Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė, nesuaugęs gomuriukas

O aš vakar pastebėjau,kad Gediminui apačioje dygsta du nauji nuolatiniai dantys,bet pieniniai dar net neiškritę, ir vos dar juda, nežinau ka daryt, kaži čia bėgt,kad ištrauktu,ar laukt,klibint,kol patys iškris doh.gif g.gif
[/quote]

Sveikos, su tais dantukais buna taip. Mano drauges berniukui buvo. Bet nieko, paskui tuos isstume ir viskas buvo ok. Bet pasikonsultuoti galite 4u.gif

Mums atgaline data irgi niekas nesumokejo. Gyd sake taip negalima.
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2012 10 31, 14:15)
o ką jums ten su tais popieriais taip ilgai daro? Nuėjau pas šeimos gydytoją - per valandą surašė, nuvažiavom į komisiją. Po savaitės gavom atsakymą.


Nori, kad daktarai tam lape patys parašytų viską, o ne ji. Ir logopedė serga, tai pas ją negalim nueit, nes gyd sakė reik ir jos išvadų. tai vat
Atsakyti
QUOTE(Mamuciukas_Jurgita @ 2012 10 31, 19:41)
Nori, kad daktarai tam lape patys parašytų viską, o ne ji. Ir logopedė serga, tai pas ją negalim nueit, nes gyd sakė reik ir jos išvadų. tai vat

Mums jokių logopedų,jokių kitų gyd.išvadų nereikėjo schmoll.gif Manau,čia nuo gydyt.priklauso. Nežinau, arba gydytoja nekompetetinga,arba tingi viską pati surašyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2012 10 31, 19:46)
Mums jokių logopedų,jokių kitų gyd.išvadų nereikėjo schmoll.gif Manau,čia nuo gydyt.priklauso. Nežinau, arba gydytoja nekompetetinga,arba tingi viską pati surašyt unsure.gif


Man taip pat labai keista... genetiko išvadose aiškiai parašyta viskas ir klinikų išraše taip pat viskas yra. Na, bet jau nebedaug beliko ... Buvo labai rūpestinga, tikrai gera gydytoja, kol va su tuo invalidumu nereikėjo pradėt visko... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamuciukas_Jurgita @ 2012 10 31, 18:41)
Nori, kad daktarai tam lape patys parašytų viską, o ne ji. Ir logopedė serga, tai pas ją negalim nueit, nes gyd sakė reik ir jos išvadų. tai vat


Mūsų viską pati surašė. Ką gali logopedė apie tokio amžiaus vaikutį parašyti?
Atsakyti
Mes kai pas Zalecka buvome, tai jis juokais sake logopedei, kad susipazinkite, nes vis tiek paskui "draugausite". Tai logopede pasijuoke, kad dar per mazas klientas ir dar iki kokiu triju meteliu reik palaukti biggrin.gif

Tad, logopedes mes irgi nieko neteikem komisijai...
Atsakyti
Aš ir nebesuprantu, kam ji ten mus siunčia g.gif
Atsakyti
Mums irgi nereikejo logopedo isvadu. Bet reikejo vaiku kardiologo, pediatro(nes musu gyd yra bendrai seimos), israso is gimdymo namu, berods dar i ta papkute dejo traumatologo, vaiku chirurgo, bet jos buvo padarytos anksciau, tad papildomai nereikejo eit konsultuotis. viska surase ir surinko per 2 ar 3 dienas, ta pacia diena nuvezem komisijai, o tada jau laukem 3 savaites, kol gavom atsakyma. Jau buvau susirupinus ir skambinau, kodel taip ilgai nera, bet pasake, kad jau issiunte. Tai dar po keliu dienu sulaukem ir registruoto laisko. Mes esam vilnieciai, tai manau, del to taip ilgai ir laukem, nes darbo apimtys didesnes, nei mazesniuose miestuose. Tiesa, atsakyma gavom neigiama.
Atsakyti
Labas!
O as vel su klausimu:)
Pasidalinkite patirtim, kaip daret su maistu vaikams ligoninej? As tai saviskei viska verdu pati, bet nelabai isivaizduoju kaip ta galima butu daryt ligoninej g.gif tai jauciu reikes pirkt tas visas koses. Kaip daret jus?
Gal dar turit kokiu vertingu patarimu?
Atsakyti
QUOTE(ogoo @ 2012 11 03, 20:07)
Labas!
O as vel su klausimu:)
Pasidalinkite patirtim, kaip daret su maistu vaikams ligoninej? As tai saviskei viska verdu pati, bet nelabai isivaizduoju kaip ta galima butu daryt ligoninej g.gif tai jauciu reikes pirkt tas visas koses. Kaip daret jus?
Gal dar turit kokiu vertingu patarimu?

Šiaip ligoninėj duoda maistą,bet bent mano Jokūbas iš viso po operacijos mažai valgė. Tai buvau nusipirkus skirtingų skonių (nuo 4mėn.kūdikiams) košyčių užpilamų ir jas darydavau skystas,kad galėtų gerti iš puodelio. Tai va jos mums l.gerai buvo ir iš puodelio daugiau išgerdavo,neui šaukšteliu maitinant. Daug sulčių visokių gėrė. Labai svarbu,kad kuo daugiau skysčių gertų.
Primink,kada jums operacija?

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2012 11 04, 11:29)
Šiaip ligoninėj duoda maistą,bet bent mano Jokūbas iš viso po operacijos mažai valgė. Tai buvau nusipirkus skirtingų skonių (nuo 4mėn.kūdikiams) košyčių užpilamų ir jas darydavau skystas,kad galėtų gerti iš puodelio. Tai va jos mums l.gerai buvo ir iš puodelio daugiau išgerdavo,neui šaukšteliu maitinant. Daug sulčių visokių gėrė. Labai svarbu,kad kuo daugiau skysčių gertų.
Primink,kada jums operacija?

Labas rytas 4u.gif

Aciu uz atsakyma dollilyte. Musu op. jei viskas bus gerai, lapkeicio 14, o kita savaite jau tyrymu eisim priduot:)
Atsakyti
Sveikutės

Buvom šiandien vėl pas klausos gydytoją doh.gif Išvada ta pati - dėti vamzdelius. Dabar lauksime skambučio iš jos, nes kol kas nėra vietų...
Atsakyti