Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(bytte @ 2012 10 28, 16:09)
Aš tai sublūdau su ta pilkai mėlyna... jau ir batus matavausi... bet kažkaip nežinau, paskui kai praeis tas pilkai mėlynas periodas, o batai bus dar nenunešioti ką reiks daryt?

Man vien kartą buvo užėję, ir aš buvau nusipirkus pilkai violetinius batus. Su smėlio spalvos juostelėm biggrin.gif Neturėjau nei vieno tokios spalvos drabužio, artimiausias buvo tamsiai pilkai mėlynas kostiumėlis. Be to, tie batai buvo odiniai, kokybiški ir velniškai brangūs, todėl ratais vaikščiojau vaikščiojau, o kai pamačiau su nuolaida, nusikeikiau negražiu žodžiu paminėdama neguminį šeimos biudžetą ir nusipirkau smile.gif

Ir pasakysiu, kad gyvenime nesu turėjus mylimesnių batų biggrin.gif Kažkodėl jie man ir tiko prie visko, ir kai jau nunešiojau, išmėžiau su stipriai skaudančia širdim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 28, 14:23)
....

Vat ir teisingai, o aš jei brangiai nusieprku, tai paskui "čėdinu", kol morališkai pasensta lotuliukas.gif
Atsakyti
radau straipsniuką, kuris mane iš kelio išvedė su tais komplimentais biggrin.gif
jį turbūt patį pirmą skaičiau ir va kas parašyta "Поэтому комплимент для моего цвета глаз - крайний правый квадрат."
http://color-harmony....com/35367.html
čia ji su tuo kuleriu viską pasidarė bigsmile.gif
Atsakyti
As prie kruvos navy ir pilku dzinsu nusipirkau tokia ilga striuke/palta dar tamsesni uz navy. Pakabintas atrodo kaip juodas, bet pridejus prie juodos matosi toks melsvumas. Turiu pilka rankine, ir tokius melsvai pilkus ilgaaulius be kulnu. Salikeliai du - vienas margai pilkas, o kitas baltas su melynais (navy) burbulais. Nugi neislipu is tos melynos. vat megztuka nusipirkau murzinai ruzava biggrin.gif , su tokiu saltu atspalviu , kaip ir pridera cool vasarai. ir dar megzta suknele, kuri melynos,baltos,juodos ir ruzavos spalvos. Ta suknele ziurisi graziai prie juodu pedkelniu, bet kazkaip batai hmmm... nebezinau doh.gif .
Gal galit man patart, kokiu reiktu spalvu salikelius ieskot, kad pagyvinti vaizda rolleyes.gif .
Atsakyti
sumesiu dar kelis tų teorijų pasiūlymus

"
To determine your natural body harmony colors:

CHEEKS: Pinch cheeks - match a blush color to be either an exact match (preferably), or a close and harmonious match to the color on your cheek when you naturally blush.

I mean think about it.....makeup is to enhance, not fake, it should be natural looking. You always want makeup that looks as though you are not wearing any makeup!! You can always take your colors a tad darker or brighter for drama if that is the look you want.

LIPS: Pull out lower lip, look at fleshy part and at base near gums (ignore veins!!!), the color of those areas should be your best and most natural looking lip colors. Try to find an exact match (preferably), or a close and harmonious match to your inner lip color. Take this color and deepen, lighten, brighten or mute it and you should get a good lipstick color for you.

Now......take your new found cheek and lip colors and hold them up next to your palm - do they match, blend, or otherwise harmonize with your palm color? They should. You can apply the makeup to your palm and see if they blend, match, or harmonize as well.

Now that you have these colors it is time to go through your closets.....basically your natural body colors are right, and always will be, no doubt about it - so, no need for color draping, consultations, or anything - once you find your natural colors take them with you shopping (start with your closets!), and if the clothes blend, match, or otherwise look harmonious with your colors they will be keepers.

Other tidbits:
I was taught to never wear a color brighter than your eyes near your face, it will distract from your eyes, and after all they should be your focal point.

Never wear a white brighter or whiter than your teeth. To do so will make your teeth look more dull or discolored, and after all we do want our pearly whites to be a focal point as well

Best Whites:
The whites of your eyes and your teeth

Best accent colors:
The colors found in your eyes

Level of Brightness:
That equal to your eyes

Best Reds:
Inner lip color, palm color, pinched finger tip color, sqeezed skin color

Best Neutral:
Hair color

NOTE: Although at the time I was learning this and exploring with my own views on color analysis, I had not heard of nor knew of Irenee Riter, her method is most close to my own. I therefore do suggest to all in search of color to review her works. smiley: happy" http://colorconnecti...RS#.UI1VPGcknwc
Papildyta:
va pas šitą rusaitę nemažai tokio pobūdžio info www
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 28, 16:18)
Vadinasi mes būsim vienmetės drinks_cheers.gif , man irgi tiek pat metų.


