Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

Mamos, reikia man Jusu konsultacijos 4u.gif Jus tikrai daug sia tema apsiskaiciusios ir manau, galite man padeti, nes paciai nepavyksta rasti informacijos. As laukiuosi 9 savaite nestuke.gif mano mazuliuko tetis turi lupos nesuaugima. Kokia tikimybe, kad tai tures musu leliukas?
Atsakyti
QUOTE(carwute @ 2013 02 03, 21:34)
Mamos, reikia man Jusu konsultacijos  4u.gif Jus tikrai daug sia tema apsiskaiciusios ir manau, galite man padeti, nes paciai nepavyksta rasti informacijos.  As laukiuosi 9 savaite  nestuke.gif mano mazuliuko tetis turi lupos nesuaugima. Kokia tikimybe, kad tai tures musu leliukas?

50/50, kiekviena moteris turi kazkokia tikimybe susilaukti vaikiuko butent su lupos/ ir ar, gomurio defektais, jusu atveju manau yra lygiai per puse 4u.gif
nors genetiskai mano pacios lupos nesuaugimas nepaveldimas (pagal visus atliktus tyrimus) bet sunelis paveldejo, o dukrele ne. taigi jus laukites ramiai, jei jau ryzotes vaikeliui, tai manau nesvarbu ar bus nesuaugusi lupyte mirksiukas.gif , patikekit, mylesit del to vaikuti dar labiau.
bet dabar patarciau maziau apie tai galvoti, nes tikrai sansas nera didelis, megaukites auganciu pilvuku ir jo gyventoju 4u.gif
Atsakyti
Tai man nera tiek svarbu, kad kazka is esmes keistu. Maziuko lauksiu tiek pat ir mylesiu ne ka maziau smile.gif Tik galbut geriau yra zinoti is anksto, pasiruosti tam. Juk tokiems mazyliams reikia daugiau prieziuros, ziniu. O ir moraliskai nusiteikti, visiems pasakymams: "oj, uzjauciu" "vargsas vaikutis" ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(carwute @ 2013 02 04, 00:02)
Tai man nera tiek svarbu, kad kazka is esmes keistu. Maziuko lauksiu tiek pat ir mylesiu ne ka maziau smile.gif Tik galbut geriau yra zinoti is anksto, pasiruosti tam. Juk tokiems mazyliams reikia daugiau prieziuros, ziniu. O ir moraliskai nusiteikti, visiems pasakymams: "oj, uzjauciu" "vargsas vaikutis" ir t.t.

na taip zinoti visada geriau, tad jei neramu paprasykite genetiniu tyrimu, jie nestukems yra neprivalomi, taciau nemokami, ir tada zinosite ko laukti..
o del pasakymu, tikrai manau niekas nieko nesakys 4u.gif svetimiems manau net ir nerodysit mirksiukas.gif
o man paciai buvo juokingu situaciju, dar gimdymo namuose dare galvytes echoskopija ir viena sesele sako- tai folio rugsties negeret. - galvoju sau, ar tu akla, nematai, kad ir pas mane pacia lupa operuota thumbup.gif ta kart tik nusisypsojau, grazint laika atgal, tai buciau leptelejus ka nors doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emamyte: 04 vasario 2013 - 09:28
QUOTE(emamyte @ 2013 02 04, 11:25)
na taip zinoti visada geriau, tad jei neramu paprasykite genetiniu tyrimu, jie nestukems yra neprivalomi, taciau nemokami, ir tada zinosite ko laukti..
o del pasakymu, tikrai manau niekas nieko nesakys  4u.gif  svetimiems manau net ir nerodysit  mirksiukas.gif
o man paciai buvo juokingu situaciju, dar gimdymo namuose dare galvytes echoskopija ir viena sesele sako- tai folio rugsties negeret. - galvoju sau, ar tu akla, nematai, kad ir pas mane pacia lupa operuota  thumbup.gif  ta kart tik nusisypsojau, grazint laika atgal, tai buciau leptelejus ka nors  doh.gif


Bet man rodos genetiniai tyrimai (prisca I arba II) tokiu dalyku neparodo? Ar yra kokie nors specialus? Gal galima placiau papasakoti? blush2.gif Siaip kiek man zinoma, per 3D echoskopija turetu tiksliai pasimatyti lupyte.
Atsakyti
QUOTE(carwute @ 2013 02 04, 12:01)
Bet man rodos genetiniai tyrimai (prisca I arba II) tokiu dalyku neparodo? Ar yra kokie nors specialus? Gal galima placiau papasakoti?  blush2.gif Siaip kiek man zinoma, per 3D echoskopija turetu tiksliai pasimatyti lupyte.

Laba 4u.gif
Kai laukiausi antro kleco,darė tuos tyrimus ir echo žiūrėjo.
Net tavo gydytoja turėtų gal dažniau žiūrėti echoskopu. Nes antrą nėštumą, tikrai daugiau žiūrėjo.
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2013 02 04, 13:15)
Laba 4u.gif
Kai laukiausi antro kleco,darė tuos tyrimus ir echo žiūrėjo.
Net tavo gydytoja turėtų gal dažniau žiūrėti echoskopu. Nes antrą nėštumą, tikrai daugiau žiūrėjo.


