Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

Sveikos mamytės, mes jau namie, nuotaika gera, tik vis dar sunkiai užmiegame be čiulptuko...
Noriu paklausti, ar po gomurio operacijos pasikeite jūsų vaikelio liežuvio padėtis? t.y. man atrodo, kad dabar Mantukas vis bando lieživi pastumti kiek į priekį, dabar jis atrodo lyg būtų truputėlį per didelis... neaišku man, ar tai tiesiog naturali vaiko reakcija į/po gomurio operacijos ar liežuvio padėtis iš tikrųjų triputėli keičiasi, galbūt vaikas bando ar ieško būdų kaip prisitaikyti prie naujų pasikeitimų.. pirmadienį bandysiu parodyti Mantuką logopedei, bet gal jūs jau žinot atsakymą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ixFLY: 12 balandžio 2013 - 20:15
QUOTE(ixFLY @ 2013 04 12, 20:11)
Sveikos mamytės, mes jau namie, nuotaika gera, tik vis dar sunkiai užmiegame be čiulptuko...
Noriu paklausti, ar po gomurio operacijos pasikeite jūsų vaikelio liežuvio padėtis? t.y. man atrodo, kad dabar Mantukas vis bando lieživi pastumti kiek į priekį, dabar jis atrodo lyg būtų truputėlį per didelis... neaišku man, ar tai tiesiog naturali vaiko reakcija į/po gomurio operacijos ar liežuvio padėtis iš tikrųjų triputėli keičiasi, galbūt vaikas bando ar ieško būdų kaip prisitaikyti prie naujų pasikeitimų.. pirmadienį bandysiu parodyti Mantuką logopedei, bet gal jūs jau žinot atsakymą?

namu sienos gydo 4u.gif .o liezuveli pradzioj ir mano panele lyg ir kisdavo i lauka,taip pat atrode,kad per didelis,bet tai naturalu,nes jau buvo iprate.veliau atejo i vezes.manau ir jus nesigasdinkit mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes verysad.gif
Turiu klausima, visa savaite Mantukas valge, gere ir viskas buvo gerai. O siandien per nosiuka vel pradejo begti sultys. Ar buna taip kol viskas sugyja ar cia jau blogas zenklas? cray.gif
Atsakyti
labas 4u.gif mums iki pat siol bega. Dazniausiai jogurtai ir sureliai. Bet Zaleckas tikrino gomuriuka ir sake viskas tvarkoje. Kiek zinau ne vien mums taip yra.
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif jungiuosi ir as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wajdulea @ 2013 04 25, 13:41)
Sveikos mamytes smile.gif jungiuosi ir as  smile.gif


Labukas,sveika prisijungus 4u.gif
Kokios jusu bedeles? Pasipasakokite smile.gif

O aš norėjau paklausti mamyčių gyvenančių Šiauliuose,gal jus ka nors žinote apie ŠiauliŲ logopedinę mokyklą? Kokie atsiliepimai? Turiu minciu ten leisti Geduti,bet mums tai labai atsakingas zingsnis,todel labai noriu išgirsti kokios nors info apie ta mokyklą is mamyčių pusės. Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Labas Wajdulea smile.gif sveika prisijungusi smile.gif
Atsakyti
Wajdulea sveika prisijungusi i musu bureli.

Merginos kada Jus tikrinote klausa vaikuciams?(kokio amziaus)ir kur?Mus sius tik db tikrintis(1 metukai)..,o gal reikia palaukti kada gomuriuka isoperuos?

Ir dar klausimelis.Ar vaikuciai jusu jau kazka kalbejo tokio amziaus,nes mes dar tik mam,am tariam ir ivairius garsus aaa,eeee.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristiukks: 26 balandžio 2013 - 09:50
Aciu uz priemima wink.gif musu bedeles jau kaip ir sutvarkytos, turejom dalinti lupos nesuaugima, operavomes pas Zalecka. dabar mums jau 7 menuo eina, vyrutis auga kaip ant mieliu smile.gif))
Norejau jusu paklausti, ar jusu randelis lupytes ilgai buvo paraudes? mums sake, kad po operacijos praejus 3men tada jis labiausiai matosi smile.gif taip pat domina, ar jums neiskilo tokio kaip odos burbuliuko? smile.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus Wajdulea 4u.gif

Vilmux, apie logopedine mokykla as pirma karta isgirdau is taves blush2.gif Tai nieko negaliu pasakyti apie ja, bet pabandysiu pasiklausineti darzelyje apie sia mokykla, jei ka papasakos, tai butinai tau perduosiu. O tai galvojat keisti gyvenama vieta ar seneliai Siauliuose gyvena?
Atsakyti
QUOTE(Pumbukas @ 2013 04 26, 14:02)
Sveika prisijungus Wajdulea 4u.gif

Vilmux, apie logopedine mokykla as pirma karta isgirdau is taves  blush2.gif Tai nieko negaliu pasakyti apie ja, bet pabandysiu pasiklausineti darzelyje apie sia mokykla, jei ka papasakos, tai butinai tau perduosiu. O tai galvojat keisti gyvenama vieta ar seneliai Siauliuose gyvena?


Labukas Pumbuk,aš lyg ir buvau girdejus,kad tokia yra,bet prieš pora dieneliu buvau Kauno PPT dėl Gedimino,tai jie man užakcentavo. Deja,nieko mes nekeičiam,ir seneliai negyvena. Tektu man savo berniuka ten palikt savaitei. Bet bandyčiau kažka daryt,galbut kartu pradžioje pabuti,kur pasinuomočiau,be to studijuoju Šiauliuose,buna sesija savaite-dvi. Nors jis taip prie mūsų prisirišęs,kad nežinau kaip čia būtų. Tiesa,ieškau atsiliepimų,bet niekur nerandu. Nuėjau šiandiena pasiklabėt su darželio logopede,tai ji sake,kad ten gera mokykla,nes pati kažkada metus dirbo,bet sako,kad kaip bebūtų,tai internatas. Man taip baisiai tas žodis nuskambėjo doh.gif verysad.gif Bet aš tik noriu savo vaikui padėti,nes jam su kalba tikrai sunku,ir aš bijau,kad jam bus yatingai sunku paprastoje mokykloje su vaikais,kurie visai neturi problemų. O jis čia gautų visakeriopą pagalbą,nes ten visi vaikučiai tokie,ir visas dėmesys sutelktas tik į juos,jų kalbą,mokslus. Pumbuk,busiu labai dekinga,jei ka sužinosite,ypatingai įdomu mamų atsiliepimai kurių vaikučiai ten mokinosi. Jei ka,galite man rašyti ir a.ž.
Atsakyti
Wajdulea , sveika prisijungus 4u.gif

Mamytes, turiu toki nekuklu prasyma ax.gif Gal galetumete i AZ brukstelti kokiomis sumomis atsidekodavote LZ. Issivesiu vidurki blush2.gif Ir ar nuo operacijos pobudzio skiriasi suma?
Sakau "atsidekodavote", nes kiek supratau, jis is anksto neima, ar ne? unsure.gif
Atsakyti