Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

Sveikos mergaites. 4u.gif Seniai cia jau berasiau,nebera laiko ,kada prisesti,namu ruosa,vaika vos speju gaudyt. biggrin.gif Tik gerai ,kad jus visada cia ir galiu pasiklausti.Rytoj vaziuojam pas Zalecka,turetu pasakyti kada operacija,planavau vaziuot men vidury,bet atsirado beda,isdygo vaikui du dantukai,ir kreivi,tai sakau reikia anksciau vaziuoti,gal ka pasakis ,nuramins. verysad.gif Gal kam taip buvo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra_69 @ 2012 11 06, 09:24)
Sveikos mergaites. 4u.gif Seniai cia jau berasiau,nebera laiko ,kada prisesti,namu ruosa,vaika vos speju gaudyt. biggrin.gif Tik gerai ,kad jus visada cia ir galiu pasiklausti.Rytoj vaziuojam pas Zalecka,turetu pasakyti kada operacija,planavau vaziuot men vidury,bet atsirado beda,isdygo vaikui du dantukai,ir kreivi,tai sakau reikia anksciau vaziuoti,gal ka pasakis ,nuramins. verysad.gif Gal kam taip buvo? blush2.gif

Sveika smile.gif
Turbūt pasakys, kad dabar nieko nedarys ir nieko čia baisaus,nes tai pieniniai. Mano Jokūbui yra išaugęs dantukas ties dantenų nesuaugimu iš gomurio. Ir nieko nedarė, sakė,kai tvarkys alveolę,tada ir pašalins,jei nebus pats iškritęs.
Kaip augat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2012 11 06, 11:13)
Sveika smile.gif
Turbūt pasakys, kad dabar nieko nedarys ir nieko čia baisaus,nes tai pieniniai. Mano Jokūbui yra išaugęs dantukas ties dantenų nesuaugimu iš gomurio. Ir nieko nedarė, sakė,kai tvarkys alveolę,tada ir pašalins,jei nebus pats iškritęs.
Kaip augat? smile.gif

Aciu,gerai.Valgom koses,svori auginam,reikia pasivyt. smile.gif Duodas,visur landzioja,tik spek suziuret. biggrin.gif Kai paugo,tai kazkaip ramiau paliko,raida neatsilieka ir ate parodyt moka. ax.gif
Atsakyti
Laba diena, mamytės 4u.gif

Mes su naujienomis smile.gif. Buvome šiandien Kauno klinikose pas chirurgą, kuris operuoja gomuriukus - Tercijoną. Važiavome dėl to , jog reikėjo išrašo dėl grupės. Ir ką, jis man pasirodė labai kompetentingas ir šaunus gydytojas. Mokantis padrasinti, paaiškinti smile.gif Jis sukėlė man daug pasitikėjimo juo ir dabar turiu daug abejonių kur reiks operuotis g.gif Gyvenam Kaune, tai pliusas būtų čia operuotis, tačiau tai nesvarbu, norisi, kad tik leliukui kuo geriau būtų. Bet jis teigė, jog Kaune operuoja tik 1,5 metukų, anksčiau operacijos nedaro. Pagrindė, kodėl būtent tik 1,5 metukų, paaiškino... Dabar turiu apmąstyti viską ir nuspręsti... pasimetus esu visiškai doh.gif

Beje, sutikome ir kitą mamytę iš šio forumiuko - hirondelle smile.gif. Kaip jums sekėsi? Kada paskyrė operaciją?
Atsakyti
QUOTE(Mamuciukas_Jurgita @ 2012 11 07, 14:12)
Laba diena, mamytės  4u.gif

Mes su naujienomis  smile.gif. Buvome šiandien Kauno klinikose pas chirurgą, kuris operuoja gomuriukus - Tercijoną. Važiavome dėl to , jog reikėjo išrašo dėl grupės. Ir ką, jis man pasirodė labai kompetentingas ir šaunus gydytojas. Mokantis padrasinti, paaiškinti  smile.gif Jis sukėlė man daug pasitikėjimo juo ir dabar turiu daug abejonių kur reiks operuotis  g.gif  Gyvenam Kaune, tai pliusas būtų čia operuotis, tačiau tai nesvarbu, norisi, kad tik leliukui kuo geriau būtų. Bet jis teigė, jog Kaune operuoja tik 1,5 metukų, anksčiau operacijos nedaro. Pagrindė, kodėl būtent tik 1,5 metukų, paaiškino... Dabar turiu apmąstyti viską ir nuspręsti... pasimetus esu visiškai  doh.gif

Beje, sutikome ir kitą mamytę iš šio forumiuko - hirondelle smile.gif. Kaip jums sekėsi? Kada paskyrė operaciją?


Mamuciukas_Jurgita, gal gali papasakot kuo butent Tarcijonas motyvavo operavima ne anksciau 1,5 metu?
Atsakyti
QUOTE(ogoo @ 2012 11 07, 13:28)
Mamuciukas_Jurgita, gal gali papasakot kuo butent Tarcijonas motyvavo operavima ne anksciau 1,5 metu?


