Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

QUOTE(vilma37 @ 2013 02 21, 18:34)
Laba naujoms mamytems  4u.gif
Reikia su savimi tureti siuntima,o del gimimo liudijimo tiesiog paaiskinsit kokia situacija.O jeigu yra neigalumas,tai moka pinigelius uz tai,nors ne visi gauna.Mes negauname ir negavome.Yra dar lengvata vaziuojant visuomeniniu transportu,bet jeigu su vaikuciu vaziuojate  smile.gif

siuntima is musu paeme, kai pirma karta buvom. tai kaip ir nieko neturim doh.gif Na, bet gyd. Zaleckas mus jau zino, tai gal neismes unsure.gif

o gal turi kas kokia nuoroda apie neigalumo ismokas? jei ne itin dideli privalumai turint neigaluma, gal net neapsimokes maziuko tampyti po visokias tarnybas? ir taip drebu del menkiausios infekcijos, kad tik butu sveikas kai sulauks tu savo 3 menesiuku...
Atsakyti
QUOTE(Demetraola @ 2013 02 21, 11:59)
Sveikos mamytes  4u.gif
Visoms kas prisijunge  4u.gif
Sandra_69 kaip gerai kad jus jau po operacijos ir kad viskas gerai  4u.gif
Cia pas jus jau paskutine operacija buvo?
Tos palatos kurios sutvarkytos, po remonto, tai tikrai grazios, o tos be remonto tai siaubiakas  doh.gif
Jus Zaleckas operavo? Man ta anestezeologe irgi labai patiko  thumbup.gif . Visada uzeidavo pasiziuret kaip mes  smile.gif
Pas mane tai vaikas visada knarkia, bet seimos gyd. sako kad kai jau prades sedet ir lakstyt tai netures jau knarkt. Ar kam taip buvo?
Treciadieni vaziuosim pas Zalecka pasirodyt, kaip atrodom po operacijos praejus 1,5 men. Atrodo tik neseniai viskas buvo, o jau tiek laiko praejo  smile.gif

Butu gerai ,kad butu paskutine,pasakis po keliu menesiu Zaleckas apziurejes,ar dar reiks ar ne.Aha Zaleckas operavo.Maniskis po operacijos tai labai knarke,dabar jau apmazejo tas knarkimas,gal kai visai atslugs tinimas dings knarkimas,bent jau tikiuosi.O jus kai operavotes davet daktarui ar anestiozologei pinigeliu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2013 02 21, 20:17)
siuntima is musu paeme, kai pirma karta buvom. tai kaip ir nieko neturim  doh.gif  Na, bet gyd. Zaleckas mus jau zino, tai gal neismes  unsure.gif

o gal turi kas kokia nuoroda apie neigalumo ismokas? jei ne itin dideli privalumai turint neigaluma, gal net neapsimokes maziuko tampyti po visokias tarnybas? ir taip drebu del menkiausios infekcijos, kad tik butu sveikas kai sulauks tu savo 3 menesiuku...


Del siuntimo, tai buvo kalba, kad uztenka vieno visiems metams, tik operacijai reikia atskyro, bet del sventos ramybes galit paskambint ir paklaust.
O del to neigalumo ir vaikucio tampymo, tai bent jau mums jo niekur nereikejo tampyt, seimos gydytoja tiesiog sudejo i papkute visas ankstesnes kitu gydytoju isvadas (visus naujagimius gi siuncia pas traumatologa, okulista, kardiologa) ir ta papkute tiesiog reikejo nuvezti i Neigalumo Nustatymo Tarnyba(vaiko veztis ten nereikia), o po 3-4 savaiciu ateina atsakymas. Mano dukrytes buvo abipusis minkstojo ir kietojo nesuaugimas, lupyte buvo sveika, tai mes Vilniuje neigalumo negavome. Kiek girdejau kituose miestuose su tuo paprasciau. Dazniausiai tokiems vaikams, jei nera jokiu papildomu sindromu, nustato lengvaiusia neigalumo lygi, kasmenesine ismoka...nepamenu, ar tai kazkas arti 300 lt, ar 400 g.gif gal jau cia pasakys tos mamos, kurios gauna
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2013 02 21, 19:17)
o gal turi kas kokia nuoroda apie neigalumo ismokas? jei ne itin dideli privalumai turint neigaluma, gal net neapsimokes maziuko tampyti po visokias tarnybas? ir taip drebu del menkiausios infekcijos, kad tik butu sveikas kai sulauks tu savo 3 menesiuku...


Mūsų vaikiukams dažniausiai nustato lengvą neįgalumo lygi. išmoka - 360 Lt. kas mėnesį. Ir važiuojant su vaiku visuomeniniu transportu už bilietą mokam tik 20 proc. kainos. Kiek žinau tai visos lengvatos.
Atsakyti
ixfly, matau prisijungus:)
kaip jum sekas? gal jau po operacijos? smile.gif
Atsakyti
4u.gif
dar vis sirguliuojame... operacija suplanuota kovo 6 (ir kovo 18 d.), žiūrėsim kaip seksis toliau kovoti su mūsų ligom.
Atsakyti
Mano mergytei buvo abipusis lupos nesuaugimas ir gomuriukas nesuauges tai po lupytes operacijos daktaras dvi savaites neleido duoti ciulptuko ir jokiu zaisliuku ar nieko kito kist i burnyte. Po operacijos mergyte siek tiek knarke, bet kai patinimas nuslugo ir knarkimas pasibaige. Tai po pirmosios operacijos mergyte ciulptuko panoro tik po menesio laiko. Po antrosios operacijos, kuri buvo 1 metuku laiko taip pat neleido pora savaiciu ciulptuko.
Sandra_69 puikiai suprantu tave, kad atidavus vaika i operacine apsipili asarom. Kai mergytei dare pirma operacija tai vyras buvo kartu, o antrosios operacijos teko vykt mums vienoms. Kai ligoninej teko vest vaika i operacine ir ant mano ranku sedint mazyle uzmigde tai asaros kaupes akyse ir isejus i laukiamaja sale vien tik pagalvojus apie mazyle apsipildavau asaromis. Dar vienas sunkumas buvo tas, kad mes operavomes Bergene tai nebuvo artimuju kas galetu palaikyti ir paguosti. O po operacijos visa para praleidom pooperacinej palatoj ir mano mazoji mergyte visa laika pragulejo man ant ranku, nes lovoj nenorejo gulet. Matyt vaikas jautesi saugiau ir ramiau pas mama glebyje. Ligoninej prabuvom 5 dienas, bet ir taip sunkiai norejo isleist, nes po operacijos mergyte visai nenorejo nieko valgyt ir visa ta laika kol gulejom ligoninej nakciai lasines statydavo.
Atsakyti

