Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

QUOTE(vilmux x @ 2013 02 26, 09:42)
Sandrikee, kaip mes tave suprantam...Tas jausmas musu visu išgyventas ne kartą... Laikykis,pirma ir sunkiausia etapa,vaiko atidavima jau įveikei. Mes su tavimi, laukiam Gustytės kartu 4u.gif


tai va, kad net nesgebejau vaiko nunesti, vyras nese. kadangi dar lupyte biski koreguos, tai apie 3 h. kazkur vyks op.
Atsakyti
Gedimina tris kartus operavo,ir visada po tris valandas,nesvarbu ka bedarytu. Vistiek turbut kol užmigdo,operuoja,paskui prikelt turi. Mes tai eidavom su vyru kur prasivaikščiot,kad greičiau tas laikas praeitu.
Papildyta:
Sandrikeee,o Gustytei koks nesuaugimas? Kažkaip nemažai tu mamyčių,tai neužfiksuoju kas kam doh.gif
Atsakyti
Sandrikeee, laikykitės. 4u.gif kad greičiau tas laikas bėgtų...
Man dabar jau sunku pagalvot, ką jūs, mamytės jaučiat... O mums dar viskas prieš akis verysad.gif
Atsakyti
mums buvo pilnas kaires puses lupos nesuaugimas ir minksto bei kieto gomurio nesuaugimas. vakar zaleckas apziurejo gomuri sake, kad nera baisiai platus nesuaugimas, bet man tai platokas atrodo sad.gif


Papildyta:
Mamuciukas_Jurgita, viskas praeis ir uzsimirs, tik tiek, kad nera lengva kai vaika nunesi ir kai parnesa ir zinai, kad jam skauda sad.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrikeee @ 2013 02 26, 09:47)
tai va, kad net nesgebejau vaiko nunesti, vyras nese. kadangi dar lupyte biski koreguos, tai apie 3 h. kazkur vyks op.

Laikykites 4u.gif ,mus taip pat 3val operavo.Dar tau gerai,kad vyras yra salia,tai visvien yra palaikymas,o as viena buvau ir mano pana praklyke po op gera pusdieni,tai galvojau,kad man paciai stogas nuvaziuos doh.gif
Atsakyti
Sandrikeee linkim stiprybes tavo seimai:-)
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2013 02 25, 15:31)
Kazkuri mamyte minejo, jog maitino vaikuti su maitintuvu - sauksteliu. gal zinote kur tokiu gauti?  nusiziurejau va toki, bet manrods pienukui jis nelabai tikna, nebent tirstesniam maistui  g.gif

dar klausimas- niekaip i zalgiri neprisiskambinu del treciadienines konsultacijos. gal ne tuo nr. skambinu  doh.gif  O gal nereikia atskirai registruotis, nueini, ir psio?  biggrin.gif    blush2.gif



Mes naudojom panasu sauksteli nuo 4,5 men.t.y po operacijos.Buciau zinojus,kad taip gerai su juo vaikutis valgys,buciau naudojus anksciau.

O del konsultacijos geriau butu ,kad pasiskambintumet ir pasiklaustumet ar bus,nes kartais ir nebuna.Registruotis tikrai nereikia.

