Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

QUOTE(RutyteV @ 2013 05 14, 21:40)
Sveikos Mamytes, jungiuosi ir as i jusu tema. 2 dienas skaiciau foruma kol viska perskaiciau ka cua aptarete. Musu mazyliui tuoj 4 men ir ruosiames pirmai operacijai pas LZ. Turejom daryt anksciau, bet isdygo dantukas su temperatura, tad atidejo. Dabar darys tyrimus dar kraujo tai tikiuosi bus jie tinkami operacijai. Tiek cia visko is jusu suzinojau. Nezinojau kad klausa nukencia del gomurio nesuaugimo. O ar abieju ausyciu ar tos kurioj pusej nesuaugimas?

Sėkmės Jums! Linkim, kad viskas sėkmingai praeitų 4u.gif

Musų pirmą kartą nepraleido dėl mažo svorio ir žemo hemoglobino, liepė bent iki 110 pakelti. Padarėm tyrimus skirtingose laboratorijose, ir visur skirtingai rodė. Poliklinikoj 98, Santariškėse 106, o Sorpo net 123!
Mano vaikiui buvo hemolizinė anemija t.y. folinės rūgšties trūkumas. Pora mėnesių gėrė jis folinės miltelius, tada jau ir poliklinikoj rodė 118 hemoglobiną. Tada jau praėjom, susiuvo lūpytę smile.gif
O priekinis dantukas išdygo 11-tą jo gyvenimėlio dieną.... pats LZ ištraukė, kai pirmą kartą apsilankėm pas jį.

Dėl klausos, tai tikrino AK antrąją dieną po gimimo su tuo pačiu aparačiuku, kaip rašė ixFly.... Nepraėjo maniškis testo net 2 kartus. Bet mane nuramino tikrinusios studentės, nes pasakė, jog iš 20-ties tą dieną naujagimių skyriuje buvusių vaikiukų, nepraėjo net 13! Parašė rekomendacijas, kad patikrintų Santariškėse. Bet, kai mus pervežė ten, tai niekas ir nebetikrino schmoll.gif Nors aš dėl to ir nepergyvenau. Mačiau, kad mažulis skiria mamos ir svetimų balsą. O dabar tai vos ne ant pirštų galų vaikščioti turim, kai jis miega. Ir visad girdi, kai sesutė grįžta namo, visad girdi, kai mama kalba, barasi ar barškina klaviatūrą biggrin.gif Na, tfu tfu tfu, labai noriu tikėti, kad ir po gomuriuko operacijos viskas bus taip pat g.gif Nes paskaičiau, jog jusda tik vėliau sužinojo apie sūnelio klausos problemas unsure.gif

ogoo, kiek žinau, tai į raidos centrą reikia pediatro siuntimo. Ten sunkoka pakliūti, bet, kas ten papuola, tai nesiskundžia 4u.gif
Mano vaikiui nustatė atvirkščiai - padidėjusį tonusą. Lyg šiolei jis nenori nei ant pilvo gulėti nei savarankiškai sėdėti ar pats sėstis unsure.gif Įsitempęs visas. (Įdėjau pora nuotraukų į fotki) Dabar lankom mankštas poliklinikoj, paskui laukia masažistės vizitai namuose unsure.gif Pati mąstau, jog, jei nepadės visa tai, tai jau reikės prašytis i raidos centą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muxe: 24 gegužės 2013 - 00:56
beje.... dėl logopedo... Gal kam padės namudiniai užsiėmimai ? Pasidalinsiu... nes mano vyresnioji labai šveplavo. Nuėjom poliklinikoj pas logopedę, tai ta prigrasino, jog nupjaus liežuvį, jei mergaitė neklausys logopedės komandų... Vaikas laaaaabai išsigando ir iš viso nutilo. Paskui pasakė man, jog mokysis kalbėti TIK su mamyte. Pradėjau domėtis tais reikalais rimčiau... Iš SM Bendraamžių gavau nuorodą. Padeda thumbup.gif Tai gal daugiau man pamokos, kaip vaiką mokyti teisingai kalbėti, bet, manau, kad padės ir Jums bei jūsų vaikiukams
http://logoxryste.blogas.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muxe: 24 gegužės 2013 - 01:30
QUOTE(Muxe @ 2013 05 24, 00:50)
Nes paskaičiau, jog jusda tik vėliau sužinojo apie sūnelio klausos problemas  unsure.gif


Mažiukas ir mano girdėjo normaliai, bent jau mums taip atrodė. Ir vasarą girdėdavo puikiai. O vos atvėsus orams ir prasidėjus slogai, reikalai pablogėdavo. Aplinkiniams atrodė, kad jis girdi normaliai, tik išsiblaškęs, todėl reikia kelis kartus jam pakartot. Tik man taip neatrodė. Nuvežiau į Santariškes ir mano nuogastavimai pasitvirtino. Kai sloga - jam užgula ausytės. Adenoidų operuoti net nesiūlė, nes sakė, gali labai pablogėti klausa.
Atsakyti
Sveikos mamytes,pagaliau radau laiko susirasti jus,kadngi senokai buvau dingo visi kodai smile.gif senokai begirdejot apie mus,Edvinuko mama nusprende operuotis kaune,sendien buvo pas gyd Tercijonas berods ,pas ji ir lupa operavo.kolkas niekas musu neoperuos,jai butu sveikas nors ir sendien sake gali isoperuoti,sirdute kuo puikiausei,bet reikia neurologu konsultacijos,ar nepakenktu jam narkoze.ir dar viena beda,daktarai liepe jo nemaitinti kol nebus isoperuotas gomurys,o daktaras sako jau senei jum reikejo mokintis valgyti,nes gali buti ,kad jau neturi rijimo reflekso.liepe kuo greiciau ismokti valgyt ir issiimti stoma tada galima bus operuoti
Atsakyti
Luanda dideliausi sveikinimai sulaukus sūnelio 4u.gif 4u.gif

gabgus o kiek Edvinukui laiko dabar? Ir kodėl gali pakenkti narkozė, jei lupytę jau operavo ir viskas gerai?
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2013 05 29, 14:18)
Luanda dideliausi sveikinimai sulaukus sūnelio  4u.gif  4u.gif

gabgus o kiek Edvinukui laiko dabar? Ir kodėl gali pakenkti narkozė, jei lupytę jau operavo ir viskas gerai?