O jums po tu tyrimu (prisca I ir prisca II) ir echoskopiju pasake, kad turesite/neturesite vaikiuko su skilusia lupyte?
Atsakyti
QUOTE(carwute @ 2013 02 04, 12:39)
O jums po tu tyrimu (prisca I ir prisca II) ir echoskopiju pasake, kad turesite/neturesite vaikiuko su skilusia lupyte?

taip...prisca irgi kažkiek rodo...Bet pagrinde echoskopu paskui žiūrėdavo. Antram vaikučiui nebuvo nesuaugimo.
Atsakyti
QUOTE(carwute @ 2013 02 04, 13:39)
O jums po tu tyrimu (prisca I ir prisca II) ir echoskopiju pasake, kad turesite/neturesite vaikiuko su skilusia lupyte?

echoskopu genetikai tikrai pamatys jei bus, tik jei pasakys kad aiskiai nesimato, galit paprasyti antro vizito kai leliukas bus didesnis, nes pas juos kiek zinau geriausia echo aparatura smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. 4u.gif Sergantiems sveikatytes.Na ir mums jau nebedaug liko iki operacijos,galvoju kas minute,kad tik viskas gerai pasisektu ir greiciau praeitu.Dabar reikia eiti visus tyrimus darytis tai taip baisu ,kad neapsirgtu.Buvom pries savaite pas genetike.Ime kraujuka tyrimam,bet taip ir nepasake ar yra tas PRS ar ne,bet sake ,kad greiciausei ne ir nereiks zandikaulio operacijos,bet nelabai tikiu,vistiek jis toks mazesnis bus,sake pas ji smakriukas "izoliuotas" nezinau ka ji turejo omeny.Dar sake ,kad pastebi jog viena akyte pazvairuoja,na as tikrai nepastebejau,gal taip pasirode del to ,kad vaikas jau labai miegucio norejo.O seip viskas gerai,labai nustebo,kad jis puikei kramto,nespringsta.Sake daugiau tyrimu padarys jei bus finansavimas arba kazkokie bandomi tyrimai.Turim jau 6 dantukus,tai piktas kaip velniukas ,nes baigineja dygt.O del daiktu i ligonine tai svarbiausia virdulys,kosytes ir geriau ,kad vaikas butu su toke kaip pizamyte kur per visa atsisega ,kad lengva butu prieiti,taip? ax.gif Gal kas dar kokiu patarimu? mirksiukas.gif Tikiuosi visi tyrimai bus geri. doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras mamytes smile.gif

QUOTE(carwute @ 2013 02 03, 20:34)
Mamos, reikia man Jusu konsultacijos  4u.gif Jus tikrai daug sia tema apsiskaiciusios ir manau, galite man padeti, nes paciai nepavyksta rasti informacijos.  As laukiuosi 9 savaite  nestuke.gif mano mazuliuko tetis turi lupos nesuaugima. Kokia tikimybe, kad tai tures musu leliukas?


Nesu didele zinove del sito, bet net neturejusiems sitos problemos ir tai pasitaiko atveju su skilusia lupyte. Per echo kai daro 3D/4D matosi ar viskas tvarkoj.

QUOTE(Sandra_69 @ 2013 02 04, 21:08)
Sveikos mamytes. 4u.gif Sergantiems sveikatytes.Na ir mums jau nebedaug liko iki operacijos,galvoju kas minute,kad tik viskas gerai pasisektu ir greiciau praeitu.Dabar reikia eiti visus tyrimus darytis tai taip baisu ,kad neapsirgtu.Buvom pries savaite pas genetike.Ime kraujuka tyrimam,bet taip ir nepasake ar yra tas PRS ar ne,bet sake ,kad greiciausei ne ir nereiks zandikaulio operacijos,bet nelabai tikiu,vistiek jis toks mazesnis bus,sake pas ji smakriukas "izoliuotas" nezinau ka ji turejo omeny.Dar sake ,kad pastebi jog viena akyte pazvairuoja,na as tikrai nepastebejau,gal taip pasirode del to ,kad vaikas jau labai miegucio norejo.O seip viskas gerai,labai nustebo,kad jis puikei kramto,nespringsta.Sake daugiau tyrimu padarys jei bus finansavimas arba kazkokie bandomi tyrimai.Turim jau 6 dantukus,tai piktas kaip velniukas ,nes baigineja dygt.O del daiktu i ligonine tai svarbiausia virdulys,kosytes ir geriau ,kad vaikas butu su toke kaip pizamyte kur per visa atsisega ,kad lengva butu prieiti,taip? ax.gif Gal kas dar kokiu patarimu? mirksiukas.gif Tikiuosi visi tyrimai bus geri. doh.gif

Svarbiausia jums dabar nesusirgt ir visus tyrimus priduot, o operacija turi pasisekt ir pasiseks, viskas bus gerai thumbup.gif
Del pizamytes,tai taip, kad atsisegtu is prekio visa, ir kad pedutes butu atviros. Taip virdulys svarbiausia. Bet jei jus pakliusyt i palata kur nera sildymo, tai ten bus tik sildytuvas pastatytas, tai gali but ir vesoka. Sau galit kazka daugiau paimt pakramtyt, nes man ligonines maisto nelabai uzteko blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif Sandra 69 norejau pasiklausti, o kada jums operacija? mums tai vasario pabaigoje, bet as taip bijau, kad mes nesusirgtume, nes dabar tie gripai siaucia, pas mus Siluteje jau nuo siandien paskelbta epidemija, tai net bijai su vaiku lysti kur nors sad.gif koks nedekingas metas sad.gif
Atsakyti