Tai smagu 4u.gif
Atsakyti
mano fotoaparatas negauno tikruju spalvu dabar doh.gif
pagal sia lentele
user posted image
paltukas mulberry spalvos, o striuke ruby rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2012 10 28, 18:52)
As prie kruvos navy ir pilku dzinsu nusipirkau tokia ilga striuke/palta dar tamsesni uz navy. Pakabintas atrodo kaip juodas, bet pridejus prie juodos matosi toks melsvumas. Turiu pilka rankine, ir tokius melsvai pilkus ilgaaulius be kulnu. Salikeliai du - vienas margai pilkas, o kitas baltas su melynais (navy) burbulais. Nugi neislipu is tos melynos. vat megztuka nusipirkau murzinai ruzava  biggrin.gif , su tokiu saltu atspalviu , kaip ir pridera cool vasarai. ir dar megzta suknele, kuri melynos,baltos,juodos ir ruzavos spalvos. Ta suknele ziurisi graziai prie juodu pedkelniu, bet kazkaip batai hmmm... nebezinau  doh.gif .
Gal galit man patart, kokiu reiktu spalvu salikelius ieskot, kad pagyvinti vaizda  rolleyes.gif .

Man prie pilkos ir navy gražu avietinė, arba tokia geltona, kaip vasarinių obuolių (aš čia šią vasarą nusprendžiau kad vasarų geltona kaip vasarinių obuolių biggrin.gif )... dar galim imt žaliai mėlsvą:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 10 28, 18:30)
Vat ir teisingai, o aš jei brangiai nusieprku, tai paskui "čėdinu", kol morališkai pasensta  lotuliukas.gif

Ui ne, aš taip negaliu. Man baisiai knieti pranešiot biggrin.gif Kartą įsigijau kailinius, kai lauke buvo +8. Ir ėjau su tais kailiniais, kaip neisiu, jeigu nauji!!! lotuliukas.gif

QUOTE(inc @ 2012 10 28, 18:45)
radau straipsniuką, kuris mane iš kelio išvedė su tais komplimentais  biggrin.gif

Tai rusai iš anglų verčia belekaip. Pas juos raidės skirtingos, jiems dzin. Bet pas mus gi dauguma terminų iš anglų kalbis tiesiai kilę biggrin.gif

QUOTE(huga @ 2012 10 28, 18:52)
Gal galit man patart, kokiu reiktu spalvu salikelius ieskot, kad pagyvinti vaizda  rolleyes.gif .


Aš tai imčiau arba kokį mint, arba džiovintos rožės, man labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 28, 14:06)
nu tai fainai, kad nors kam patinka  thumbup.gif o tai dažnai atrodo, kad tik man vienai įdomu mano rašliavos  lotuliukas.gif

Aš tai labai skaitau. Tiek kolkas tenorėjau pasakyt. Eisiu ryt skaityt dar tuos visus naujus oda/plaukai ir t.t. ieškosiu info apie tuos kontrastus, ar dar (hihihi.gif ) nerasiu šito? biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi prisižaidžiau pagal inc instrukcijas bigsmile.gif ir noriu padėkoti jai pačiai: inc, ačiū, kad stengiesi už mus 4u.gif viskas aiškiai surašyta 4u.gif tiesa, aš pati savais, t.y. greitesniais metodais pasidariau, bet kas iš tų metodų, jei nebūčiau žinojus, ką darau 4u.gif

Ir dabar žinau, kaip tiksliai įvardint savo akių spalvą! Dark goldish gray lotuliukas.gif

Va, galiu pasirodyt:

user posted image
(pirma: lūpų spalva, po to trejetukai akių, odos ir plaukų)

Išvada (panašiai kaip ir Noa): velniop visas tas teorijas lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš susiradau komplementarią spalvą savo akims. Labai netikėta, bet... ruda lotuliukas.gif tiesą sakant, tai tik tokius šešėlius ir naudoju pastaruosius metus. O kokius dar žaliaakei dieniniam makiažui naudot blink.gif

Dėl "komplimentų akims", Inc, man atrodo ten galėjo būti kalambūras wink.gif
Atsakyti