o gal turi kas kokia nuoroda apie neigalumo ismokas? jei ne itin dideli privalumai turint neigaluma, gal net neapsimokes maziuko tampyti po visokias tarnybas? ir taip drebu del menkiausios infekcijos, kad tik butu sveikas kai sulauks tu savo 3 menesiuku...
[/quote]
Sveika prisijungusi smile.gif

Kai tvarkemes neigaluma vaikucio niekur veztis nereikejo,seimos gydytoja surinko visus dokumentus tik pazyma is gimdymo namu reikejo pasimt kur buvo parasyta su kokiu defektu vaikas gime.
Mums buvo lupytes, gomurio ir alveoles nesuaugimas ir neigaluma gavom lengai, mes tvarkemes Marijampoles mieste nes esam patys is Sakiu rajono. Lengvo lygio neigaluma gavom 2metams po to reiks ziuret ar prates ar ne.Gaunam kas menesi po360lt.
(Dar reikejo vaika nufotografuot,padare pazymejima)
Atsakyti
Nezinau kodel, bet musu seimos gydytoja sake veztis vaika i ta tarnyba kuri tvarko neigaluma. Mes tvarkemes Klaipedoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrikeee: 22 vasario 2013 - 19:51
Sveikutes,

Sveikos prisijungusios mamytes. Jūsų vaikams sveikateles,jums didelės kantrybės,stiprybės 4u.gif Noriu jus nuraminti,kuo raminu save kiekvieną kartą pradėdama gailėti savo vaiko,kad mūsų vaikučių problema,tai niekis,lyginant kokiomis ligomis serga vaikai. Šiuo metu kaip tik esu su Gediminu sanatorjijoj,tai negaliu atsidžiaugt matydama kaip mano vaikas laksto,duksta,o taip skauda širdį matyti,kaip mama vargsta su vaiku,kurio amžius toks kaip maniškio,bet deja,jis nelaksto,sunki jo koordinacija,sunkiai valgo. Taip,kad nenusiminkit,čia viskas laikina smile.gif
Žiuriu karts nuo karto prakalbat apie neįgalumus,kas ypatingai akyualu naujoms mamytės. Viskas man rods parašyta pirmame puslapyje,ir nuorodos yra. Ištikruju verta tvarkytis ta neįgaluma,nes ne tik papildomi pinigeliai,bet ir nuolaidos dideles keliaujant su vaiku,sakykim traukiniu,autobusu. Mums su Gediminu ypatingai patina važineti į Vilnių su traukiniu.Ir tai nuo Kauno iki Vilniaus mums atsieIna apie 4 litus. Mano Gediminas iki 3 metų gavo vidutinį neįgalumą,bet tik todel,kad tada dar mūsų valstybė netaupė. O dabar situacija pasikeitė,ir vaikai turintys piLną nesuaugimą, nuo pat leliuku gauna tik lengvą neįgalumą. Tokį turime ir mes dabar. Vaiko kai buvo leliukas pirmą kartą mes nesivežėm,o paskui jau reikejo vežtis. Čia nzn nuo ko priklauso.
Sėkmės visoms,nesirkite 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
sveikos naujai prisijungusios mamytės 4u.gif

Ne viena rašėte, kad naudojatės nuolaidom važinėjant autobusu, traukiniu... Sakykit, ar važiuojant viešuoju miesto transportu taip pat galioja nuolaida? Su kokia nuolaida turėtume pirkti bilietėlį? Ir ar tai galioja nuo kažkokio vaiko amžiaus ar ne? Na, jei vaikui jau 7-10 metų, tai jam jau kaip ir priklauso pirkt bilietėlį, tai tada jam taikoma nuolaida..O jei maniškiui 3,5m. ir jam nepriklauso bilietėlis, tai ta nuolaida man galioja? g.gif
Niekad nesinaudojom tokiom nuolaidom, tai nelabai žinau..o važinėjam tikrai ne mažai viešuoju transportu... Ačiū, jei kas pasidalinsit patirtim ir žiniom iš šios srities... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOLLILYTE: 23 vasario 2013 - 13:14
Dollilyte,kadangi mano Gediminui dar 6,tai kolkas jam irgi visi bilietai nemokami. Aš vietinio Kauno miesto,rajono transportu praktiškai nevažineju. Tačiau esu važiavusi su 50 autobusu,Mastaičiai-Karmėlava. Teko su juo į klinikas pora kartų važiuot,tai man pritaikė 80 proc.nuolaidą. Sumokėjau kapeikas.
Atsakyti