su violetiniai šešėliais kažkaip nežinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 10 29, 08:00)
Vakarui ar progai taip, bet į darbą su violetiniai šešėliais kažkaip nežinau  unsure.gif

tai reik tokią prigesintą - toks rudos ir violetinių spalvų mišinys. Paieškosiu pvz.

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 29 spalio 2012 - 10:07
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2012 10 29, 09:06)
Aš irgi prisižaidžiau pagal inc instrukcijas  bigsmile.gif ir noriu padėkoti jai pačiai: inc, ačiū, kad stengiesi už mus  4u.gif viskas aiškiai surašyta 4u.gif tiesa, aš pati savais, t.y. greitesniais metodais pasidariau, bet kas iš tų metodų, jei nebūčiau žinojus, ką darau 4u.gif

Ir dabar žinau, kaip tiksliai įvardint savo akių spalvą! Dark goldish gray lotuliukas.gif

http://www.part.lt/i...f44cc638274.jpg
(pirma: lūpų spalva, po to trejetukai akių, odos ir plaukų)

Išvada (panašiai kaip ir Noa): velniop visas tas teorijas lotuliukas.gif

nėr už ką mirksiukas.gif
pilkos daug palyginus,ane? bigsmile.gif
o kur tu čia taip gražiai susidėliojai jas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 29 spalio 2012 - 10:07
Yra tokia programėlė "ColorSchemer Studio" smile.gif paprasta naudotis, o funkcijos tokioms kaip mes labai naudingos smile.gif pvz. yra irgi "pipetė"- galima paimti bet kokią spalvą (ir iš nuotraukos, ir iš interneto, bet ko, ką gali matyt monitoriuje), rodys jos koordinates (ir hex,ir rgb), spalvų ratą, variacijas ir t.t. dar man patinka, kad galima įsikelti nuotrauką ir pagal ją susidaryt spalvų paletę. o dar geriau- pagal nuotraukos spalvas pasidaryt spalvinę mozaiką- gerai atkrato nuo visų subjektyvių matymų, nes matai tik spalvų visumą. žodžiu, gėris neišpasakytas.

čia galima greitai pažiūrėti, kaip ji atrodo ir ką moka smile.gif

va, kokį gerą daiktą susiradus turiu ax.gif

labai siūlau nusipirkti, o jei norit kitaip ir nerandant, tai įmetu į fotki savo albumą nuorodą 4u.gif
ai, ir iš oficialaus puslapio, mano įdėtos nuorodos, galima demo versiją parsisiųst blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Be-bop-a-lula: 29 spalio 2012 - 10:24
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2012 10 29, 10:20)
Yra tokia programėlė "ColorSchemer Studio" smile.gif paprasta naudotis, o funkcijos tokioms kaip mes labai naudingos smile.gif pvz. yra irgi "pipetė"- galima paimti bet kokią spalvą (ir iš nuotraukos, ir iš interneto, bet ko, ką gali matyt monitoriuje), rodys jos koordinates (ir hex,ir rgb), spalvų ratą, variacijas ir t.t. dar man patinka, kad galima įsikelti nuotrauką ir pagal ją susidaryt spalvų paletę. o dar geriau- pagal nuotraukos spalvas pasidaryt spalvinę mozaiką- gerai atkrato nuo visų subjektyvių matymų, nes matai tik spalvų visumą. žodžiu, gėris neišpasakytas.