Sandrikeee sekmes.Po lupytes operacijos mums buvo labai sunku.Kiek maciau vaikuciu po gomuriuko op.greiciau atsigauna.
Atsakyti
Sandrikeee tikiuos, kad mažylės operacija praėjo sėkmingai ir dabar drauge esat palatoj ir džiaugiatės būdamos kartu.
Suprantu kaip sunku buvo atiduot vaiką į operacinę, nes ir aš pati apsiverkus iš operacinės ėjau į laukiamąjį ir kokias 3 val sėdėjau vis apsiašarodama. Bet kai atgavau savo mergytę viskas buvo gerai.
Po gomuriuko operacijos su savo mergina praleidau visa parą pooperacinėj palatoj kol atsigavo. O sekančią dieną išėjus iš pooperacinės palatos dar šiek tiek buvo pavargusi mergytė, bet vakarop jau žaidė ir šypsojos. Tikrai po gomuriuko operacijos gan greit atsigavo mergytė.
tikrai nesijaudink ir tavo merginai bus viskas gerai.
Norėčiau pasiteirauti, o kokiu vaistukų nuo skausmo skiria po operacijos vaikučiams? Mes operavomės Bergene tai mums tiek po lūpytės, tiek po gomuriuko operacijos pirmą parą duodavo morfino, o kitas dienas paraceto
Atsakyti
QUOTE(laikinai uzsieniete @ 2013 02 26, 18:55)
Sandrikeee tikiuos, kad mažylės operacija praėjo sėkmingai ir dabar drauge esat palatoj ir džiaugiatės būdamos kartu.
Suprantu kaip sunku buvo atiduot vaiką į operacinę, nes ir aš pati apsiverkus iš operacinės ėjau į laukiamąjį ir kokias 3 val sėdėjau vis apsiašarodama. Bet kai atgavau savo mergytę viskas buvo gerai.
Po gomuriuko operacijos su savo mergina praleidau visa parą pooperacinėj palatoj kol atsigavo. O sekančią dieną išėjus iš pooperacinės palatos dar šiek tiek buvo pavargusi mergytė, bet vakarop jau žaidė ir šypsojos. Tikrai po gomuriuko operacijos gan greit atsigavo mergytė.
tikrai nesijaudink ir tavo merginai bus viskas gerai.
Norėčiau pasiteirauti, o kokiu vaistukų nuo skausmo skiria po operacijos vaikučiams? Mes operavomės Bergene tai mums tiek po lūpytės, tiek po gomuriuko operacijos pirmą parą duodavo morfino, o kitas dienas paraceto


vienintelis dalykas ka skiria po op. nuo skausmo tai paracetamolio zvakutes.
Atsakyti
Labas rytas,

Sandrikeee,kaip jus ten,kaip mergyte? g.gif
Atsakyti
Norėčiau pasiteirauti mamyčių kaip sekėsi Jūsų vaikučiams kalbėt? Man jau pradeda kilti pačių įvairiausių baimių, kad mano mergina labai mažai kalba verysad.gif daugiausia bumbuliuoja savo kalba, o kai mokinau sakyt kokį žodį tai ji tiesiog pasižiūri, bet pakartot tai nekartoja... jei bando ką pasakyti tai iš žodžio išmeta kokias raideles, kurių neišeina pasakyt.
Nors galiu pasidžiaugt tuo, kad mergytė mano viską kuo puikiausiai supranta ir viską padaro ko paprašai.
Mums yra paskirtas susitikimas su logopede kai mergytei bus 2 metukai ir žiūrėsim ką pasakys, bet tas laukimas žudantis kai nori išgirst, jog nieko baisaus jog nieko daug nekalba mažylė ir viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(laikinai uzsieniete @ 2013 02 27, 12:25)
Norėčiau pasiteirauti mamyčių kaip sekėsi Jūsų vaikučiams kalbėt? Man jau pradeda kilti pačių įvairiausių baimių, kad mano mergina labai mažai kalba  verysad.gif daugiausia bumbuliuoja savo kalba, o kai mokinau sakyt kokį žodį tai ji tiesiog pasižiūri, bet pakartot tai nekartoja... jei bando ką pasakyti tai iš žodžio išmeta kokias raideles, kurių neišeina pasakyt.
Nors galiu pasidžiaugt tuo, kad mergytė mano viską kuo puikiausiai supranta ir viską padaro ko paprašai.
Mums yra paskirtas susitikimas su logopede kai mergytei bus 2 metukai ir žiūrėsim ką pasakys, bet tas laukimas žudantis kai nori išgirst, jog nieko baisaus jog nieko daug nekalba mažylė ir viskas bus gerai.


Iš savo patirties galiu pasakyti,kad reikia vaiką vesti pas logopedą nuo kiek įmanoma anskčiau,deja,rasti tikrai gerą logopedą,kuris turi patirties būtent su tokiais vaikais kaip mūsiškiai,tikrai yra sunku. Mes pradejom lankytis nuo trijų metukų,kai pradėjom lankyt spec.logopedinį darželį. Mūsų logopedė tikrai labai stipri,bet vistiek man Gedimino kalba nepatinka,jaučiasi nosinumas,niekaip dar neišeina raidės R,Ž. Labai gaila,bet tik dabar žalgirio klinikos logopedė pasakė,kad pas Gediminą gomurys per trumpas doh.gif . Taip,kad atkreipkite dėmesį ir į tai. Mums siūloma faringoplastika,bet čia vėl kita istorija. Jau apie tai rašiau. Čia labai sunku pasakyti,kiekvienas vaikas individualus,vieniems ta kalba susitvarko be problemų,kitiems labai sunku,
Atsakyti