Tiksliai labai neparašysiu, nes nebepamenu, žinau tik, kad motyvavo smile.gif Sakė, jog niekuo ta kalba nepasikeis, ar operuosimės anksčiau ar pusės metų, nes vaikiukas dar mažai ką kalbės. Sakė, jog jei 1,5 metukų operuoja, tai tas gomuriukas daugiau paaugęs ir geriau mato būtent kaip reik operuot, gali padaryt, kad tas gomuriukas būtų ilgesnis - o tai geriau kalbai. Labai sunku ką parašyt, nes daug pasakojo ir sunku atpasakot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamuciukas_Jurgita @ 2012 11 07, 14:12)
Laba diena, mamytės  4u.gif

Mes su naujienomis  smile.gif. Buvome šiandien Kauno klinikose pas chirurgą, kuris operuoja gomuriukus - Tercijoną.


Laba 4u.gif
Jau esu rašius,kad kiek teko pačiai susidurti su šiuo gydytoju asmeniškai,esu pačios geriausios nuomonės thumbup.gif Ir darbu esu l.patenkinta thumbup.gif Jei būčiau žinojus,kad Kaune atliekamos tokios operacijos,ir jas atlieka būtent šis gydytojas,turbūt būčiau nesitrenkus į Vilnių... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamuciukas_Jurgita @ 2012 11 07, 15:12)
Laba diena, mamytės  4u.gif

Mes su naujienomis  smile.gif. Buvome šiandien Kauno klinikose pas chirurgą, kuris operuoja gomuriukus - Tercijoną. Važiavome dėl to , jog reikėjo išrašo dėl grupės. Ir ką, jis man pasirodė labai kompetentingas ir šaunus gydytojas. Mokantis padrasinti, paaiškinti  smile.gif Jis sukėlė man daug pasitikėjimo juo ir dabar turiu daug abejonių kur reiks operuotis  g.gif  Gyvenam Kaune, tai pliusas būtų čia operuotis, tačiau tai nesvarbu, norisi, kad tik leliukui kuo geriau būtų. Bet jis teigė, jog Kaune operuoja tik 1,5 metukų, anksčiau operacijos nedaro. Pagrindė, kodėl būtent tik 1,5 metukų, paaiškino... Dabar turiu apmąstyti viską ir nuspręsti... pasimetus esu visiškai  doh.gif

Beje, sutikome ir kitą mamytę iš šio forumiuko - hirondelle smile.gif. Kaip jums sekėsi? Kada paskyrė operaciją?


Jurgita,manau operuokitės Kaune. Tiesa,nesigyriau,mes visai neseniai taip pat nuvažiavom pasikonsultuot pas Tercijoną. Labai ilgai kalbėjomes,nes kaip ir rašiau man ramybės neduoda tas klausimas del faringoplastikos. Ir butinai norejau išgirsti ir šio gydytojo,turinčio ilgametę patirtį nuomonę. Deja,jo gydymo metodai šiek tiek kitokie nei Žalgirio klinikos gydytoju. Jis mums pasakė,kad keista,kodel jie Gediminui nepailgino iškart gomuriuko,kai darė operacija gomurio plastikos. Sakė,jie,iškart įvertina vaiko gomurio ilgį,ir iškart jį prailgina. Plius sužinojau,kad Kaunas alveolę operuojant stato kauliuka iškart į abi puses,o žalgiris tai daro per du kartus. Aplamai,pastebėjau,kad šitas gydytojas stengiasi,kad vaikams kuo mažiau daryt tu operaciju,stengiasi padaryti viska ka galima vienu metu. Žodžiu,mums pasake taip,kad tonziliu tikrai nereikia operuoti prieš darant faringoplastika,jos tikrai netrukdo kepavimui,tačiau,jei ilgint gomurį,tai bent jau Gedukui,reikia visa gomurį iš naujo rekonstruot doh.gif Sakė,,žiurekit ka sako logopedai,ir jis mums siulo,kad netgi galima statant kauliuka,tuo pačiu tada ir pertvarkyt gomurį. Kolkas gyvensim,o veliau žiuresiu,jei ta kalba taip ir negerės,tai teks kažka daryti. Tiesa sakant tik suglumau,galbut tęsti Gedimino gydyma Kaune,net nežinau.... g.gif doh.gif

Tiesa,žalgiris gomurius taip operuoja 1,5. Na bent jau Gediminui tokio amžiaus operavo.
Atsakyti

Tiesa,žalgiris gomurius taip operuoja 1,5. Na bent jau Gediminui tokio amžiaus operavo.
[/quote]


Vat už tai vilmux x, aš ir tą patį galvoju, kad mums gal tos operacijos anksčiausiu laiku, t.y. 10 mėn., ir neskirs, o tik pusantrų metukų ir Vilniuj. Aš taip pat dabar atsiminiai, jog sakė, kad laukt iki pusantrų metukų, kad po to netekyų daryt dar operaacijų.

O ta alveolė tai kas? g.gif Čia gal kur prie dantukų?
Atsakyti
jei nesuauges tik gomuriukas, Zalgiryj operuoja nuo 10-11 menesiu. Motyvuoja tuo, kad anksciau isoperavus geriau vystosi kalba.
Atsakyti
sveikutes mamytes ir as noreciau prie jusu prisijunkti ir mes turime bedele del gomuriuko mums nera minkstojo gomuriuko
Atsakyti
QUOTE(radharani @ 2012 11 07, 20:47)
sveikutes mamytes ir as noreciau prie jusu prisijunkti ir mes turime bedele del gomuriuko mums nera minkstojo gomuriuko

Sveika smile.gif
junkitės junkitės 4u.gif Pasipasakokit apie save: iš kur esat? kaip sekasi augti? valgyti?
Atsakyti