čia galima greitai pažiūrėti, kaip ji atrodo ir ką moka smile.gif

va, kokį gerą daiktą susiradus turiu ax.gif

labai siūlau nusipirkti, o jei norit kitaip ir nerandant, tai įmetu į fotki savo albumą nuorodą 4u.gif
ai, ir iš oficialaus puslapio, mano įdėtos nuorodos, galima demo versiją parsisiųst  blush2.gif


oba bigsmile.gif panašu , kad tikrai gėris neišpasakytas thumbup.gif einu žiūrėt į albumą. dėkui mirksiukas.gif
Papildyta:
o aš vakar draugių pasiprašiau, kad man tų knygų paieškotų po internetą ir nerado nieko verysad.gif

sakau, gal imt ir nusipirkt el.versiją Irenee Riter http://www.ireneeonline.com/ šiaip tik 10 dolerių kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 29, 10:30)
o aš vakar draugių pasiprašiau, kad man tų knygų paieškotų po internetą ir nerado nieko verysad.gif

aš žinok irgi ieškojau ir neradau...
išvis iš e-booku radau tik tą, su 4 sezonais Color Me Beautiful. jei kam reikia irgi, tai tik riktelkit drinks_cheers.gif

Ai, man dalinimosi priepuolis- sukėliau irgi į komentarus savo albume, gal kam pravers irgi ax.gif pasakykit tik prašau, ar veikia nuorodos jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Be-bop-a-lula: 29 spalio 2012 - 10:48
Labas rytas
Reikes ir man pasidaryti ta isgirtaja INC ekspertize bigsmile.gif
Atradau ir nusipirkau dzinsus assa.gif dabar saltajam sezonui kaip ir nieko nebereik.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 10 29, 09:58)
Žalioms akims violetiniai atspalviai labai tinka.


As zaliaake, bet su violetiniais seseliais atrodau kaip su fanarais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 28, 21:12)
Man  prie pilkos ir navy gražu avietinė, arba tokia geltona, kaip vasarinių obuolių (aš čia šią vasarą nusprendžiau kad vasarų geltona kaip vasarinių obuolių biggrin.gif )... dar galim imt žaliai mėlsvą:

QUOTE(Noa @ 2012 10 29, 00:19)
Aš tai imčiau arba kokį mint, arba džiovintos rožės, man labai gražu bigsmile.gif

Aciu merginos 4u.gif
Man prie dusios dziovintos rozes spalva ir avietine, tad pabandysiu smile.gif
Atsakyti
Dėl šešėlių biggrin.gif Aš rusvus visokius šešėlius irgi mėgstu, natūralūs vis tik, universaliausi. Vienok kai su tokiais nuėjau pas BFAS konsultantę, tai ana užriko, oi, negalima, oi, kaip blogai ir negerai! Ir pareiškė, kad man reikia naudoti teal šešėlius, nes jie maksimaliai atitinka mano akių spalvą. Jie ir atitinka, kas be ko, bet kad su mėlynais šešėliais, ką aš žinau mastau.gif

Tiesa, paskui, kai tuos teal jau nusipirkau, ir dar plius geltonus auksinius, kurių taip ir nepanaudojau (jofana, kur su jais eit?), tada pradėjo rodyt sekančius...
Rudus lotuliukas.gif
Tada pasakiau ačiū ir pabaigiau visas konsultacijas lotuliukas.gif

Ne, aš suvokiu, kad rudi būna įvairūs, būna šalti, būna šilti, bet kai aš jų turiu visokių, tai manau, kad ties šita vieta tragedijos man nėr lotuliukas.gif Ir konsultacijų nereikia lotuliukas.gif


O šiuo metu turiu akių spalvos rankinuką, jau metus laiko, ir jaučiuosi labai patenkinta biggrin.gif
Čia taip grįžau nuo kosmetikos prie šmutkių, nes tema vis tik apie rūbus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 10 29, 10:19)
O kokius dar žaliaakei dieniniam makiažui naudot  blink.gif



Žaliaakė žaliaakei nelygu ax.gif Man kaip žaliaakei mažiausiai tinka rudi šešėliai, kasdienai į darbą mėgstamiausių atspalvių trejetukas:
chaki
violetiniai
bordo-vyniniai

Noa, mano vienas mėgstamiausių šios vasaros šešėlių derinių į darbą buvo žydra + auksinė biggrin.gif

P.S. nenustebkit, dėl šešėlių aš pamišus, turiu virš 200 atspalvių, neutralių makiažų pas mane nelabai ir būna cool.gif
Atsakyti