Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

Laba,mes is pietines airijos,Monaghano,mums irgi atidejo pirma operacija kuri turejo buti lapkricio 12,nes nenumatyti atvejai,nera vietu,dabar vel laukiam kada paskirs,bet irgi koseti pradejo truputi,gydomes tepaliukais eukalipto.siaip mes augam,valgom normaliai,dideliu problemu neturim del maitinimo,tik kartais per nosyte isbega pienukas ,ar kosyte.bet jau pati pagrauzia koki duoniuka,ir obuoli,ar kukuruza.o kur jus turejot operuotis,siaurinej
Atsakyti
QUOTE(ogoo @ 2012 11 15, 17:10)
Dekui mamos uz palaikyma!
operacija jau atkentejom, dabar ko gero bus pats sunkiausias periodas. Siandien mano kruopa visa diena miega laikas nuo laiko pasimuistydama ir paverksliandama. Viena karta tik buvo atsibudus, bandziau pamaitint, tai tik kelis saukstelius vandens ir dar tiek pat skystos koses nuryjo. Su nerimu laukiu nakties ir rytojaus.



ogoo, Linkime, kad naktelė būtų rami ir vaikučio atsigavimas lengvas.
Jei viskas gerai, trečiadienį ir mano mažylį jau operuos. tik kad va šios savaitės pradžioje ėmė sluoguot ir kosėt. Darom inhaliacijas, geriam sirupukus nuo kosulio. jau lyg ir gerėja.Bet nežinia kaip čia bus... Nesinorėtų atidėti op, bet bus kaip bus.

Atsakyti
QUOTE(Mamuciukas_Jurgita @ 2012 11 15, 14:32)
Labas 4u.gif

Aš taip pat visai "žalia" buvau, kol čia neprisiregistravau  smile.gif  Bandysiu atsakyti, kiek žinau pati  smile.gif Gal kuri mamytė daugiau ką paaiškins  smile.gif

Vaikučiams, kurie turi nesuaugusį gomuriuką, gali būti ir Piero Robino sindromas. Piero Robino sindromo pagrindiniai požymiai : nesuaugęs gomuriukas, mažas apatinis žandikaulis, "užkrentantis" liežuviukas, apsunkintas kvėpavimas. Mums šį sindromą diagnozavo genetikas Kaune. Diagnozavo tip apžiūrėjęs, o Vilniuje galima pasidaryti tyrimus ir iš kraujuko. Čia jau būtų tiksliai atsakyta, ar yra šis sindromas.
Taip pat, ką sužinojau iš šiame forumiuke esančių mamyčių, jog, jei vaikiukas turi nesuaugsį gomuriuką ar Piero Robino sindromą, priklauso invalidumas. Mes dabar jį tvarkomės pas mergytės daktarę.

Tai tiek težinau apie tai, ką klausėte  4u.gif


Deje, sie pozymiai yra budingi ne tik Piero Robino sindromui. Yra zymiai sunkesniu ir baisesniu.. nenoriu gasdinti..bet rasau is liudnos patirties.
Atsakyti
QUOTE(ixFLY @ 2012 11 17, 13:56)
Deje, sie pozymiai yra budingi ne tik Piero Robino sindromui. Yra zymiai sunkesniu ir baisesniu.. nenoriu gasdinti..bet rasau is liudnos patirties.



O kokį jums sindromą diagnozavo?
Atsakyti
Beje, tos kurių vaikučiai išoperuoti, patarkit, ką būtina vežtis į ligoninę? Po opercijos vaikučiai visiškai atsisakė gėrimo iš buteliuko? Ar pakeitėte kokiu kitoku? Nes mes užmiegam gerdami iš buteliuko su soskute...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hirondelle: 17 lapkričio 2012 - 17:11
QUOTE(hirondelle @ 2012 11 17, 17:10)
Beje, tos kurių vaikučiai išoperuoti, patarkit, ką būtina vežtis į ligoninę? Po opercijos  vaikučiai visiškai atsisakė gėrimo iš buteliuko? Ar pakeitėte kokiu kitoku? Nes mes užmiegam gerdami iš buteliuko su soskute...

deja,po op jokiu budu negalima nei buteliuko,nei soskutes schmoll.gif .teks gerti ar tai is puodelio,ar saukstelio.as pries op namuose pratinau is stikliuko mirksiukas.gif su rankenele,bet kazkaip geda buvo veztis i ligonine,o gyd sake be reikalo.svarbu,kad tik gertu,o is ko jokio skirtumo ax.gif .kazkiek laiko praejus po op siuliau buteliuka,bet jau visai neeme schmoll.gif
Atsakyti
Cia trumpai ka mamytes siule veztis su savimi i ligonine praeitoj temoj:

-Mamos arba tecio soc. draudima
-Pasa
-Vaiko gimimo liudijima
-Vaiko maitinimui ir prieziurai skirtus reikmenis.

Dar mamos vezasi uzpylamu kosyciu, vandens, atsigerti, geruju bakteriju(nes skiriami antibiotikai), vaisines ir kt. tyreles mazesniu talpu, kad nespetu sugesti; turekite pizama.kad butu atviri koju ciurniukai ir dar butu gerai,kad butu atsagstoma per prieki,nes klijuojasi prie krutines aparatai;
savo zaisliuku; po operacijos reikėtų mamytei pasiimti bent kelias papildomas bliuzkeles ar futbolkes, nes vaikutis seilėjasi ir dar kraujuko pradžioj būna..... O vaikeliui reikėtų pasiimti seilinukų; virduli savo.
Mamos net vezdavosi vezimelius, jei grazus silti orai, isleisdavo pasivazineti..
Papildyta:
QUOTE(Mamuciukas_Jurgita @ 2012 11 17, 18:03)
O kokį jums sindromą diagnozavo?


Geriau nerasysiu blush2.gif
Atsakyti
Geriau nerasysiu blush2.gif
[/quote]


Bet ar tai matosi išoriškai kažkas? Ar kažkas su vaiko organais blogai? Nes genetikas visą kūnelį mūsų apžiūrėjo... Bet man dabar taip neramu pasidarė, gal reikėjo tuos krauko tyrimukus daryt g.gif
Atsakyti

Bet ar tai matosi išoriškai kažkas? Ar kažkas su vaiko organais blogai? Nes genetikas visą kūnelį mūsų apžiūrėjo... Bet man dabar taip neramu pasidarė, gal reikėjo tuos krauko tyrimukus daryt g.gif
[/quote]

Matosi isorishkai. Jei genetike apziurejo ir nieko nesake daugiau, tai manau neverta pergyventi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ixFLY: 17 lapkričio 2012 - 22:45
ixFLY labai ačiū už info, apie kai kuriuos dalykus (pavz soc draudima, virduli net nebuciau pagalvojusi). mano maziukas jau pusantru metu, tai dar ir siltas kojinytes bei tapukus isimesim, nes pradzioj vis vien iki op nores lakstyt smile.gif maniskis is puodelio siaip geria dinos metu, tik teks priprast ir nakti bet buteliuko.
Atsakyti
tyloka čia... Kaip sekasi, mamytės? ax.gif
Atsakyti
Labas rytas

Ir kodėl tib būna - vos tik kas paklausia ar vaikas neserga, ir atsakai, kad sveikas - jis būtinai suserga doh.gif
Atsakyti