Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

Visos turbut inirtingai sportuoja laukdamos pavasario:)

o mes vis sirguliojam, be temperaturos, bet sloga tik pasibaigia ir vel viskas is naujo sad.gif atrodo jau taip saugau, i jokius prekybcentrius su vaiku neinu, bet niekaip neissisveikstam. Vibrocilas kazkaip mums nesuveikia, tai dabar 3 diena bandau aflubina, lyg ir nieko, gereja.
Atsakyti
QUOTE(ogoo @ 2013 02 14, 13:05)
Visos turbut inirtingai sportuoja laukdamos pavasario:)

o mes vis sirguliojam, be temperaturos, bet sloga tik pasibaigia ir vel viskas is naujo sad.gif atrodo jau taip saugau, i jokius prekybcentrius su vaiku neinu, bet niekaip neissisveikstam. Vibrocilas kazkaip mums nesuveikia, tai dabar 3 diena bandau aflubina, lyg ir nieko, gereja.


ogoo sveikite, dabar tas metas toks 4u.gif 4u.gif 4u.gif mes irgi bijome susirgti ypac likus iki op nedaug laiko sad.gif dar norejau visus pasveikinti su valentino diena 4u.gif 4u.gif 4u.gif mano gustyte paeme tulpes, kurias tevelis man dovanojo ir ziuriu isikisus i burna kramto, toks juokas paeme biggrin.gif bet jai nelabai patiko smile.gif))
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Prisijungiu prie jūsų, nes auginu dukrytę su zuikio lūpa ir vilko gomuriuku. Mums 1 m. 7 mėn. ir jau turėjome dvi operacijas. Ne per seniausiai keliavome pas LOR gydytojus pasitikrinti klausos, gavom šiek tiek liūdnokus atsakymus, kad dešinėje ausytėje yra vandenuko tai kovo mėnesį keliausim i ligoninę keisti drenos.
Kiek skaičiau forume niekas neužsiminė apie dantukus vaikučių. Mano mergytei trūksta vieno dantuko tai kai operavomės pirma kartą gydytojai sakė, kad jei trūks dantuko teks imti kauliuko gabaliuką iš klubo ir įsodinti į trūkstamą vietą. Tai va greičiausiai, kad mūsų laukia dar viena operacija kai būsim 3 metukų.
Dabar šiek tiek nerimauju dėl mažosios kalbos, nes labai nedaug ji kalba, vis murma savo kalba ir niekaip nepavyksta prikalbinti, kad pasakytų tėtė, baba ir pan. žodžių.
Atsakyti
Sveikos mielosios.Mes jau po op,viskas gerai,pirmadieni jau paleis.Kai busiu namie viska papasakosiu placiau.Dabar norejau paklausti ar jusu vaikiukai po gomurio op knarke?Ar iki siol knarkia ar tik po operacijos taip buna o veliau praeina?Nes maniskis visa nakti knarkia.
Atsakyti
Sandra 69, smagu, kad jau pvisko! Mano maze truputi knarke viena ar dvi naktis, jau net neprisimenu, bet po to viskas susitvarke!

Laikinai uzseniete, sveika prisijungusi!
O jusu dukrytes alveole irgi skylusi ar ne? siaip tai buvo kalba jau apie dantukus, tai Zaleckas jau ne vienai sake, kad kol neisdygsta nuolatiniai dantys, nelabai ka daro.
Atsakyti
matyt praskaiciau apie dantukus blush2.gif mes šiuo metu Norvegijoj gyvenam tai čia mums visas operacijas darė tai daktarai sakė, kad 3 metukų reiktų įsodint kauliuką. Nors ligoninėj buvau kalbėjus ir su kitom mamom kurių vaikučiams ir darė operacijas ir 3 metukų įsodino kauliukus į tuščius tarpus. Nors viską tiksliau pasakys kai odontologai apžiūrės. Bet labai norėčiau, kad nereiktų kauliuko isodint.
Mums alveolė neskilusi
Atsakyti
sveikos, as drauges prasymu cia. jos mergytei gomuriuko defektas,reikalingas specialus ciulptukas,kiek ieskau nerandu tokio,gal galit pasakyt kur pirkt ar uzsakyti toki???
ir tikrai kazkokios kompensacijos priklauso tokiem vaikiukam?
dekui uz info,labai laukiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LelelinA @ 2013 02 18, 15:17)
sveikos, as drauges prasymu cia. jos mergytei gomuriuko defektas,reikalingas specialus ciulptukas,kiek ieskau nerandu tokio,gal galit pasakyt kur pirkt ar uzsakyti toki???
ir tikrai kazkokios kompensacijos priklauso tokiem vaikiukam?
dekui uz info,labai laukiu  4u.gif


