Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

Buvom vakar Žalgiry pas logopedę - pagyrė mano kavalierių, sakė pagal amžių labai gerai šneka ir nosinumo nėra thumbup.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi už Jusu berniuka, Jusda!!!!!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2013 03 14, 11:01)
Buvom vakar Žalgiry pas logopedę - pagyrė mano kavalierių, sakė pagal amžių labai gerai šneka ir nosinumo nėra  thumbup.gif

oi kaip faina 4u.gif ,o mes vis neprisiruosiam nuvaziuoti blush2.gif ,kad ne tas,tai tas.Ar jus ejot i konsultaciju kabineta,ar asmeniskai pas logopede?
Atsakyti
Ėjom pas logopedę. Labai maloni, dar davė keletą patarimų. Ir mažius su ja kalbėjo (su svetimais žmonėmis jis nekalba).
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif Luanda mes irgi kovo 27 d. vaziuosim pas Zalecka pasirodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrikeee @ 2013 03 15, 18:18)
Sveikos mamytes smile.gif Luanda mes irgi kovo 27 d. vaziuosim pas Zalecka pasirodyti smile.gif

Tai gal pasimatysim 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jusda @ 2013 03 14, 12:01)
Buvom vakar Žalgiry pas logopedę - pagyrė mano kavalierių, sakė pagal amžių labai gerai šneka ir nosinumo nėra  thumbup.gif

Koks saunuolis 4u.gif
Atsakyti
Sandrikeee kaip tavo mergina gyvena? smile.gif ar jau atsigavo po op?ar ziurejai kaip gomuriukas siusiutas?
Atsakyti
Mes jau atsigavom kaip reikiant po op smile.gif tik tiek, kad jai ten lb niezti iki pat siol, nezinau ar visiems taip buna, tai vis turejom ziuret, kad kai valgo su saukstuku neuzsimanytu pasimasazuoti...netycia buvau uzmaciusi gomuriuka, tai siulai kabojo, pas mus is kaires puses eme lopus, tai kairej pusej ir nueina visa eile siulu. Vyras buvo labiau uzmates, tai sake neziurint i siulus tai lb graziai atrode.
Atsakyti
Jau kiek sykių visiems esu sakiusi, kad neklaustų ar mano vaikis neserga doh.gif Penktadienį brolienė paklausė, pasidžiaugiau, kad vią žiemą ištempė nesirgęs ir še tau - šiandien tempa 39 ir pūliuojanti angina verysad.gif
Atsakyti
Jusda sveikite 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2013 03 18, 21:41)
Jau kiek sykių visiems esu sakiusi, kad neklaustų ar mano vaikis neserga  doh.gif  Penktadienį brolienė paklausė, pasidžiaugiau, kad vią žiemą ištempė nesirgęs ir še tau - šiandien tempa 39 ir pūliuojanti angina  verysad.gif

Sveikit 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. 4u.gif Mes ir planuojam vaziuoti pasirodyti kovo 27d. ax.gif Nes veliau velykos,gimtadienis kavalieriaus.Dieve ,jau metukai,niekaip negaliu patiket,o tiek visko buvo,bet ejo ir praejo,uzmirsta. wub.gif Iskilo toks klausimas,ar siulai su kuriais siuva gomuriuka istirpsta ar juos isima?
Atsakyti