Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

Laba 4u.gif .As tai patarciau pasiskambinti i ligonine ar nera karantino,ar operuoja,nes mums yra sake,kad kartais karantino atveju net neoperuoja g.gif
Atsakyti
Net nebuciau pagalvojus, kad taip gali buti, nu ziuresim pasisuksim paskutine savaite, nes jei nuvaziuosime ir be reikalo tai nesamone butu toki kelia vaziuot sad.gif
Atsakyti
Sveikos mamos!

Mes vakar grįžom iš ligoninės. Galų gale susiuvo lūpytę. Viskas praėjo sklandžiai. Labiausiai pavargti reikėjo dėl maitinimo. Turėjau spec. buteliuką su šaukšteliu, bet labai dideliais gurkšniais vaikui teko gert, paskui prasidėdavo pilvo bėdos. Tai galiausiai pradėjau iš švirkšto maitinti. Valgydavo mažais gurkšneliais, mažiau oro prisigaudydavo, tai ir pilvukas ramesnis buvo. Per savaitę, praleistą ligoninėj, vaikas pametė ~500 g.
Dėl ligoninės sąlygų ir personalo dėmesio, tai tikrai neturiu didelių priekaištų. Slaugės vos tik išgirsta, kad vaikas verkia, tai iš karto ateina, klausia, kas nutiko, kuo gali padėti, pakalbina vaiką. Atnešė net stalinę lempą, kad mažiau šviestų vaikui į akis.
Virdulys labai labai pravertė! Ačiū, kad pasakėt, jog reikia pasiimti notworthy.gif
Šildymas ten atjungtas, karšto vandens irgi nėra. Bet stovi elektrinis radiatorius, kurį pati gali reguliuotis. Manau, kad taip net geriau blush2.gif Aišku, blogai tik kad karšto vandens nėra, nes kol išplauni buteliukus, kol nusiplauni rankas, tai jos sušąla. Paskui tenka patrinti ir palaikyti prie radiatoriaus, kad vaiką perrengti ar pampį pakeisti šaltom rankom nereiktų.
Ligoninės maistas tai visai skanus, nors man jo irgi mažai buvo. Atvažiuodavo MB per pietus ir vakarais, tai išleisdavo mane į parduotuvę ar kavinę parsinešti maisto papildomai.

QUOTE(emamyte @ 2013 02 04, 11:25)
o man paciai buvo juokingu situaciju, dar gimdymo namuose dare galvytes echoskopija ir viena sesele sako- tai folio rugsties negeret. - galvoju sau, ar tu akla, nematai, kad ir pas mane pacia lupa operuota  thumbup.gif  ta kart tik nusisypsojau, grazint laika atgal, tai buciau leptelejus ka nors  doh.gif

man irgi tą patį sakė ginekologai... Aišku, aš ir negėriau jos, kol nežinojau, jog laukiuosi... o sužinojau 8-tą savaitę tik... o vaiko veido kaulai, kiek žinau, vystosi 4-12 sav. Tai gal irgi turėjo tai įtakos? g.gif

QUOTE(carwute @ 2013 02 04, 13:01)
Bet man rodos genetiniai tyrimai (prisca I arba II) tokiu dalyku neparodo? Ar yra kokie nors specialus? Gal galima placiau papasakoti?  blush2.gif Siaip kiek man zinoma, per 3D echoskopija turetu tiksliai pasimatyti lupyte.

Siūlau nueiti ten, kur turi gerus Echo aparatus. Geriausiai matosi 4D. Man pvz. poliklinikoj nieko nematė, o nuėjau privačiai, tai net ir su 2D pamatė. Paskui pasiūlė kreiptis pas genetikus, kurie turi 4D. O tada jau viską patvirtino... Prieš tai dariausi ir PRISCA I, bet tada man tik pasakė, jog apsigimimų nėra t.y. Edvardso, Dauno... O lūpytės net negalėjo tada pamatyti, nes dar per mažas nėštumas buvo.

Atsakyti
[quote=Muxe,2013 02 06, 10:59]
Sveikos mamos!

Smagu skaityti geras naujienas 4u.gif .O jau kas buvo,tai buvo.Nera ko sukiotis atgal smile.gif .Viskas greitai pasimirs ir pamatysit,kad nieko ir nebuvo thumbup.gif
Atsakyti
Del tos folio rugsties, tai man rodos cia paistalai. Mano nestumas buvo planuotas, todel foline pradejau saziningai gerti kokius 2 menesius iki nestumo. Man rodos cia daugiau itakos turi nikotinas, alkoholis arba kokios infekcijos nestumo pradzioje (apie genetika ir dar 1000 nenustatytu priezasciu net nesneku). Mano atveju, ne is sio ne is to viena diena buvo pakylus temperatura ir patepliojo, viskas tuo ir pasibaige, bet manau tai ir galejo itakoti gomurio nesuaugima.