rugseji 2metai,nelabai gerai iskart po op dust pradejo begte nese i renimacija,plauciai buvo hipertenzija ar kaip ji ten vadinasi
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2013 05 29, 15:18)
Luanda dideliausi sveikinimai sulaukus sūnelio  4u.gif  4u.gif

gabgus o kiek Edvinukui laiko dabar? Ir kodėl gali pakenkti narkozė, jei lupytę jau operavo ir viskas gerai?

Sveikos mamytes ir mazyliai 4u.gif
Prasinesu, jog 2012 05 24 gime musu mazasis broliukas Vykintas wub.gif

aciu Jusda 4u.gif
Kaip Kostukui sekasi? ar aiskiau kalba? kaip del ausyciu jusu reikalai? smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Muxe @ 2013 05 24, 02:20)
beje.... dėl logopedo... Gal kam padės namudiniai užsiėmimai ? Pasidalinsiu... nes mano vyresnioji labai šveplavo. Nuėjom poliklinikoj pas logopedę, tai ta prigrasino, jog nupjaus liežuvį, jei mergaitė neklausys logopedės komandų... Vaikas laaaaabai išsigando ir iš viso nutilo. Paskui pasakė man, jog mokysis kalbėti TIK su mamyte. Pradėjau domėtis tais reikalais rimčiau... Iš SM Bendraamžių gavau nuorodą. Padeda  thumbup.gif  Tai gal daugiau man pamokos, kaip vaiką mokyti teisingai kalbėti, bet, manau, kad padės ir Jums bei jūsų vaikiukams
http://logoxryste.blogas.lt/

Nelabai suprantu kaip tokie zmones gali dirbti su vaikais doh.gif kompetencijos nulis doh.gif
as dirbu logopede, bet tokiu zodziu nei vienos koleges zodyne nera, siaubas kazkoks...
o paskui nori, kad vaikai noretu mokytis doh.gif
Papildyta:
sis labai geras psl. su iv uzduotimis ir zaidimais 4u.gif

http://sesioszasys.blogspot.com/


Atsakyti
Kostukui viskas gerai. Jau net su seneliu susišneka smile.gif Liepos mėn. vėl važiuosim klausos tyrimo daryt.
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2013 06 05, 10:15)
Kostukui viskas gerai. Jau net su seneliu susišneka smile.gif  Liepos mėn. vėl važiuosim klausos tyrimo daryt.

saunuolis:) musu irgi tauska nesustodamas:) aisku pasako ir neaiskiu zodziu,bet visumoj suprantamai:)
Atsakyti
QUOTE(gabgus @ 2013 05 29, 13:00)
Sveikos mamytes,pagaliau radau laiko susirasti jus,kadngi senokai buvau dingo visi kodai smile.gif senokai begirdejot apie mus,Edvinuko mama nusprende operuotis kaune,sendien buvo pas gyd  Tercijonas berods ,pas ji ir lupa operavo.kolkas niekas musu neoperuos,jai butu sveikas nors ir sendien sake gali isoperuoti,sirdute kuo puikiausei,bet reikia neurologu konsultacijos,ar nepakenktu jam narkoze.ir dar viena beda,daktarai liepe jo nemaitinti kol nebus isoperuotas gomurys,o daktaras sako jau senei jum reikejo mokintis valgyti,nes gali buti ,kad jau neturi rijimo reflekso.liepe kuo greiciau ismokti valgyt ir issiimti stoma tada galima bus operuoti

Jau seniai jiems sakiau kad išimtų stomą,nes mūsū Ernestukui norėjo dėti,bet visomis kojomis ir rankomis spardziausi kad nedėtų ir visgi prazondavus 5 men pradėjus košelėms ,sunkiai bet visgi išmoko ryti košeles,turėjome problema vėliau kad nelabai suprato kad reikia kramtyti,bet parodziau kaip reikia kramtyti visgi ismoko,manau kad Edvinukui pasiseks išmokti ryti,jaučiu kad labai bus sunku,bet kiek žinau net Raidos centre mokina ryjimo ,valgymo
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Kaip laikotės? Kaip vaikiukai?

Mes po truputį pradedame ruoštis operacijai... Ir norėčiau sužinoti, kaip ten yra su maistu? Ar daug leliukui jo reik, ar ten duoda ką ligoninėje? Kokių dar būtinų daiktų reik, neskaitant higienos priemonių, virdulio.. ?
Atsakyti
Sveikos Mamytes! Norejau pasiklausti ar jus savo vaikuciam po lupytes operacijos pradedavot duot soske? Taip pat labai rupi kaip su atsigerimu. Ar kazkokie specialus buteliukai buna? Ar is saukstuko ar taureles pagirdote? Mes kolkas tik sauksteliu pieniuka geriam ir banana pradejom trinta valgyt, tai vat ir galvoju, ar prades nuo 6 men atsigert pats pasilaikudamas ar neverta ismest pinigu perkant ta buteliuka.

Linkejimai!
Atsakyti