Labas!
tas spec ciulptukas, ne visiem tinka, nes jis yra laaabai didelis, jis yra Nuk firmos, tai paziurekit internete, kas prekiauja, mes ji pirkom Vilniuj Zveryne, kazkurioj vaistinej. O siaip mamos dazniausiai prisitaiko paprastus rusiskus guminius zindukus, skylute tik padaro didesne. Cia viskas labai individualu, reik bandyt, kol atitaikysit.
O del kompensaciju-skaitykit pirmam puslapyj. Operacijos ir odontologu paslaugos Zalgirio klinikoj nemokamos iki 18 metu berods, galima kreiptis del neigalumo paskirimo, bet mes pvz jo negavom.
Atsakyti
QUOTE(LelelinA @ 2013 02 18, 14:17)
sveikos, as drauges prasymu cia. jos mergytei gomuriuko defektas,reikalingas specialus ciulptukas,kiek ieskau nerandu tokio,gal galit pasakyt kur pirkt ar uzsakyti toki???
ir tikrai kazkokios kompensacijos priklauso tokiem vaikiukam?
dekui uz info,labai laukiu  4u.gif


Sveika 4u.gif o mergytei tik gomuriuko defektas, lupyte sveika?O is kokio ligonineje gere? Jo kiekvienas vaikutis prisitaiko sau buteliuka, vieni geria su rusiskom soskem ,kiti NUK firmos spec. soske, kiti medelos firmos spec. buteliuko, kuris yra brangus apie 130lt. Mum tik gomuriuko defektas, mes gerem is medelos firmos buteliuko, nes kitokio neeme, mes turejom juos net du. Ideciau foto kaip atrodo, bet nemoku,paieskok internete ir pamatysi kaip atrodo. Turiu buteliukus ir dar dvi naujas soskes, jei reiks kreipkis, nes mum jau 1,5metu ir mes jau po operacijos, jau nereik smile.gif O del kompensacijos, tai priklauso invalidumas. Jeigu jum tik gomuriuko defektas, tai gali buti jum Pierro Robeno sindromas, kuri nustato genetikai.
Atsakyti
Sveikos mamytes, prasausi i jusu grupe. labai dziaugiuosi suradus tokia tema, nes pati pradzia psichologiskai sunki (man dar so so - nuostabus man mano vaikas wub.gif bet MB didziule trauma ir visokiausiu baisiu minciu verysad.gif ) verysad.gif, tai gal, atradus laiko, paskaicius sia ir ankstesnes temas pamatysiu koki sviesuliuka

praejusi antradieni mano mazuliukas isvydo pasauli. pilnas minkstojo ir kietojo gomurio nesuaugimas, vienpusis lupytes nesuaugimas. veiduke ziojeja didziule skyle verysad.gif

paguoda ta, jog jau turime paskirta pirmosios operacijos data.

rytoj ateina gydytoja i namus, tai, kaip suprantu, jos reikia klausti del neigalumo skyrimo?
Atsakyti
Laumė sveika prisijungusi 4u.gif 4u.gif 4u.gif pradzia sunki tikrai, bet paskui pamatysite, kad kuo toliau, tuo geriau smile.gif kas liecia neigaluma, tai taip, visus dokumentus sutvarko seimos gydytojas, o su jais reikia vaziuoti i neigalumo tarnyba.
O kas liecia mus pirmadieni turetu buti gomuriuko operacija, o pas mus leukocitu vel 14 doh.gif vel tas pats leukocitu daug op nenores daryti, nu dar treciadieni bandysim kartoti. O vaikas sveikut sveikutelis (tfu tfu tfu), kad neprisisneketi. Sirgom pries 1,5 men. Hemoglobinas ir trombocitai idealus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2013 02 18, 20:00)
Sveikos mamytes, prasausi i jusu grupe.

Sveika prisijungusi! 4u.gif Pradzia buna labai sunki...Net nezinau, kaip paguost. Tiesiog su laiku viskas buna paprasciau ir dienos tikrai pragiedreja. Svarbiausia, kad siais laikais musu vaiku bedos yra salyginai nesudetingai istaisomos. Stiprybes jums ir jusu vyrui.
Atsakyti