Muxe, smagu, kad jau po visko 4u.gif
Atsakyti
Man irgi nestumo pradzioje labai tepliojo, kad net ginekologe kai ziurejo sako kazkaip keistai teplioja tau, bet tuo ir baigesi, nes paskui kaip ir susitvarke viskas.
Atsakyti
Pas mane taip pat buvo maziukas planuotas,todel su folio rugstimi draugavom dar pries pastojant.Pati pradzia buvo sunki,vemiau labai daug,mesos nevalgiau..ir kitas faktorius tas, kad mano nestumas pagal menesines nesutapo su echoskopu net3-4 savaitem,taip vadinamas paveluotas pastojimas.Gal sakau tas turejo itakos,o gal stresas,nes darbe buvo baisiai sunku.Cia db belieka tik spelioti kas ir kaip.Na,o db dziaugiames savo turtu ir vargo nematom,nors dar operaciju nusimato.Db galvoju kada vaziuoti i Vlniu pasirodyti del gomuriuko,gal reik palaukti kada baigsis gripo epidemija.

MuXe smagu girdeti,kad jau po operacijos.
Atsakyti
Sveikos
Kokios geros naujienos Muxe thumbup.gif . Dabar viskas uzgis ir bus viskasgerai. Kiek laiko gulejot?
Atsakyti
Del pasiskambinimo del karantino tai gera mintis,kad pasiklausti.Operacija kaip suprantu antradieni,nes atvaziuoti reikia pirmadieni iki 12val o sekancia diena operacija,taip?O negalima uzsisakyti iskart mokamu palatu?Nes vyras taip pat pasiliks,norim imt mokama palata ,bet jei nebus kas tada. g.gif Kaip jaudinuosi tai negaliu,abi mociutes tik pamato vaika,iskart verke,nervuojasi,o tai dar labiau nervina mane. doh.gif O yra mokamoi palatoi koks saldytuvas arba jei nemokama palata,tada koks saldytuvas koridoriui ar kokia tai virtuvele?
Atsakyti
QUOTE(Sandra_69 @ 2013 02 07, 14:42)
Del pasiskambinimo del karantino tai gera mintis,kad pasiklausti.Operacija kaip suprantu antradieni,nes atvaziuoti reikia pirmadieni iki 12val o sekancia diena operacija,taip?O negalima uzsisakyti iskart mokamu palatu?Nes vyras taip pat pasiliks,norim imt mokama palata ,bet jei nebus kas tada. g.gif Kaip jaudinuosi tai negaliu,abi mociutes tik pamato vaika,iskart verke,nervuojasi,o tai dar labiau nervina mane. doh.gif O yra mokamoi palatoi koks saldytuvas arba jei nemokama palata,tada koks saldytuvas koridoriui ar kokia tai virtuvele?

Pirmiausia maziau nervuokites ir ta pati savo mociutem pasakykit,nes viskas persiduoda ir vaikui.Mums visoms aisku buvo be galo sunku,bet jau yra kaip yra.Mes buvom paprastoj palatoj,tai nera jokio saldytuvo.yra ale virtuve,bet ten tik isdalinamas maistas.Pasiimkit arbatini.As asmeniskai koseles pasisildydavau karstame vandenyje,beja dubeneli buvau pasiemusi is namu.Sekmes 4u.gif
Papildyta:
[quote=vilma37,2013 02 07, 14:52]
Pirmiausia maziau nervuokites ir ta pati savo mociutem pasakykit,nes viskas persiduoda ir vaikui.Mums visoms aisku buvo be galo sunku,bet jau yra kaip yra.Mes buvom paprastoj palatoj,tai nera jokio saldytuvo.yra ale virtuve,bet ten tik isdalinamas maistas.Pasiimkit arbatini.As asmeniskai koseles pasisildydavau karstame vandenyje,beja dubeneli buvau pasiemusi is namu.Sekmes 4u.gif
Jo operuoja sekancia diena.Dar i palata uzeina anesteziologas pasikonsultuoti,ar nera jokiu problemu,bent mums taip buvo.
Atsakyti
Toj ale virtuvej bendroj yra saldytuvas ir mikrobange. o siaip maziau nervuokites, viskas bus gerai! sekmes jums!
Atsakyti
su Užgavėnėm visus, tikiuosi daug blynų šiandien prisivalgėt?? biggrin.gif nuo rytojaus reik pradeti laikytis dietos, pavasaris jau cia pat:)
kaip vaikučiai? kur taip dingusios visos? 4u.gif
Atsakyti