Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

Dekojam, dekojam 4u.gif
O sveikatytes tikrai nepamaisys, susirgom likus dviem dienom iki op doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ixFLY @ 2013 01 27, 23:31)
Dekojam, dekojam  4u.gif 
O sveikatytes tikrai nepamaisys, susirgom likus dviem dienom iki op  doh.gif

na ir mes su praejusiu gimtadieniu sveikinam.manau,kad mazai kuris pirma karta ir "praslydo'',daug kam reikejo nukelineti op,bet nenusiminkit viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ixFLY @ 2013 01 27, 23:31)
Dekojam, dekojam  4u.gif 
O sveikatytes tikrai nepamaisys, susirgom likus dviem dienom iki op  doh.gif


Ir mes prisidedam prie sveikinimu 4u.gif happybday.gif daug, daug sveikatytes smile.gif
Mes irgi buvom susirge pries operacija ir teko atideti, bet as manau, kad taip ir turejo buti kad susirgo smile.gif
Atsakyti
Labas, mamytės 4u.gif

ixFLY su praėjusiu gimtadieniu jus ir sveikatytės 4u.gif

Mamytės rašau jums su klausimu. Mes jau turim du priekinius apatinius dantukus. Dabar laukėme viršutinių dviejų priekinių... O pasižiūriu šiandien, kad auga ne priekiniai viršutiniai, o esantys šalia jų du kalasi ir tai kažko jie man įdomūs. Sakykit, ar tai normalu? Ar čia gomuriuko kaltė? Na, mūsų ir tas lūpos pasaitėlis didelis ir bus tarpas tarp priekinių dantukų, bet nemanau, kad tai gali įtakoti, jog pirmieji auga ne priekiniai dantukai g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamuciukas_Jurgita @ 2013 01 28, 13:18)
Labas, mamytės  4u.gif

ixFLY su praėjusiu gimtadieniu jus ir sveikatytės  4u.gif

Mamytės rašau jums su klausimu. Mes jau turim du priekinius apatinius dantukus. Dabar laukėme viršutinių dviejų priekinių... O pasižiūriu šiandien, kad auga ne priekiniai viršutiniai, o esantys šalia jų du kalasi ir tai kažko jie man įdomūs. Sakykit, ar tai normalu? Ar čia gomuriuko kaltė? Na, mūsų ir tas lūpos pasaitėlis didelis ir bus tarpas tarp priekinių dantukų, bet nemanau, kad tai gali įtakoti, jog pirmieji auga ne priekiniai dantukai  g.gif  g.gif

na kurie dantukai pirmiausia dygs nera tokios taisykles,mano suneliui pvz isdygo pirmi priekiniai taip pat kapliai ir po to pasirode kruminiai doh.gif mano Godai visi sudygo kuo graziausi,mums buvo tik gomuriukas smile.gif
Atsakyti
[quote=Mamuciukas_Jurgita,2013 01 28, 14:18]
Labas, mamytės 4u.gif

ixFLY su praėjusiu gimtadieniu jus ir sveikatytės 4u.gif

Mamytės rašau jums su klausimu. Mes jau turim du priekinius apatinius dantukus. Dabar laukėme viršutinių dviejų priekinių... O pasižiūriu šiandien, kad auga ne priekiniai viršutiniai, o esantys šalia jų du kalasi ir tai kažko jie man įdomūs. Sakykit, ar tai normalu? Ar čia gomuriuko kaltė? Na, mūsų ir tas lūpos pasaitėlis didelis ir bus tarpas tarp priekinių dantukų, bet nemanau, kad tai gali įtakoti, jog pirmieji auga ne priekiniai dantukai g.gif g.gif

Mums taip pat idomiai auga dantukai.Pirmiausia isdygo apacioje ,po to virsuje tik vienas,ir db jau apacioje dygsta du .Pas mus abipusis nesuaugimas.Kazin kaip dygs tuose tarpuose virsuje dantukai?ir ar isdygs virsuje salia tas kitas dantukas?Nes kol kas as jo ten nematau:(
Atsakyti
Pas mus tai dygo kaip ir pagal eile. Tik apačioje labai kreivoki.
O ten kur skilimas tai kol kas nera dantuko, kartais išdygsta kartais ir ne. Bet priekinis prie skilimo tai toks i vidu palinkes sad.gif

Skaistute jūsų AŽ dežutė pilna.
Atsakyti
Musu Ernestukas turi5dantukus,2virsui ir 3apacioj, tarp dantuku yra tarpai.Dantukai kreivai ir truputi skersai sudyge.
Atsakyti
Pas maniškį vienu dantuku daugiau nei reik... Vienas priekinis taip pat į vidų palinkęs...
Atsakyti
QUOTE(Mamuciukas_Jurgita @ 2013 01 28, 13:18)
Mamytės rašau jums su klausimu. Mes jau turim du priekinius apatinius dantukus. Dabar laukėme viršutinių dviejų priekinių... O pasižiūriu šiandien, kad auga ne priekiniai viršutiniai, o esantys šalia jų du kalasi ir tai kažko jie man įdomūs. Sakykit, ar tai normalu? Ar čia gomuriuko kaltė? Na, mūsų ir tas lūpos pasaitėlis didelis ir bus tarpas tarp priekinių dantukų, bet nemanau, kad tai gali įtakoti, jog pirmieji auga ne priekiniai dantukai  g.gif  g.gif

Dėl tarpo tai dar nepergyvenkite, dažniausiai jis sutvarkomas kai išdygsta nuolatiniai iltiniai dantukai. Ir pasaitelį galima pašalinti. Pas mano sūsnų taip yra, tai Zaleckas sakė reikia laukti nuolatinių dantukų. Jis pats tai šitą op daro su nakoze. Bet žinau vieną gyd. kuri daro su vietine narkoze.
Tai jums tik gomuriukas, manau viskas bus gerai,.
Atsakyti
Mano mažius ryte gavo dūrų rankena per lūpą doh.gif Vedžiau aš jį į daržą, dūrys medinės ir į mūsų pusę atsidaro, jis ėjo pirmas, o iš daržo ėjo moteris ir ji taip staigiai tas duris darė doh.gif Mes nematėm jos, ji nematė mūsų. Su auklėtoja greit sniegą dėjom, gerai, kad neprakirto, tik ištyno... O vakar iš daržo su mėlynu žandu grįžo...
Žodžiu auginu berną...
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2013 01 30, 15:47)
Mano mažius ryte gavo dūrų rankena per lūpą  doh.gif Vedžiau aš jį į daržą, dūrys medinės ir į mūsų pusę atsidaro, jis ėjo pirmas, o iš daržo ėjo moteris ir ji taip staigiai tas duris darė  doh.gif  Mes nematėm jos, ji nematė mūsų. Su auklėtoja greit sniegą dėjom, gerai, kad neprakirto, tik ištyno... O vakar iš daržo su mėlynu žandu grįžo...
Žodžiu auginu berną...

gerai,kad gerai baigesi.mes tai tvarkomes dantukus.jau du uzplombavo.pasiemiau is darzelio ir nuejus tik iki poliklinikos kampo,kai pradejo zliumbt,kad nenoriu ir neisiu.tai gavau pasiemus ant ranku nusinest.dar musu ilgas kelias nusimato vaiksciot,nes labai dantukai sugede doh.gif ir nezinau kodel taip greitai pradejo gest
Atsakyti